Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    New Bodybuilder nick13's Avatar
    Join Date
    05-05-17
    Location
    Athens
    Posts
    1

    Default Καλως σας βρηκα !!

    Καλησπερα σε ολους και ευχαριστω για την αποδοχη.
    Να πω δυο λογια περιληπτικα,λοιπον το ονομα μου ειναι Νικος και ειμαι 37 ετων,εχω 1,80 υψος και 89 κιλα (απο τα οποια τα 9 βρισκονται στην περιοχη της κοιλιας χαχα). Η τελευταια επαφη που ειχα με τον χωρο του body building ηταν στα 18 μου για λιγους μηνες. Ο λογος που ξεκινησα περισσοτερο ειναι οτι με ενοχλει το γεγονος της κοιλιας αλλα και οτι γενικα πηρα καποιες αποφασεις στη ζωη μου,οπως οτι σταματησα το καπνισμα μετα απο 25 χρονια περιπου,κανω μια χημικη διαιτα που βρηκα (του αυγου) για να χασω γρηγορα τα περιττα κιλα,εκοψα μαχαιρι τα γλυκα και το σημαντικοτερο απο ολα ξεκινησα γυμναστηριο κατι το οποιο το σκεφτομουν για χρονια.
    Ο στοχος μου δεν ειναι ουτε να παω σε αγωνες ουτε να γινω φετες,απλα θα ηθελα ενα ομορφο σωμα με λιγο παραπανω ογκο απο αυτο που υπαρχει ηδη και χωρις κοιλια και γενικα ενα γυμνασμενο σωμα. Δεν ξερω αν εκανα καλα επειδη εχω ξεκινησει το γυμναστηριο εδω και ενα μηνα περιπου,πηγα και πηρα μια πρωτεινη, αμινοξεα, και εναν λιποδιαλυτη.Θα χαρω να ακουσω τις συμβουλες σας σαν πιο εμπειροι και γενικα να μου προτεινεται πραγματα για αυτο που θελω να κανω.
    Σας ευχαριστω πολυ και αναμενω !!

  2. #2

    Default

    Γεια σου nick13. Σε αυτό το φόρουμ θα βρεις όλες τις απαντήσεις στα ερωτήματα σου. Διάβασε διαφορα από τα sticky posts να αποκτήσεις κάποιες βασικές γνώσεις κ αν ακόμη δε λυθούν οι απορίες σου μη διστάσεις να ρωτήσεις. Καλή επιτυχία!


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #3
    Junior Bodybuilder Smiath's Avatar
    Join Date
    25-03-17
    Posts
    215

    Default

    Δεν ξέρω τι είναι η χημική δίαιτα του αυγού, αλλά όπου βλέπεις μαζί τις λέξεις "δίαιτα" και "να χάσω γρήγορα κιλά" μείνε μακριά. Φτιάξε μια ισορροπημένη διατροφή, και ακολούθησέ τη. Κι ας πάρει περισσότερο καιρό, τα αποτελέσματα θα διαρκέσουν, όχι όπως της γρήγορης δίαιτας.
    Εγώ νομίζω πως ακόμα δε χρειάζεσαι πρωτεΐνες και αμινοξέα κλπ, στο γυμναστήριο προέχει να μάθεις τις ασκήσεις, να προσαρμοστεί το σώμα σου, να βρεις ένα πρόγραμμα που σου ταιριάζει και έχει αποτέλεσμα πάνω σου. Μετά θα χρησιμοποιήσεις και τα συμπληρώματα.

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    07-04-17
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2

    Default

    καλη επιτυχια! ειμαι ακριβως στην ιδια ηλικια και φαση με εσενα :)

  5. #5
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Καλώς όρισες και καλή επιτυχία στους στόχους σου.
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Καλώς Σας Βρήκα!!
    By vag1992 in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 6
    Last Post: 30-07-11, 23:55
  2. Καλώς Σας Βρήκα
    By 8avos in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 10
    Last Post: 29-07-11, 00:11
  3. Καλώς Σας Βρήκα
    By george sof. in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 9
    Last Post: 13-07-11, 12:44
  4. Καλως σας βρηκα
    By kostasoeoeoe in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 6
    Last Post: 26-06-11, 18:20
  5. Καλώς σας βρήκα !!
    By st_anger in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 7
    Last Post: 04-06-11, 23:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •