Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Default Αποριες για bodybuilding

    Καλημέρα σας!! Ειμαι καινουργιος στη σελιδα οποτε καταρζας να συστηθουμε..με λενε Γιαννη και ειμαι 18 χρονων σχεδον..μεχρι τα 15 μου ειχα πολλα κιλα παραπανω..και επειδη αισθανομουν πολυ ασχημα με το σωμα μου και επισης επειδη με κοροιδευαν πολλα παιδια ειπα να κανω μια αλλαγη..οποτε μεχρι τα 16 εχασα 20 κιλα μονο με διατροφη..επειδη ειχα κρεμασει λιγο ομως αρχισα να κανω λιγο γυμναστικη στο σπιτι..αρχικα με push ups..σιγα σιγα η γυμναστικη και η διατροφη ειχε γινει τροπος ζωης και αρχισα να διαβαζω συνεχεια αρθρα με ασκησεις γυμναστικη..Αλλα και προγραμματα διατροφης..πηρα καποιες βασικες πληροφοριες που με βοηθησαν να πετυχω τον πρωτο στοχο μου δηλαδη να σφιξει το σωμα μουυ..περσυ ειχα αρχισει να βαζω ολο και πιο ψηλους στοχους οποτε αρχισα να κανω πολυ πιο συνειδητοποιημενη διατροφη τρωγοντας 10 αυγα τη μερα,κοτοπουλα,συκωτακια,μοσχαρι και αλλα πολλα..παραλληλα εκανα κανονικο προγραμμα γυμναστικης 5 φορες τη βδομαδα και γυμναζα ολες τις μυικες ομαδες του σωματος μου..και μεσα σε 7 μηνες αυστηρης γυμναστικης και διατροφης Ειχα δει θεαματικα αποτελεσματα..το σωμα μου εοχε αλλαξει πληρως..δυστυχως φετος δινω πανελληνιες οποτε δεν προλαβαινω να κανω γυμναστικη..εχω διατηρησει βεβαια ενα προγραμμα διατροφης..ευτυχως σε 35 μερες τελειωνω με το σχολειο..και θελω απο το καλοκαιρι να ξεκινησω σε γυμναστηριο..αλλα εχω πολλες αποριες σχετικα με την περιοδο ογκου...και με την περιοδο γραμμωσης...και σε οτι αφορα τη διατροφη για τον ογκο αλλα και τις ασκησεις..ευτυχως εχω τεραστια θεληση για αυτο και θελω να το φτασω οσο πιο Ψηλα γινεται..επισης θελω αν μπορειτε να με συμβουλευσετε σαν αρχαριος που ειμαι ποια συμπληρωματα διατροφης ειναι τα καταλληλα για να αρχισω γιατι δεν εχω παρει ποτε..ποιες μαρκες ειναι αξιοπιστες κλπ..Σας ευχαριστω για το χρονο που διαθεσατε για να το διαβασετε..περιμενω απαντηση σας!! (Στοχος μου πλεον ειναι να γινω "τεραστιος"..δεν βιαζομαι εννοειται..θα κανω οτι χρειαστει και θα εχω υπομονη απλα εδω και 3 χρονια εχω αποκτησει τετοια ψυχωση με τη διατροφη και τη γυμναστικη που θελω να το παω επαγγελματικαα)..

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλώς όρισες Γιάννη στο φόρουμ!
    Θα βρεις θησαυρό γνώσεων στα βασικά άρθρα του φόρουμ στην ενότητα των νέων με το bbing καθώς και στην ενότητα άρθρα (υπαρχει και κουμπί πάνω πάνω που σε οδηγεί) που δίνουν απαντήσεις σε όλες σου τις απορίες. Μετά μπορεις να παραθέσεις που έχεις καταλήξει και θα σε βοηθήσουμε να διορθώσεις τα προγράμματά σου!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Απορίες Διατροφής Bodybuilding
    By vagos97 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 16
    Last Post: 27-12-16, 11:31
  2. Νέος Με Απορίες Bodybuilding
    By piou in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 13
    Last Post: 18-09-15, 19:14
  3. Απορίες Για Διατροφή Bodybuilding
    By nickbar in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 06-07-14, 03:35
  4. Απορίες διατροφής για bodybuilding
    By nothingface in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 23-12-10, 22:10
  5. Απορίες...διατροφής bodybuilding!!!
    By daro801 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 11
    Last Post: 13-08-10, 19:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •