Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Μεγαλύτερη διάρκεια χωρίς Cheat

    Καλησπέρα στο φόρουμ!! καθώς γυρνουσα από εξωτερικές υποχρεώσεις και περίμενα να φτάσω στον προορισμό μου, σκεφτόμουν "πότε ήταν πριν 1 μήνα που λέγαμε για πασχα και φαγητά κλπ και πέρασε 1 μηνας" και ότι πέρασε 1 μήνας που συνεχίζω καθαρή διατροφή ΑΥΣΤΗΡΉ παρακαλώ δίχως να έχω σκεφτεί καν να φάω κάτι άλλο εκτός του προγράμματος μου όχι επειδή το απαγορεύω στον εαυτό μου (άλλωστε θεωρώ ότι εάν βάζω απαγορευτικό στον εαυτό που παρόλο που θα ήθελα κάτι, έχω χάσει το νόημα του bbing κλπ) αλλά επειδή δεν το σκέφτομαι και δεν το θέλω και δεν μου λείπει και δεν λιγουρευομαι τπτ κλπ και ήθελα να μου πείτε και εσείς ποιο είναι το μεγαλύτερο διάστημα σερι που ακολουθησατε καθαρή (!) διατροφή δίχως να φάτε ούτε 1 θερμίδα από κάτι διαφορετικό από ότι θα έγραφε το πιθανώς "ανιαρο" σας πρόγραμμα με στεγνά κοτόπουλα μπακαλιαρους κλπ για τους χ ψ λόγους; προσωπικά για περίπου 3-4 μήνες αλλά δυστυχώς αυτί συνέβη γιατί είχα στο παρελθόν μια διατροφική διαταραχή και τέλος πάντων δεν τρεφομουν καν σωστά χωρίς πρωτεΐνες κλπ... οπότε σαν να μην μετράει οπότε θα μιλήσω για τον τελευταίο 1 χρονο που ασχολούμαι πολύ σοβαρά οπότε το δικό μου σερί είναι περίπου 55-60 ημέρες! λογικά θα το σπασω αυτήν την περίοδο... θα δείξει.... εσεις;

  2. #2
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    10 εβδομαδες.Της προετοιμασιας.

  3. #3
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Εμένα το ανώτερό μου είναι οι 6 εβδομάδες. Ποτέ δεν έχω κάνει μεγαλύτερο διάστημα!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Εμένα το ανώτερό μου είναι οι 6 εβδομάδες. Ποτέ δεν έχω κάνει μεγαλύτερο διάστημα!!!
    αν εκρινα από την φωτο που έχεις θα έλεγα ότι το μεγαλύτερο σου διάστημα είναι πάνω από χρόνο χαχαχαα

  5. #5
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Εγώ όμως χρησιμοποιώ το cheat meal μέσα στην γράμμωση σαν "εργαλείο" για να προχωρήσω παρακάτω.

    Υπήρχαν και χρονιές που το ελέυθερο γεύμα ήταν ανεξέλεγκτο με τίγκα ζάχαρες πχ.

    Το '15 και πέρυσι όμως (που ήταν θεωρώ η καλύτερή μου χρονιά), λειτούργησα πιο "σοβαρά" και στο θέμα cheat meal, οπότε τα πήγα και πολύ καλύτερα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Εγώ όμως χρησιμοποιώ το cheat meal μέσα στην γράμμωση σαν "εργαλείο" για να προχωρήσω παρακάτω.

    Υπήρχαν και χρονιές που το ελέυθερο γεύμα ήταν ανεξέλεγκτο με τίγκα ζάχαρες πχ.

    Το '15 και πέρυσι όμως (που ήταν θεωρώ η καλύτερή μου χρονιά), λειτούργησα πιο "σοβαρά" και στο θέμα cheat meal, οπότε τα πήγα και πολύ καλύτερα.
    προσωπικά και εγώ πλέον το Cheat μου θα είναι αρεα και που και θέλω να το έχω και εγώ σαν λύση γιατί δεν είμαι άνθρωπος που ζητάω Cheat. έχω ενστερνιστει τον τρόπο ζωής μου και τον αγαπώ! και λατρεύω να τρώω κάθε μέρα υγιεινά! φαντάσου μετά από 1 μήνα υποθερμιδικης διατροφής και έχοντας δει μικρές αλλαγές, λέω αύριο να κάνω ένα refeed δλδ ενώ κανονικά τρώω 160γρ υδατάνθρακα αύριο να φάω κάπου 350-400 μετά από 1 μήνα γιατί κυριακη τρέχω τον γύρο της πόλης μου 10 χλμ

  7. #7

    Default

    την πεμπτη συμπληρωσα 80 ημερες αυστηρης διατροφης χωρις "cheat" οπως λετε χεχεχ.. εε παρασκευη ειχε γενεθλια ο κολλητος και εφτιαξα τουρτιτσα και φαγαμε απο ενα κομματακι. τωρα στις διακοπες μας τον Αύγουστο παλι


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Cheat Meal - Cheat Day
    By theoros1994 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 31
    Last Post: 28-08-18, 11:49
  2. Μεγαλυτερη εμφαση σε μια μυικη ομαδα.
    By MariosKu in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 2
    Last Post: 23-09-13, 21:11
  3. Που αποκτας μεγαλυτερη σωματικη δυναμη??
    By virbas in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 7
    Last Post: 02-06-13, 22:59
  4. Τροφές με τη μεγαλύτερη περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη
    By ouzo in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 14-12-05, 16:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •