Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Αναζήτηση Απασχόλησης σε Χώρο Εστίασης

    Καλησπέρα στο φόρουμ. Εάν σας ρωταγανε να πείτε 2 λόγια για το πως φέρεται ο fitnesslife και για τι πράγματα μιλάει στο φόρουμ είμαι σίγουρος θα λέγατε ότι μπορεί στους άλλους να λέω σωστά πράγματα αλλά κάνω μόνος μου ερωτήσεις ώρες ώρες πάνω σε θέματα διατροφής που είναι για να γίνω banned από το φόρουμ... και δεν έχετε και άδικο χαχαχαχαχ.

    Λοιπόν θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι σοβαρό. τελειώνω τις πανελλήνιες εξετάσεις μου στις 15 Ιουνίου. Θα ήθελα αμέσως με το που τελειώσω για προσωπικούς μου λόγους να βρω μια εργασία σε οτιδήποτε έχει να κάνει με χώρο εστίασης κατά κύριο λόγο (καφε, φούρνο, ζαχαροπλαστειο, εστιατόριο,ξενοδοχείο κλπ) σε οποιοδήποτε πόστο (σέρβις, ταμείο, λαντζα, κουζίνα, βοηθός μάγειρα, βοηθός αρτοποιου, βοηθός ζαχαροπλαστη κλπ) και θα ήθελα να σας παρακαλεσω εάν γνωρίζεται κάποιον εντός Αθήνας που να χρειάζεται βοήθεια η να χρειάζεται άτομο σε κάτι από τα παραπάνω η κάτι άλλο να κοιτάξει την περίπτωση μου. εάν χρειαστείτε οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με εμένα στείλτε μου μυνημα.

    σας ευχαριστώ πολύ και χίλια συγγνώμη γιατί δεν είστε υποχρεωμένοι να κάνετε κάτι τέτοιο....

    καλή συνέχεια και καλές προπονήσεις!

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Μπορείς να βάλεις αγγελία ονλαιν (υπάρχουν πολλά σάιτ) και να κοιτάξεις και σε γκρουπ του φέις.
    Εύχομαι να βρεθεί κάτι καλό. Εντός Αθήνας είναι πολύ γενικό.. Αν μένεις στην άλλη άκρη και θες 4 συγκοινωνίες δεν συμφέρει. Δώσε ενδεικτικά κάποιες γύρω περιοχές σου.

  3. #3

    Default

    μπορώ να κινηθώ σε όσες περιοχές συνδέονται με τραμ και μέτρο και σε όλα τα νότια προάστια!!!!!!

  4. #4
    Advanced Bodybuilder jesueah's Avatar
    Join Date
    09-05-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    734

    Default

    Fabien ιερα οδος ειναι φουρνος και εχει και μαγειρευτα και γλυκα και καφεδες.Εχει εδω και 3 μερες ταμπελα ζητειται προσωπικο,δε ξερω αν θα ισχυει μεχρι τις 15 Ιουνη!
    Being negative and lazy is a disease that leads to pain,hardship,depression,poor health and failure.
    Be proactive and give a damn to achieve success!

    P.H.


    Some days it's not about health or good looking... It's just therapy!!

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by jesueah View Post
    Fabien ιερα οδος ειναι φουρνος και εχει και μαγειρευτα και γλυκα και καφεδες.Εχει εδω και 3 μερες ταμπελα ζητειται προσωπικο,δε ξερω αν θα ισχυει μεχρι τις 15 Ιουνη!
    φιλαράκι έχεις κάποιο τηλέφωνο, διεύθυνση ή σελίδα να μπορέσω να δω; σε ευχαριστώ πάρα πολυ

  6. #6
    Advanced Bodybuilder jesueah's Avatar
    Join Date
    09-05-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    734

    Default

    Quote Originally Posted by fitnesslife View Post
    φιλαράκι έχεις κάποιο τηλέφωνο, διεύθυνση ή σελίδα να μπορέσω να δω; σε ευχαριστώ πάρα πολυ
    σπυρου πατση 55 ειναι,αυριο αν περασω θα σημειωσω και τηλεφωνο
    Being negative and lazy is a disease that leads to pain,hardship,depression,poor health and failure.
    Be proactive and give a damn to achieve success!

    P.H.


    Some days it's not about health or good looking... It's just therapy!!

  7. #7

    Default

    το βρήκα. δυστυχώς είναι λίγο δύσκολο καταρχάς γιατί είναι αρκετά μακριά από μετρό κλπ.. και κατά δεύτερον σε αυτές τις περιπτώσεις θέλουν προϋπηρεσία θεωρώ κάτι που δεν έχω... κυρίως ρώτησα από δω από το φόρουμ εάν υπάρχει κάποιο παιδί που να γνωρίζει κάποιον που να έχει κάποιο καφε η εστιατόριο η φούρνο κλπ και χρειάζεται έναν πιτσιρικα με ικανότητες για σχεδόν όλα τα ποστα και πολύ όρεξη...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Νέος Στο Χώρο
    By ChatzoDim in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 180
    Last Post: 10-07-16, 19:03
  2. Νέα Στο Χώρο
    By elena922 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 4
    Last Post: 16-05-16, 17:41
  3. Νέα στο χώρο :)
    By Gintariuke in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 14
    Last Post: 22-06-12, 20:27
  4. Καινούργιος στο χώρο του bodybuilding!
    By Andreou in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 16
    Last Post: 24-02-12, 14:42
  5. Πρόγραμμα / Διατροφή Για Νέο Στο Χώρο.
    By john341 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 6
    Last Post: 25-06-09, 20:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •