Hello
Γυμναζομαι σε γυμναστήριο τα τελευταια 4.Μισή χρόνια απο 3 έως 6 φορες τη βδομάδα και μέχρι τωρα δεν ειχα διακόψει ουτε ως φοιτήτρια ουτε καν στις διακοπές. Δεν ειμαι φέτες αλλα ειχα ετσι μια καλη φυσική Κατάσταση δυνατά χέρια και πόδια, Αερόβια μια ώρα και βάρη. Ελα μου όμως που έλειξε η συνδρομή και δεν δεχόταν κανείς γυμναστής δώσεις και έπρεπε να τους δώσω στο χερι 100 ευρώ και δεν τα χα;;τα μάζεψα λοιπόν αλλα με προταιρεοτητα στις άλλες υποχρεώσεις εκανα 3 μήνες. Μέχρι τωρα μονο δουλεια και περπάτημα εκανα οχι πολλα πραγματα αλλα γενικα ειμαι δραστηρια στη καθημερινοτητα μου, Αλλα δεν με εκφράζει κατι άλλο εκτός το Τζιμ για άσκηση. Τα Βαριεμαι όλα τα υπόλοιπα. Το Αποτέλεσμα σταθερά κιλά γιατι πρόσεχα πολυ τι έτρωγα αλλα αισθητή μείωση μάζας που δεν την περιμενα! πραγματικα το σκεφτομαι και στεναχωριεμαι.Ξεκινάω σε μια βδομάδα..Ρε παιδιά τωρα εγω αναρωτιέμαι, θα επανέλθει γρήγορα το σωμα η ξεκιναω απο το μηδέν;εχω διαβάσει οτι στους 3 μηνες πια με 5,διακοπης θεωρείται αρχάριος τι προγραμμα να ακολουθησω; εγω μέχρι τωρα εκανα δυο με τρειςασκήσεις για κάθε ομάδα δεν μου αρέσει το κλασικό που δίνουν σε όλα τα γυμναστήρια προτιμώ με τον δικό μου τροπο. Τι με συμβουλευετε;;;;;;θενξ