Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Default Γεια σας

    Λοιπόν παιδιά είμαι νέο μέλος εδώ και γενικά σε ότι έχει να κάνει με τον αθλητισμό και θέλω την βοήθεια σας.
    Από μικρός ήμουν εύσωμος και όταν μεγαλωσα είχα πάει σε γιατρό και μου βρήκε ότι είχα θυροειδή αλλά μου είπε ότι μπορούσα και χωρίς χάπια να το ξεπερασω. Σε ηλικία 15~16 περίπου έγινε αυτό και τότε ζύγιζα 85 κιλά μέσα σε έναν μήνα έχασα 10 κιλά τα οποία και ξαναπηρα μετά από κάποιους μήνες. Μετά όταν μπήκα στον στρατό στα 19 στην εκπαίδευση έχασα ξανά αυτά τα κιλά. Το πρόβλημα ξεκίνησε κατά την διάρκεια της θητείας μου πήρα 20 κιλά μετά και ζύγιζα 95 κιλά και έμεινα σε αυτά για περίπου 2 χρόνια. Τώρα ειμαι 22 χρόνον και αποφάσισα ότι έπρεπε να τα χάσω και κατάφερα μέσα σε 2 μήνες να χάσω 15 κιλά απότομα και μετά έχανα σιγά σιγά και άλλα κιλά με αποτέλεσμα μέσα σε 6 μήνες να χάσω συνολικά 25 κιλά και ζυγίζω πλέον 70 κιλά και το ύψος μου είναι 1,82. Και ας πάμε τώρα στο ζουμί της υπόθεσης. Λόγο ότι έχασα πολλά κιλά απότομα έχει χαλαρώσει η κοιλιά μου με αποτέλεσμα όταν κάθομαι να φαίνεται άσχημο το θέαμα και πάνω σε αυτό το θέμα θα ήθελα την βοήθεια σας. Τι να κάνω; Ένας φίλος που ασχολείται με bodybuilding μου είπε ότι θα μαζέψει.

    Σόρρυ αν σας κούρασα με τον πρόλογο.
    Last edited by Άγνωστος Χ; 03-06-17 at 14:39.

  2. #2

    Default

    Επίσης αν μπορείτε να μου πείτε πως βάζουμε φωτογραφίες αν είναι να στείλω να έχετε μια ολοκληρωμένη άποψη.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •