Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 40 of 40
  1. #31
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Musclemar View Post
    Για αγωνιστικη υδατανθρακωση τι προτεινεις απο τα 2?
    Ο,τι κάθεται καλύτερα στο στομάχι του καθένα θα έλεγα. Εμένα μου άρεσε πολύ η άσπρη γλυκοπατάτα και μου ταιριαζε. 0 φουσκωματα κλπ. Αλλά είναι και άλλα πράγματα που βοηθούν στην καλή υδανανθρακωση. Νερό νάτριο κάλιο κλπ... Κάνε ένα από αυτά λάθος και....

    Στάλθηκε από το E5603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  2. #32
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Ο,τι κάθεται καλύτερα στο στομάχι του καθένα θα έλεγα. Εμένα μου άρεσε πολύ η άσπρη γλυκοπατάτα και μου ταιριαζε. 0 φουσκωματα κλπ. Αλλά είναι και άλλα πράγματα που βοηθούν στην καλή υδανανθρακωση. Νερό νάτριο κάλιο κλπ... Κάνε ένα από αυτά λάθος και....

    Στάλθηκε από το E5603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Συγνώμη για το άσχετο στο τόπικ,αν θελουν οι διαχειριστες ας το σβησουν μετά. Την ασπρη γλυκοπατάτα πως τη φτιάχνεις?

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    Συγνώμη για το άσχετο στο τόπικ,αν θελουν οι διαχειριστες ας το σβησουν μετά. Την ασπρη γλυκοπατάτα πως τη φτιάχνεις?
    ψητη, φούρνο, βραστη, microwave υποθέτω

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #34
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by fitnesslife View Post
    ψητη, φούρνο, βραστη, microwave υποθέτω

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Την κόκκινη την τρωω με αυτους τους τρόπους, ελεγα μήπως ειναι γευστική η λευκή με καποιο συγκεκριμένο τροπο μαγειρέματος , ευχαριστω για την απαντηση

  5. #35

    Default

    προσωπικά βάζω μπαχαρικά της αρεσκείας μου και ΜΠΟΟΟΟΟΟΟΟΛΙΚΟ ΛΕΜΌΝΙ και μου χτυπάνε τα κουδουνια οι γείτονες.....

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #36
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Εγω θα ειμαι μεσα στο τοπικ.Την ασπρη γλυκοπατατα τη βαζω μεσα στο σουβλακι
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  7. #37
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Εγω θα ειμαι μεσα στο τοπικ.Την ασπρη γλυκοπατατα τη βαζω μεσα στο σουβλακι

    πωω ρε φίλε ποσο χαζός ειμαι που δε το εχω σκεφτεί, σουβλάκι με πίτα ολικής, κοτοπουλο φιλετο σπιτικό, τσιπς γλυκοπατάτας και σως γιαουρτιού σπιτική!!! + λαχανικά

  8. #38
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    Αυτο κανω τωρα μεσα στην τορτιγια,αλλα με πατατα baby φουρνου που την εχω ψησει με μουσταρδολεμονοριγανη

  9. #39
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    σε γενικες γραμμες επισκεπτομαι σουβλατσιδικα..λογο και οικογενειας ...το κλασικο " να παρουμε σουβλακια ???" και παιρνω παντα και για μενα..
    -πιτα αλαδωτη .. κρεμμυδι/μαρουλι/νοματα/τσατσικι/γυρο κοτοπουλο..+ δυο καλαμακια κοτοπουλο ....δεν το θεωρω και αμαρτια με τον τροπο που το εννοεις!!! normal..
    κατι πιτσες τωρα σπεσιαλ και τετοια εκει τρωνε ολοι εγω δεν γουσταρω εκει ναι το θεωρω αμαρτια..και δεν με τραβαει κιολας..αν θα φαω εκει το θεωρω cheat ....
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  10. #40
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    σε γενικες γραμμες επισκεπτομαι σουβλατσιδικα..λογο και οικογενειας ...το κλασικο " να παρουμε σουβλακια ???" και παιρνω παντα και για μενα..
    -πιτα αλαδωτη .. κρεμμυδι/μαρουλι/νοματα/τσατσικι/γυρο κοτοπουλο..+ δυο καλαμακια κοτοπουλο ....δεν το θεωρω και αμαρτια με τον τροπο που το εννοεις!!! normal..
    κατι πιτσες τωρα σπεσιαλ και τετοια εκει τρωνε ολοι εγω δεν γουσταρω εκει ναι το θεωρω αμαρτια..και δεν με τραβαει κιολας..αν θα φαω εκει το θεωρω cheat ....
    Κάποτε το θεωρούσα cheat. τώρα δε μου λένε και τίποτα τα σουβλάκια και το τζατζίκι απ' έξω, εγώ τα φτιάχνω πιο ωραία (άσε που οι πίτες στα περισσότερα σουβλατζίδικα είναι μάπα σα γεύση, σαν άγευστα ζυμάρια).

    Τώρα όταν σπανίως όταν μου λένε φίλοι για φαγητό έξω (το σπανίως λόγω οικονομικών κ@λοσφίξεων) η απάντησή μου είναι κοψίδια!!!!!! Πας στη χασαποταβέρνα και τρως τη συκωτάρα στα κάρβουνα (γιατί όπως και να το έχω φτιάξει το συκώτι, θέλει κάρβουνο το άτιμο) και ευχαριστιέσαι.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. λιγουρα μου,αμαρτια μου
    By nowwhat in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 3
    Last Post: 08-08-13, 23:20
  2. Σουβλάκι και Αποθήκευση Λίπους
    By nikos12345678 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 76
    Last Post: 09-12-12, 17:50
  3. Μμμμμ .... Σουβλάκι
    By plato in forum Off Topic
    Replies: 22
    Last Post: 29-06-11, 13:32
  4. Σουβλάκι κοτόπουλο
    By xaris110 in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 6
    Last Post: 24-12-08, 23:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •