Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    Default Γενικές Απορίες Μου Για Bodybuilding & Fitness

    Παιδιά καλημέρα.Σήμερα το βράδυ ξύπνησα κατά τα ξημερώματα να παω για κατούρημα και ένιωθα το στήθος μου και λίγο τα χέρια να είναι πολύ σφιχτά.Πώς να σας το πω. Ένιωθα λες και πετρωσαν οι μυς. Ευχάριστο συναίσθημα πάντως... Μόλις ξύπνησα τώρα και δεν το νιώθω πλέον... Μου έχει συμβεί και πιο παλιά με το γυμναστήριο αυτο.Τι σημαίνει;; Το έχετε πάθει Κ εσείς; είναι φυσιολογικό;;

  2. #2

    Default

    Τι να σου πω ρε μαγκα.. εγώ έκανα στήθος πριν 3 μέρες και χτες το βράδυ ήταν λες και έγινα hulk... ίσως να είναι αυτό που λέμε ότι τον μύ τον νιώθεις την επόμενη μέρα η κάτι τέτοιο

  3. #3

    Default

    Επίσης μόλις παρατήρησα ότι πέταξα φλέβα. Πριν μια βδομάδα δεν φαινόντουσαν τόσο.. Ούτε χθές μπορεί δεν θυμάμαι:(..αλλα έπαθα πλάκα τώρα. Πήγα να ξυριστώ, βγάζω μπλούζα και έπαθα πλάκα

  4. #4

    Default

    χαχαχαχχαχα ρε τρελε μην αγχώνεσαι για τίποτα. όλα θα έρθουν σιγά σιγά. υπομονή και επιμονή!

  5. #5

    Default Είναι το αλάτι απαραίτητο;

    Παιδιά ότι ρωταω στον τίτλο. Προσωπικά μπορώ να κάνω χωρίς αυτο.Το βάζω μόνο στο κοτόπουλο ελάχιστα όταν το ψήνω και από τον ζωμό που ρίχνω στο μπασματι.. Αν όμως κανει κακό θα το εξαφανίσω από τ κοτόπουλο

  6. #6

    Default

    γιατί να κάνει κακό το αλατάκι; και γω έτσι έκανα και δεν έβαζα αλατάκι και νασου οι λιποθυμιες λόγω υπότασης.... και μην ακούσω βλακειες για κατακρατηση νερών..... δεν σου είπε κανείς να βάζεις 100 γραμμάρια αλάτι την ημέρα.... αλλά στην σαλάτα σου και στο φαγητό σου λιγο αλατάκι σου κάνει πολύ καλό γιατί ρυθμίζει και την πίεση σου και κάνει και κάτι άλλα που δεν θυμάμαι τωρα και επανέρχομαι στο θέμα της κατακρατησης. όταν ο οργανισμός σου έχει συνηθίσει για καιρό σε μια Χ ποσότητα αλατιού, μαθαίνει να συνεργάζεται να στο πω έτσι με αυτό και να μην σου κάνει κατακρατηση.... εάν φοβάσαι για κατακρατηση κόψε και το νερό και τα λαχανικά.... κοτόπουλο και πατατα μόνο.....

    ΥΓ ρε μεγαλε χωρίς παρεξήγηση τώρα... τόσες πολλές απορίες που τις βρίσκεις; κάνεις κανένα search στο Google ή μπα; γενικά έτσι είσαι παντα;

  7. #7
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Να συγκεντρώσεις σε ένα topic τις απορίες σου υπό τον τίτλο "Goodprince Απορίες" για να εξοικονομούμε χώρο και χρόνο.

    Επόμενο ξεκαρφωτο topic εγκυκλοπαιδικής ερώτησης θα κλειδώνεται και θα διαγράφεται.

    Ευχαριστώ.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #8

    Default

    Τις έχω μαζεμένες αλλά τις ανεβάζω σιγά σιγά για να με βλέπετε και στον ύπνο σας..Χαχα

  9. #9

    Default Πως χτίζω "ν";;

    Πως μπορώ να κάνω Βε;; Υπάρχουν συγκεκριμένες ασκήσεις ή είναι κάτι που έρχεται από μόνο του με τον καιρό;;; Εχω δει άτομα που είναι γυμνασμένα αλλά το Βε με το ζόρι το διακρίνεις. Διαφέρει από άτομο σε άτομο;;

  10. #10

    Default

    Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν συμβαίνει μόνο σε εμένα αλλά ίσως μα έχει συμβεί και σε άλλους αυτή η ψευδαίσθηση. Σοβαρά άρχισα να ασχολούμαι με γυμναστική και διατροφή εδώ Κ ενάμιση μήνα περίπου και όταν κοιτάω στον καθρέφτη παρατηρώ διαφορά (ελάχιστη βέβαια αλλά μπορώ να τη διακρίνω)αλλά κάθε φορά που με βγάζω φωτογραφία δεν βλέπω κάποια αλλαγή... Αλλά γνωρίζω το σώμα μου πως ήταν και βλέπω αυτές τις μικροαλλαγες αλλά η κάμερα δεν τις βλέπει.. δεν μπορεί να έχω ψευδαισθήσεις..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Απορία!
    By PhilHeath in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 20-05-14, 21:46
  2. Απορία All in One
    By Xenofon in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 3
    Last Post: 07-10-13, 13:06
  3. μια απορια
    By pezonauths in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 20-02-08, 07:09

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •