Καλησπερα ,εγω σαν Κωστας δεν ειμαι νεος στο φορουμ , αν και δεν καταφερα να ασχολειθω εντατικα με την γυμναστικη λογω δουλειας οικογενειας και υποχρεωσεων εχω τις αποψεις σας και τις συμβουλες σας πανακεια για την καθημερινοτητα μου Λοιπον, το θεμα μου ειναι αλλο και ελπιζω στη βοηθεια σας !

Εχω τον αδερφο μου 18χρονων οπου δυστηχως ακουληθει τα χναρια μου ,και χειροτερα απο βαση κιλων , γυμναστηκη δε μηδεν εγω αθλουμουν στην ηλικια του αυτος μηδεν .
Λογω παρεας ,και μονο, του εχει καρφωθει οτι με λυποδιαλυτες θα χασει τα κιλα γρηγορα , μη μπορωντας να αντικρουσω με τα γνωστα επιχειρηματα ,οπως εισαι μικρος και δεν χρειαζεται ή αν σταματησεις να περνεις τα ξαναπαιρνεις , του ειπα οτι θα ρωτησω εσας που σαν ομαδα και ο καθενας ξεχωριστα γνωριζει το ανθρωπινο σωμα και την λειτουργια του καλυτερα απο εναν που δεν αθληται . Οπως καταλαβατε ,μεθοδος πειθους , επικλυση στην αυθεντεια !
Λιποδιαλυτες ή οχι ;
Γυμναστηριο ή να κατεβουμε σε κιλα και μετα ;
Τωρα ειναι 150 και 1,88 υψος ,
Εχω σκοπο αρχες Σεπτεμβρη να τον γραψω σε γυμναστηριο , μεχρι τοτε καθαρο φαγητο,καλο πρωινο και 3-4 μικρα σνακ .