Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 33
  1. #1
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default Επιτέλους ψωμί του τοστ της προκοπής (και μάλιστα Ελληνικό)???

    Καιρός ήταν να αρχίσουν να βγαίνουν και ψωμιά του τοστ καθαρά, χωρίς ζάχαρη και βρωμολιπαρά.
    Άραγε θα είναι καλό και γευστικά? Και από τιμή? (θα γίνει έρευνα να είστε σίγουροι)

    http://www.spelta.gr/product/100-spelta-olikis-aleseos/

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Καιρός ήταν να αρχίσουν να βγαίνουν και ψωμιά του τοστ καθαρά, χωρίς ζάχαρη και βρωμολιπαρά.
    Άραγε θα είναι καλό και γευστικά? Και από τιμή? (θα γίνει έρευνα να είστε σίγουροι)

    http://www.spelta.gr/product/100-spelta-olikis-aleseos/
    φαίνεται πολυ καλο απο αποψη συστατικων! λογικα θα ειναι και απο γευση. ξερουμε σημεια πωλησης του;

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by fitnesslife View Post
    φαίνεται πολυ καλο απο αποψη συστατικων! λογικα θα ειναι και απο γευση. ξερουμε σημεια πωλησης του;
    Αν τους ρωτήσεις στη σελιδα στο φεισμπουκ απαντανε αμεσως.

    Εγω δεν εχω παρει ακομα αλλα χαλανδρι που μένω εχει σε 2 σημεία και μαρουσι-κηφισια νομιζω

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    Αν τους ρωτήσεις στη σελιδα στο φεισμπουκ απαντανε αμεσως.

    Εγω δεν εχω παρει ακομα αλλα χαλανδρι που μένω εχει σε 2 σημεία και μαρουσι-κηφισια νομιζω
    ευχαριστω αλλα δεν το χρειαζομαι αμεσα.... απτις διακοπες και μετα χαχαχαχα

  5. #5
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by fitnesslife View Post
    ευχαριστω αλλα δεν το χρειαζομαι αμεσα.... απτις διακοπες και μετα χαχαχαχα
    Στο site έχει χάρτη με τα μαγαζιά που το έχουν τώρα για πώληση.
    Δυστυχώς το πιο κοντινό μου είναι Νέα Σμύρνη, ε είπαμε είμαι πεινάλας αλλά δε θα φτάσω και να φύγω από Κορυδαλλό για να πάω Νέα Σμύρνη για να αγοράσω ψωμί χαχαχαχαχαχαχαχα
    Προς το παρόν κάνω τη δουλειά μου και με το ψωμί του τοστ που πήρα από Prozis (από γεύση σκέτο είναι ψιλοχάλι αλλά έτσι κι αλλιώς προτιμώ τις τορτίγιες για να είμαι ειλικρινής).

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Στο site έχει χάρτη με τα μαγαζιά που το έχουν τώρα για πώληση.
    Δυστυχώς το πιο κοντινό μου είναι Νέα Σμύρνη, ε είπαμε είμαι πεινάλας αλλά δε θα φτάσω και να φύγω από Κορυδαλλό για να πάω Νέα Σμύρνη για να αγοράσω ψωμί χαχαχαχαχαχαχαχα
    Προς το παρόν κάνω τη δουλειά μου και με το ψωμί του τοστ που πήρα από Prozis (από γεύση σκέτο είναι ψιλοχάλι αλλά έτσι κι αλλιώς προτιμώ τις τορτίγιες για να είμαι ειλικρινής).
    χαχαχαχα και δεν ελεγα για τζοκερ; νεα σμυρνη σε ποιο;

  7. #7
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by fitnesslife View Post
    χαχαχαχα και δεν ελεγα για τζοκερ; νεα σμυρνη σε ποιο;
    Ρε τεμπελχανά, μπες και δες βρε.
    Τώρα βγήκα από το site, θα δω αργότερα

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Ρε τεμπελχανά, μπες και δες βρε.
    Τώρα βγήκα από το site, θα δω αργότερα
    Εμας τα μυαλα μας ειναι στις πανελλαδικες εξετασεις αυριοοοο χχαχαχαχχαχα
    ΥΓ κοθμηθηκα ενα διωρακι οντως

  9. #9
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-09-15
    Posts
    111

    Default

    Συγγνώμη γιατί τόση φασαρία;; Εγώ κρις κρις ολικής τρώω. Δεν κάνει;; Δεν έχει ζάχαρη :μια φέτα 4γρ πρωτεΐνη, υδατάνθρακα 11γρ με σάκχαρα τα 1

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by Sakoulis17 View Post
    Συγγνώμη γιατί τόση φασαρία;; Εγώ κρις κρις ολικής τρώω. Δεν κάνει;; Δεν έχει ζάχαρη :μια φέτα 4γρ πρωτεΐνη, υδατάνθρακα 11γρ με σάκχαρα τα 1
    άσχετο με το θέμα

  11. #11
    Junior Bodybuilder Fitpal's Avatar
    Join Date
    22-12-16
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    168

    Default

    Γιατι ειναι ασχετο με το θεμα? Για ψωμι του τοστ μιλαει οπως και το θεμα :P

  12. #12
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-09-15
    Posts
    111

    Default

    Τοστ ολικής είναι το βασικό θέμα. Ελπίζω να είχες άλλη κρίση σήμερα στην έκθεση με την επιστήμη

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Sakoulis17 View Post
    Τοστ ολικής είναι το βασικό θέμα. Ελπίζω να είχες άλλη κρίση σήμερα στην έκθεση με την επιστήμη
    διαφορετικα το ερμηνευσα εγω με συγχωρεις γιατι το διαβασα με το που ξυπνησα και αλλα καταλαβα.

    εχθες εδωσα εγω. ειμαι επαλ. βατο θεμα

  14. #14
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-09-15
    Posts
    111

    Default

    Οκ δε πρζ...καλή επιτυχία

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by Sakoulis17 View Post
    Οκ δε πρζ...καλή επιτυχία
    σε ευχαριστώ πολύ φιλε μου

  16. #16
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Sakoulis17 View Post
    Συγγνώμη γιατί τόση φασαρία;; Εγώ κρις κρις ολικής τρώω. Δεν κάνει;; Δεν έχει ζάχαρη :μια φέτα 4γρ πρωτεΐνη, υδατάνθρακα 11γρ με σάκχαρα τα 1
    Μια χαρά κάνει.
    Δεν είναι όμως το ίδιο πράγμα. Το ένα είναι τυποποιημένο βιομηχανοποιημένο ψωμί τίγκα στα χημικά και το άλλο είναι καθαρό οργανικό ψωμί (και το οργανικό το λέω γιατί όλα του συστατικά είναι οργανικά, μαγιά κλπ).

    Το να λες ότι είναι το ίδιο όλα τα ψωμιά ολικής συγγνώμη αλλά δεν είναι.
    Όπως και τα ψωμιά των φούρνων δεν είναι όλα τα ίδια.
    Μην κοιτάτε μόνο τους πίνακες με υδατάνθρακες, πρωτεΐνες κλπ.
    Και οι πρώτες ύλες μετράνε (για να μη σου πω ότι στην ουσία, η πρώτες ύλες είναι που μετράνε πιο πολύ)

  17. #17
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-09-15
    Posts
    111

    Default

    Όχι φυσικά και δεν είναι ίδια. Δεν το είπα αυτό. Εγώ προσωπικά τρώω τέσσερις φέτες καθημερινά και το θεωρώ λίγο για αυτό δεν δίνω μεγάλη βάση στις πρώτες ύλες στο ολικής. Αλλά εννοείται οι πρώτε ύλες παίζουν καθοριστικό ρόλο συμφωνώ;)

  18. #18
    Advanced Bodybuilder jesueah's Avatar
    Join Date
    09-05-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    734

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Μια χαρά κάνει.
    Δεν είναι όμως το ίδιο πράγμα. Το ένα είναι τυποποιημένο βιομηχανοποιημένο ψωμί τίγκα στα χημικά και το άλλο είναι καθαρό οργανικό ψωμί (και το οργανικό το λέω γιατί όλα του συστατικά είναι οργανικά, μαγιά κλπ).

    Το να λες ότι είναι το ίδιο όλα τα ψωμιά ολικής συγγνώμη αλλά δεν είναι.
    Όπως και τα ψωμιά των φούρνων δεν είναι όλα τα ίδια.
    Μην κοιτάτε μόνο τους πίνακες με υδατάνθρακες, πρωτεΐνες κλπ.
    Και οι πρώτες ύλες μετράνε (για να μη σου πω ότι στην ουσία, η πρώτες ύλες είναι που μετράνε πιο πολύ)
    Kαι τι εγινε και να ειναι τιγκα στα "χημικα"? Θα εχει καμια διαφορα αστην υγεια σου πρωτα απο ολα και εμφανισιακα που εξεταζουμε σε αυτο το φορουμ,αν τρως βιομηχανοποιημενο ή οργανικο ψωμι? Η χημεια ανεβασε τον μεσο ορο ζωης απτα 50 στα 75 μεσα σε μια δεκαετια,μην δαιμονοποιουμε τη λεξη. Οπως και το "βαφτισμα" οργανικο-βιολογικο δεν απενοχοποιει καμια πρωτη υλη και πολλες φορες ειναι και πιο "επικινδυνα" τα προιοντα αυτα.Γνωμη μου παντα
    Being negative and lazy is a disease that leads to pain,hardship,depression,poor health and failure.
    Be proactive and give a damn to achieve success!

    P.H.


    Some days it's not about health or good looking... It's just therapy!!

  19. #19
    Junior Bodybuilder Fitpal's Avatar
    Join Date
    22-12-16
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    168

    Default

    Quote Originally Posted by jesueah View Post
    Kαι τι εγινε και να ειναι τιγκα στα "χημικα"? Θα εχει καμια διαφορα αστην υγεια σου πρωτα απο ολα και εμφανισιακα που εξεταζουμε σε αυτο το φορουμ,αν τρως βιομηχανοποιημενο ή οργανικο ψωμι? Η χημεια ανεβασε τον μεσο ορο ζωης απτα 50 στα 75 μεσα σε μια δεκαετια,μην δαιμονοποιουμε τη λεξη. Οπως και το "βαφτισμα" οργανικο-βιολογικο δεν απενοχοποιει καμια πρωτη υλη και πολλες φορες ειναι και πιο "επικινδυνα" τα προιοντα αυτα.Γνωμη μου παντα
    περα απο το οτι ειναι πολυ γενικο αυτο που λες ,Μιλάμε για φαγητό και οχι για φαρμακα...

  20. #20
    Junior Bodybuilder makpappad's Avatar
    Join Date
    23-03-16
    Posts
    172

    Default

    Προφανως ειναι καλυτερο οι πρωτες υλες να ειναι καθαρες και αγνες οσο γινεται φιλε jesueah. Αν εσυ που εισαι πιο πολυ καιρο στο forum απο μενα εχεις καταλαβει οτι εδω εξεταζουμε την υγεια με την ιδια προσοχη που εξεταζουμε την εμφανιση τοτε εισαι βαθια νυκτωμενος. Τι παει να πει ''δε θα εχεις διαφορες στην υγεια σου''? Επειδη δε θα ειναι αμμεσες σημαινει οτι δε θα εχεις διαφορα? Μπορει μετα απο χρονια αυτο το ψωμι αυτο η οποιοδηποτε προιον παρομοιο να αποδειχθει βλαβερο. Δε μπορουμε να ξερουμε με σιγουρια. Παντα το αγνο και παραδοσιακο ειναι το καλυτερο. Σιγα μη βαλω το Κρις κρις στην ιδια βαθμιδα ποιοτητας με το ψωμι ημερας του φουρνου.

  21. #21
    Advanced Bodybuilder jesueah's Avatar
    Join Date
    09-05-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    734

    Default

    Γιατι εχεις αποδειξεις οτι τρωγοντας τι χημικουρα τον κρις κρις,εχουμε εμμεσες επιπτωσεις? Ποτε θα αποδειχθει δεν κυκλοφορησαν χθες. Στη whey γιατι κοιτατε μονο μακρος και πινακα συστατικων και δεν ψαχνετε για γαλα απο αγελαδες ταισμενες με βιολογικα?

    Το point μου τελος παντων ειναι οτι για τους ιδιους λογους που καποιος δεν τρωει ψωμι διοτι θελει να αποφυγει μαγια,αλευρι κτλ,για τους ιδιους δεν τρωει και τα "παραδοσιακα-αγνα".
    Being negative and lazy is a disease that leads to pain,hardship,depression,poor health and failure.
    Be proactive and give a damn to achieve success!

    P.H.


    Some days it's not about health or good looking... It's just therapy!!

  22. #22
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by jesueah View Post
    Γιατι εχεις αποδειξεις οτι τρωγοντας τι χημικουρα τον κρις κρις,εχουμε εμμεσες επιπτωσεις? Ποτε θα αποδειχθει δεν κυκλοφορησαν χθες. Στη whey γιατι κοιτατε μονο μακρος και πινακα συστατικων και δεν ψαχνετε για γαλα απο αγελαδες ταισμενες με βιολογικα?

    Το point μου τελος παντων ειναι οτι για τους ιδιους λογους που καποιος δεν τρωει ψωμι διοτι θελει να αποφυγει μαγια,αλευρι κτλ,για τους ιδιους δεν τρωει και τα "παραδοσιακα-αγνα".

    Εγώ θα σου απαντήσω από τη μεριά του γκουρμεδιάρη (του πεινάλα πρέπει να πω κανονικά, γιατί είμαι πεινάλας χαχαχαχαχα).

    Το ψωμί το σωστό είναι και νόστιμο. Το ψωμί του τοστ των super market είναι μια ανοστιά και μισή.
    Ελάχιστα τρώγονται γιατί εδώ που τα λέμε μόνο ψωμιά δεν είναι.

    Και ξεκαθαρίζω κάτι. Μόνο ψωμάς δεν είμαι. Ακόμα και την εποχή που ήμουν οχτακόσια κιλά, ψωμί έτρωγα ελάχιστο. Αλλά όταν έτρωγα ήθελα να είναι μερακλίδικο (για παράδειγμα άμα φας από φούρνο έξω από το Καπανδρίτι, όχι τον μεγάλο αλλά έναν τελείως low profile, που υπάρχει πάνω από 40 χρόνια εκεί, θα φας ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΨΩΜΙ). Ακόμα και από τους φούρνους δύσκολο ικανοποιούμαι με το ψωμί τους αλλά ευτυχώς τα τελευταία χρόνια άρχισαν (λόγω ανταγωνισμού προφανώς) να βγάζουν και πιο σωστά (και πιο ακριβά) ψωμιά.

    Και κάτι άλλο. Τα ψωμιά του τοστ του εμπορίου, στο ψυγείο δε χαλάνε. Έτσι απλά. Έχω φάει κρις κρις που είχε λήξει σχεδόν ένα μήνα και το είχα στο ψυγείο (δεν πρόσεξα την ημερομηνία, δεν τρώω και συχνά ψωμί) και ήταν ακριβώς το ίδιο με την ημέρα που το αγόρασα. Ε, αν τώρα βγει και κάποιο της προκοπής στο εμπόριο να σου πω την αλήθεια θα το προτιμήσω γιατί δίνω και στα παιδιά μου που τους φτιάχνω τοστάκια.

  23. #23
    Junior Bodybuilder makpappad's Avatar
    Join Date
    23-03-16
    Posts
    172

    Default

    Αρχικα δεν ειμαστε σε δικαστηριο για να σου αποδειξω κατι με στοιχεια αλλα αφου δεν μπορουμε να αποδειξουμε οτι θα εχει οποιαδηποτε κακη επιπτωση δεν εχουμε και στοιχεια για το οτι ειναι μακροχρονια καλο. Δευτερον στη whey μιλαμε για χημεια καθαρα και τιποτα αλλο και εγω δεν χρησιμοποιω εδω και χρονια καθως προτιμω το αγνο φαι που ξερω τι τρωω.

    Τριτον η τελευταια σου προταση οπου λες :

    ''Το point μου τελος παντων ειναι οτι για τους ιδιους λογους που καποιος δεν τρωει ψωμι διοτι θελει να αποφυγει μαγια,αλευρι κτλ,για τους ιδιους δεν τρωει και τα "παραδοσιακα-αγνα"

    Δεν εχει βαση αν το σκεφτεις γιατι εδω μιλαμε για αυτους που τρωνε φωμι και θελουν κατι πιο ασφαλες και υγιεινο!!!! Εκεινοι που δεν τρωνε δεν εχουν να παρουν κατι θετικο ή αρνητικο απο το ψωμι. Αν ομως καποιος τρωει ψωμι καλυτερα ειναι να φαει αυτο το ψωμι. Εκει ειναι η ουσια.

    Για ναμην πω για τη μπαρουφα του αιωνα που λες οτι η χημεια ανεβασε τον μεσο ορο ζωης απο 50 χρονια σε 75 χρονια. Διαφωνω γιατι ειναι πολλοι οι παραγοντες και κυριως εχουν να κανουν με την βιλογια, τηνιατρικη, την προληψη, την τεχνολογια κλπ. Ειναι σαν μας λες οτι τα χημικα προσθετα και οτι φαγητο βιομηχανοποιημενο μας κανει καλο στην υγεια.

    Απλως γινεται πιο φτηνο ενα επεξεργασμενο-βιομηχανοποιημενο προιον λογω φτηνου κοστους παραγωγης του.

  24. #24
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Ηλεία δωςε στίγμα για Καπανδριτη. Βρισκομαι 2φορες τη βδομαδα εκει κοντα, οποτε μηπως πέρναγα ....
    A head full of fears has no space for dreams.

  25. #25
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Ηλεία δωςε στίγμα για Καπανδριτη. Βρισκομαι 2φορες τη βδομαδα εκει κοντα, οποτε μηπως πέρναγα ....
    Πριν μπεις στο Καπανδρίτι στο δεξί σου χέρι έχει έναν μεγάλο φούρνο με ταμπελάρες που είναι και ζαχαροπλαστείο και τα πάντα όλα.
    ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ. Λίγο πριν στο αριστερό σου χέρι, ο δρόμος κάνει έναν παράδρομο σα παρκινγκ. Εκεί είναι, δε θυμάμαι καν να έχει και ταμπέλα (ή δε φαίνεται). Φαντάσου ότι από εκεί πρωτοέφαγα όταν ήμουν παιδάκι, ο πατέρας μου είχε κάτι δουλειές εκεί και μας έπαιρνε μαζί του και πάντα παίρναμε ψωμί. Το ίδιο ακριβώς με τότε είναι. Αν δε σκας και τόσο για θέμα λιπαρών, πάρε το χωριάτικο (αλλά πραγματικό χωριάτικο) με λάδι. Μπορείς να πάρεις και κομμάτι (γιατί είναι κάτι γομάρια τα ψωμιά του).

  26. #26
    Advanced Bodybuilder jesueah's Avatar
    Join Date
    09-05-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    734

    Default

    [QUOTE=makpappad;1330386]Αρχικα δεν ειμαστε σε δικαστηριο για να σου αποδειξω κατι με στοιχεια αλλα αφου δεν μπορουμε να αποδειξουμε οτι θα εχει οποιαδηποτε κακη επιπτωση δεν εχουμε και στοιχεια για το οτι ειναι μακροχρονια καλο. Δευτερον στη whey μιλαμε για χημεια καθαρα και τιποτα αλλο και εγω δεν χρησιμοποιω εδω και χρονια καθως προτιμω το αγνο φαι που ξερω τι τρωω.

    Καλα νταξει ο,τι ναναι,γραψτο απτην αρχη αυτο να ξερω να μην ασχοληθω καν ρε ανθρωπε!


    @secret Συμφωνω απολυτα στο γευστικο κομματι οτι ενας φουρνος παραγει ανωτερα προιοντα απο τα supermarket.Απλα εννοουσα οτι αν εχεις στο προγραμμα σου ψωμι καθε οποτε το εχεις,μικρη σημασια εχει αν η μαγια θα ειναι οργανικη και αν το σιταρι θα ειναι spelta.Δηλαδη δεν ειναι το ενα για πεταμα και το αλλο της προκοπης τουλαχιστον θρεπτικα,γευστικα δεν μπορω να εχω αποψη!!




    Being negative and lazy is a disease that leads to pain,hardship,depression,poor health and failure.
    Be proactive and give a damn to achieve success!

    P.H.


    Some days it's not about health or good looking... It's just therapy!!

  27. #27
    Junior Bodybuilder Fitpal's Avatar
    Join Date
    22-12-16
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    168

    Default

    Quote Originally Posted by makpappad View Post
    Αρχικα δεν ειμαστε σε δικαστηριο για να σου αποδειξω κατι με στοιχεια αλλα αφου δεν μπορουμε να αποδειξουμε οτι θα εχει οποιαδηποτε κακη επιπτωση δεν εχουμε και στοιχεια για το οτι ειναι μακροχρονια καλο. Δευτερον στη whey μιλαμε για χημεια καθαρα και τιποτα αλλο και εγω δεν χρησιμοποιω εδω και χρονια καθως προτιμω το αγνο φαι που ξερω τι τρωω.
    Καλα για αυτο μη παιρνεις και ορκο .
    Απο την στιγμη που εχει υποστει 10292 επεξεργασιες ενα τρόφιμο χημικο η μη χημικο δεν ειναι αγνο:)
    Και επιπλεον με τις ορμονες που τα ταιζουν η δε ξερω γω τι αλλο ουτε ξερουμε τι τρωμε.

  28. #28
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Πριν μπεις στο Καπανδρίτι στο δεξί σου χέρι έχει έναν μεγάλο φούρνο με ταμπελάρες που είναι και ζαχαροπλαστείο και τα πάντα όλα.
    ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ. Λίγο πριν στο αριστερό σου χέρι, ο δρόμος κάνει έναν παράδρομο σα παρκινγκ. Εκεί είναι, δε θυμάμαι καν να έχει και ταμπέλα (ή δε φαίνεται). Φαντάσου ότι από εκεί πρωτοέφαγα όταν ήμουν παιδάκι, ο πατέρας μου είχε κάτι δουλειές εκεί και μας έπαιρνε μαζί του και πάντα παίρναμε ψωμί. Το ίδιο ακριβώς με τότε είναι. Αν δε σκας και τόσο για θέμα λιπαρών, πάρε το χωριάτικο (αλλά πραγματικό χωριάτικο) με λάδι. Μπορείς να πάρεις και κομμάτι (γιατί είναι κάτι γομάρια τα ψωμιά του).
    Thank you!!! :-)
    A head full of fears has no space for dreams.

  29. #29
    Junior Bodybuilder makpappad's Avatar
    Join Date
    23-03-16
    Posts
    172

    Default

    Μικρη σημασια εχει αν θα ασχοληθεις φιλε! Η πραγματικοτητα ειναι πραγματικοτητα. Η whey παντα θα ειναι χειροτερη απο τα ασπραδια αυγων οπως και να το κανουμε. Εκτος αν πρωτα ειχαμε τη whey και μετα τα αυγα και το γαλα. Εγω δε σε ειρωνευτηκα και απαιτω το ιδιο. Το ''Καλα νταξει ο,τι ναναι'' δειχνει οτι δε σε ενδιαφερει να συζητησεις και απλα θελεις να το παιξεις ειδημων πανω σε κατι το οποιο δεν εχεις ιδεα προφανως και στην ουσια γνωριζεις μεσα σε ακρες.

  30. #30
    Junior Bodybuilder makpappad's Avatar
    Join Date
    23-03-16
    Posts
    172

    Default

    Συμφωνω οτι οντως εκει μπορει να μην ειμαι 100% σωστος γιατι δε μπορουμε να ξερουμε σιγουρα οπως ειπες. Αλλα ενταξει αν το κρις κρις ειναι καλυτερο απο το ψωμι το χωριατικο μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι ΔΕΝ ειναι. Εκτος αν κοιτας μονο την εμφανιση οπως ο jesueah και τρως οτι να ναι και συ χαχα


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ψωμί Για Τόστ - Ποιό Προτιμάτε ??
    By gspyropo in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 84
    Last Post: 10-01-18, 12:36
  2. Ψωμί χαμηλού γλυκαιμικού δείκτη και ψωμί χωρις γλουτένη
    By konsmous in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 3
    Last Post: 12-09-15, 23:12
  3. Τοστ για Βραδινό Γεύμα;
    By Alex95 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 43
    Last Post: 17-09-13, 13:51
  4. Ψωμί του τοστ και συντηρητικά
    By geobageo in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 4
    Last Post: 05-09-13, 13:03
  5. Γυμναστήριο Της Προκοπής Στη Θεσσαλονίκη
    By greekzyzz in forum Powerlifting & Αρση Βαρών
    Replies: 4
    Last Post: 08-05-13, 13:55

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •