Καλησπέρα στο φόρουμ!! καθώς γυρνουσα από εξωτερικές υποχρεώσεις και περίμενα να φτάσω στον προορισμό μου, σκεφτόμουν "πότε ήταν πριν 1 μήνα που λέγαμε για πασχα και φαγητά κλπ και πέρασε 1 μηνας" και ότι πέρασε 1 μήνας που συνεχίζω καθαρή διατροφή ΑΥΣΤΗΡΉ παρακαλώ δίχως να έχω σκεφτεί καν να φάω κάτι άλλο εκτός του προγράμματος μου όχι επειδή το απαγορεύω στον εαυτό μου (άλλωστε θεωρώ ότι εάν βάζω απαγορευτικό στον εαυτό που παρόλο που θα ήθελα κάτι, έχω χάσει το νόημα του bbing κλπ) αλλά επειδή δεν το σκέφτομαι και δεν το θέλω και δεν μου λείπει και δεν λιγουρευομαι τπτ κλπ και ήθελα να μου πείτε και εσείς ποιο είναι το μεγαλύτερο διάστημα σερι που ακολουθησατε καθαρή (!) διατροφή δίχως να φάτε ούτε 1 θερμίδα από κάτι διαφορετικό από ότι θα έγραφε το πιθανώς "ανιαρο" σας πρόγραμμα με στεγνά κοτόπουλα μπακαλιαρους κλπ για τους χ ψ λόγους; προσωπικά για περίπου 3-4 μήνες αλλά δυστυχώς αυτί συνέβη γιατί είχα στο παρελθόν μια διατροφική διαταραχή και τέλος πάντων δεν τρεφομουν καν σωστά χωρίς πρωτεΐνες κλπ... οπότε σαν να μην μετράει οπότε θα μιλήσω για τον τελευταίο 1 χρονο που ασχολούμαι πολύ σοβαρά οπότε το δικό μου σερί είναι περίπου 55-60 ημέρες! λογικά θα το σπασω αυτήν την περίοδο... θα δείξει.... εσεις;