Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    05-05-17
    Posts
    3

    Default Νεος στο αθλημα,για πειτε μου τι βλεπετε στις φωτο?

    Πολλες καλησπερες,ειμαι νεος εδω μεσα,γενικα δεν εχω δωσει μεχρι τωρα βαση στην διατροφη,απλα προσπαθω να τρωω πραγματα που ξερω οτι ειναι πλουσια σε πρωτεινη και γενικα οχι σαβουρες..αν και θα ηθελα να ξεκινησω να μετραω θερμιδες κτλπ,αλλα ειμαι λιγο ασχετος με αυτα..Ειμαι 26 χρονων και γυμναζομαι μονο στο σπιτι με καποια αυτοσχεδια βαροι,και κυριος στο μονοζυγο..δεν ξερω καν ποσα κιλα ειμαι,δεν μου αρεσει να ζυγιζομαι,το υψος μου ειναι 1,70..Τωρα απο τις φωτο μου που πρεπει να δωσω βαση στην γυμναστικη μου?σε ποια μεροι του σωματος?Απο δευτερα θα ξεκινησω και ενα κυκλο κρεατινη για 3-4 βδομαδες..αυτα. Καλος σας βρηκα κ απο οτι εχω ψαξει λιγο εδω μεσα,εχτε κανει πολυ καλη δουλεια..ενα μεγαλο μπραβο σε ολους...
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Junior Bodybuilder Parex's Avatar
    Join Date
    08-02-16
    Posts
    228

    Default

    Θέλεις δουλειά και υπομονή. Προσπάθησε να βελτιώσεις λίγο τη διατροφή σου και τα λέμε στη συνέχεια

  3. #3

    Default Σε καλό σημείο ξεκινάς

    Σε καλό σημείο ξεκινάς , λίγο μπαλάρισμα θες και είσαι εντάξει για παραλία.. Μην το αφήσεις

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    05-05-17
    Posts
    3

    Default

    Oσο μπορω ασκουμαι,μερα παρα μερα συγκεκριμενα..Υπαρχουν ομως μερες που πρεπει να φαω αλλα απο τοσο φαι μου ερχεται για εμετος,εκει θελω να μου πειτε τι να κανω?Να κανω συχνα αλλα μικρα γευματα? θα ειναι καλυτερα ετσι?Ετυχε να ειμαι ανεργος αυτη την περιοδο και δεν εχω την εθκολια για καποιο συμπληρωμα να κατεβαινει ποιο ευκολα..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Νέος στο άθλημα
    By evagelos in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 2
    Last Post: 10-05-17, 17:26
  2. Νέος Στο Άθλημα
    By greek_student in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 10
    Last Post: 08-03-16, 11:08
  3. Παιδιά πείτε μου τη γνώμη σας για τις φωτό μου plz!
    By alexaros in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 67
    Last Post: 19-06-11, 20:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •