Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Οι Φωτογραφίες μου!!

    IMG_20170803_124151765.jpgIMG_20170803_124228810.jpgIMG_20170803_124018295.jpgIMG_20170803_123937370.jpgIMG_20170803_124151765.jpg
    Στα ~75 κιλα και υψος 1,74..

    Τρεφομαι υπερθερμικα στις +350 θερμιδες περιπου και κανω το προγραμμα Big Man On Campus και εχω στοχο να αυξησω τον ογκο μου.
    Last edited by FatDaddy; 03-08-17 at 14:50.

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Καλησπέρα, γράψε κάποιες βασικές πληροφορίες για σένα σχετικά με τη διατροφή και την άσκηση που ακολουθείς, ώστε οι απαντήσεις, που θα λάβεις, να είναι κατατοπιστικότερες ως προς την επίτευξη του στόχου σου.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Demetra View Post
    Καλησπέρα, γράψε κάποιες βασικές πληροφορίες για σένα σχετικά με τη διατροφή και την άσκηση που ακολουθείς, ώστε οι απαντήσεις, που θα λάβεις, να είναι κατατοπιστικότερες ως προς την επίτευξη του στόχου σου.
    Ευχαριστω τα έγραψα!

  4. #4
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    To καλούπι τ έχεις και είναι δεμένο !

    Τα προγράμματα γυμναστικής όλα έχουν να δώσουν μόνο όταν τα δουλεύεις στο 100%...Προυπόθεση !

    Την διατροφή σου αν την προσέξεις Στρατιωτικά θα εκλπηρώσεις τον στόχο σου !!!

    Καλή επιτυχία !
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  5. #5

    Default

    Ευχαριστώ!! Δουλεύω πολύ σκληρα; με αυτο το προγραμμα εχτος το οτι ειναι δυσκολο και διαφορετικο απο οτι εχω συνηθησει γυμνάζουμε με ενα φιλαράκι λιγο πιο δυναατο απο μενα και αυτο βοηθαει πολυ να πιέζω. Επισης κανω ενα hiit την εβδομαδα σε μερα ξεκουρασης. Το θεμα ειναι πως απο εβδομαδας θα γυμναζομε μονος και σκεφτομουν να αλλαξω προγραμμα και να αρχισω να τρωω υποθερμικα για να χασω λιγο λιπος και μετα να συνεχισω τον ογκο. Εδω ειναι που θελω την γνωμη σας!! Επισης αν μπορουσατε να πιειτα οποιαδηποτε σχολια για περιοχες που ιστερουν θελουν βελτιωση και να προσεξω! Ευχαριστω!

  6. #6
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Kινήσου ισοθερμιδικά και τα αερόβια τουλάχιστον 3 την εβδομάδα , ανάλογα πόσο θες να κατέβεις σε λίπος μπορείς και μετά από προπονήσεις να τα βάλεις
    που είναι πιο αποτελεσματικά !

    Δεν υστερείς κάπου εμφανές , βέβαια δεν έχεις "γεμίσει" μυικά έτσι ώστε να κάνουν Μπαμ οι διαφορές που τυχών να είχες...


    Συνέχισε Δυνατά και εκμεταλλεύσου το "νεανικό παράθυρο ανάπτυξης"
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Kινήσου ισοθερμιδικά και τα αερόβια τουλάχιστον 3 την εβδομάδα , ανάλογα πόσο θες να κατέβεις σε λίπος μπορείς και μετά από προπονήσεις να τα βάλεις
    που είναι πιο αποτελεσματικά !

    Δεν υστερείς κάπου εμφανές , βέβαια δεν έχεις "γεμίσει" μυικά έτσι ώστε να κάνουν Μπαμ οι διαφορές που τυχών να είχες...




    Συνέχισε Δυνατά και εκμεταλλεύσου το "νεανικό παράθυρο ανάπτυξης"
    Ευχαριστω αυτο θα κανω! Να σε καλα!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Καλησπέρα - Οι Δικές Μου Φωτογραφίες!
    By ΘάνοςΛάρισα in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 19
    Last Post: 19-07-14, 19:03
  2. φωτογραφίες μου
    By egw28 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 5
    Last Post: 20-01-09, 21:06
  3. Φωτογραφίες μου
    By horhem in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 58
    Last Post: 08-10-07, 03:31
  4. Φωτογραφίες
    By horhem in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 16
    Last Post: 15-07-07, 02:35

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •