Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 60 of 111
  1. #31
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    καταλαβα αλλα εχω μια ερωτηση μου ειπες αμα δω οτι βαζω πολυ λιπος αυτο μπορω να το μειωσω ας πουμδ τα 7 κιλα που πρεπει να βαλο αμα δεν τα βαλω ολα σε λιπος τα υπολοιπα σε τι θα μεταφραστουν δεν εχω θεμα να βαλω λιπος αλλα 7 κιλα λιπους ειναι τρομακτικα

  2. #32

    Default

    Τα υπόλοιπα θα μπούμε σε νερό και μυ , για να καταλάβεις 1 κιλό λίπος είναι το διπλάσιο αποτι ένα κιλό μυ αλλά μην φοβάσαι γιατί κ το λίπος σου χρειάζεται αποθηκεύεται σε όλο σου το σώμα και λίγο παραπάνω στις αποθήκες λίπους σου πχ εγώ βάζω παραπάνω λίπος στην κοιλιά άλλος στα πλαϊνά άλλος στα πόδια κλπ. Στην φάση που είσαι όμως δεν πρέπει να σε απασχολεί καθόλου αυτό

  3. #33
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    οχ θεε μου δηλαδη το τα 6 θα ειναι λιπος και το ενα νερα και μυς ουτε η γυμναστικη με σωζει

  4. #34
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    οταν λες στην φαση που ειμαι πως να μην με απασχολει

  5. #35
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    πως να μην με απασχολει δεν μπορω να το μειωσω ? 7 κιλα ειναι πολλα και αμα τωρα μπουν σε λιπος θα πρεπει να ξανακανω διαιτες νομιζα πως με την γυμναστικη δεν θα φενοταν πολυ

  6. #36
    Pumping Iron ReapeR's Avatar
    Join Date
    08-06-07
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    467

    Default

    Γιατι πανικοβαλεσαι πριν γινει οτιδηποτε !!! Καταρχην γραφεις πραγματα που δεν ισχυουν. Τελευταια φορα που γραφω σ' αυτο το thread. Τρωγε υγειινα, αυτα που σου εδωσε ο διαιτολογος, οτι ερωτησεις εχεις να τις κανεις εκει γιατι σε ξερει προσωπικα και καλυτερα απο τον καθενα εδω μεσα.
    Και εν τελει εχεις φοβια με την αποκτηση λιπους ενω βρισκεσαι σε υπερβολικα χαμηλα επιπεδα. Ψυχολογικη υποστηριξη μονον καλο μπορει να κανει περα απο διαιτολογο, σκεψου το. Δεν ειναι ντροπη, οπως πηγαινουμε στον γιατρο οταν μας ποναει ο λαιμος ετσι και στον ψυχολογο οταν εχουμε ξεπερασει διατροφικες διαταραχες. Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο!
    Rock N fuckin RoLL !!!

  7. #37
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    συγγνωμη αλλα μπορεις να μου πεις τι ειναι αυτα που λεω και δεν υσχυουν?

  8. #38
    Pumping Iron Dexter.'s Avatar
    Join Date
    23-12-13
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by phoenixflame View Post
    συγγνωμη αλλα μπορεις να μου πεις τι ειναι αυτα που λεω και δεν υσχυουν?

    Δεν θα βαλεις 7 κιλα λιπους εισαι πολυ αδυνατη ο οργανισμος σου ζηταει τροφη. Αν γυμναστεις και φας υγειηνες τροφες δεν θα παρεις πολυ λιπος θα παρεις μυες νερο και καποιο λιπος... θα ομορφηνει το προσωπο σου θα κανεις ομορφα σχοιματα στο σωμα σου, μην φοβασαι να φας..... Για εσενα ποιας "γνωστης" κοπελας- γυναικας ειναι το ιδανικο σωμα για να καταλαβω τι σου αρεσει γιατι με εχεις μπερδεψει

  9. #39
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    ενα φυσιολογικο καλογυμνασμενο υγειες σωμα το οποιο δεν θα φενεται ασχημο και χωρις συσωρευμενο λιπος συγγνωμη αν πριν λιγο φανικα αγενης με τον τροπο που εγραψα

  10. #40

    Default

    Πατά στο google "bf % woman" να δεις πως είναι τα ποσοστά λίπους στις γυναίκες για να σου φύγει ο φόβος

  11. #41
    Pumping Iron GreenBill's Avatar
    Join Date
    29-11-11
    Posts
    568

    Default

    - Νευρική ανορεξία είναι αρρώστια που οδηγεί σταδιακά στον θάνατο. Είναι κομικοτραγικό να κινδυνεύει η ζωή κάποιου και αυτός να φοβάται μην τυχών και βάλει μερικά κιλά λίπους για να έρθει στα ίσια του.

    - Αν είσαι αδύνατος κάτω του φυσιολογικού δεν σημαίνει οτι είσαι όμορφος-η. Το όμορφο σώμα το χτίζεις με φαγητό και γυμναστική. Όμορφο σώμα είναι λίπος και μύες. Όχι κόκαλα.
    anorexia.jpg

    - Ο πάσχων δεν μπορεί να καταλάβει την πραγματική του εικόνα. Έχει γίνει πετσί και κόκαλο και νομίζει πως είναι χοντρός-η.
    Attachment 32810

    - Όταν έχεις νευρική ανορεξία δεν μπορείς να χτίσεις μύες. Ένα «άρρωστο» και καταπονημένο σώμα δεν ανταποκρίνεται. Πρέπει πρώτα να γίνει καλά και ύστερα να κοιτάξει για τα υπόλοιπα.

    - Ο στόχος πρέπει να είναι να έχεις ωραίο σώμα όχι τα kg ούτε το λίπος που θέτεις εσύ γιατί έτσι νομίζεις (επειδή νομίζεις λάθος).

    - Η αρρώστια είναι κυρίως στο μυαλό που δεν το καταλαβαίνει το πρόβλημα και ας κάνει πως το καταλαβαίνει. Δεν ακούει αυτά που του λένε αλλά συνεχίζει να πιστεύει τα δικά του.

    - Πρέπει να θέσεις υγιείς στόχους. Βάλε μας εδώ φωτογραφίες με σώματα που θα ήθελες να τους μοιάσεις για να καταλάβουμε που θέλεις να φτάσεις. Εικόνες βάζεις από το κουμπάκι που έχει ένα δέντρο.
    Last edited by GreenBill; 13-09-17 at 19:44.
    GreenBill

  12. #42
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    που ειναι ακριβος το κουμπακι με το δεντρο?

  13. #43
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    ειμαι απο κινητο και δεν βρισκω πουθενα το κουμπακι με γο δεντρο παιδια δεν ειμαι τοσο κοκαλιαρα φενομαι αρκετα φυσιολογικη απλα μεσα σε ενα μηνα εχασα αποτομα 7 κιλα κανοντας 3 ωρες αεροβια με αδειο το στομαχι και χωρις να τρωω τιποτα για ολη την ημερα αντε μια σαλατα ενα φρουτο αυτο ειχε ως αποτελεσμα αντι να καψω λιπος να καψω μυς εγω δεν το ηξερα αυτο δεν ηξερα οτι η εξαντλιτικη ασκηση με αδειο στομαχι θα δημιουργουσε τετοιο προβλημα τα χερια μου χαλαρωσαν πολυ λογο του μυωμενου σε μεγεθος μυς για αυτο σας ρωταγα αμα η γυμναστικη θα το κανει να αναπτιχθει και να γινει οπως πριν ενοω ηθελα να μαθω αν υπαρχει τροπος να αυξησω σε μεγεθος τον μυ μονο με διατροφη και γυμναστικη χωρις να κανω υπερτροφιες για χρονια αλλα δεν ελαβα καμια απαντιση η γυμναστικη θα βοηθησει τον μυωμενο μυ να ξαναεπιστρεψει οπως παλια η οχι?

  14. #44
    Pumping Iron Dexter.'s Avatar
    Join Date
    23-12-13
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by phoenixflame View Post
    ειμαι απο κινητο και δεν βρισκω πουθενα το κουμπακι με γο δεντρο παιδια δεν ειμαι τοσο κοκαλιαρα φενομαι αρκετα φυσιολογικη απλα μεσα σε ενα μηνα εχασα αποτομα 7 κιλα κανοντας 3 ωρες αεροβια με αδειο το στομαχι και χωρις να τρωω τιποτα για ολη την ημερα αντε μια σαλατα ενα φρουτο αυτο ειχε ως αποτελεσμα αντι να καψω λιπος να καψω μυς εγω δεν το ηξερα αυτο δεν ηξερα οτι η εξαντλιτικη ασκηση με αδειο στομαχι θα δημιουργουσε τετοιο προβλημα τα χερια μου χαλαρωσαν πολυ λογο του μυωμενου σε μεγεθος μυς για αυτο σας ρωταγα αμα η γυμναστικη θα το κανει να αναπτιχθει και να γινει οπως πριν ενοω ηθελα να μαθω αν υπαρχει τροπος να αυξησω σε μεγεθος τον μυ μονο με διατροφη και γυμναστικη χωρις να κανω υπερτροφιες για χρονια αλλα δεν ελαβα καμια απαντιση η γυμναστικη θα βοηθησει τον μυωμενο μυ να ξαναεπιστρεψει οπως παλια η οχι?
    Θα επιστρεψει μην στεναχωριεισα για πραγματα που γινονται... Πες στον διατροφολογο σου οτι θελεις να σ βγαλει μια διατροφη με σκοπο την μυικη αναπτηξη και να βαζεις 2-3 κιλακια το μηνα μεχρι να εισαι πανω απο ολα υγειης και μην φοβασαι τιποτα ουτε θα λιπωσεις ουτε τιποτα, θα γινεις πολυ πιο ωραια απο οτι εισαι τωρα μην καθεσαι να στεναχωριεσαι για κατι που σε 2-3 μηνες θα ειναι παρελθον.

  15. #45
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    ευχαριστω δεν μπωρεις να φανταστεις ποσο με βοηθησαν αυτα τα λογια φοβομουν οτι εκανα κατι το οποιο δεν διωρθωνεται οτι θα εμενα για παντα ετσι μια κοπελα αδυναμη εβλεπα τους γυρο μου που ηταν ηγυεις και ευχομουνα να μπορουσα να ημουν στην θεση τους ολοι μου λεγανε εκαψες μυς θα τα παρεις τωρα σε λιπος και δεν θα μπορεις μετα να διαχειριστεις το βαρος σου διοτι θα βαλεις ευκολα κιλα αυτα τα λογια να πω υην αληθεια με ειχαν επειρεαση ασχημα για αυτο ρωταγα αμα μπορουσα να τους διωρθωσω και τελικα κατεληξα να σας πρηζω με τα κομπλεξ μου συγγνωμη :(

  16. #46
    Pumping Iron Dexter.'s Avatar
    Join Date
    23-12-13
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by phoenixflame View Post
    ευχαριστω δεν μπωρεις να φανταστεις ποσο με βοηθησαν αυτα τα λογια φοβομουν οτι εκανα κατι το οποιο δεν διωρθωνεται οτι θα εμενα για παντα ετσι μια κοπελα αδυναμη εβλεπα τους γυρο μου που ηταν ηγυεις και ευχομουνα να μπορουσα να ημουν στην θεση τους ολοι μου λεγανε εκαψες μυς θα τα παρεις τωρα σε λιπος και δεν θα μπορεις μετα να διαχειριστεις το βαρος σου διοτι θα βαλεις ευκολα κιλα αυτα τα λογια να πω υην αληθεια με ειχαν επειρεαση ασχημα για αυτο ρωταγα αμα μπορουσα να τους διωρθωσω και τελικα κατεληξα να σας πρηζω με τα κομπλεξ μου συγγνωμη :(

    Ολα καλα ειναι κουκλα μου μην στεναχωριεισαι εδω μπορεις να ρωτας οτι θελεις και ξεκινα να τρως!!!!! να πεις στον διατρφοφολο σου αυτα που σου ειπα + οτι τα θες ολα με γραμαρια για να μην "χανεις" θερμιδες.

  17. #47
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    ευχαριστω για ολα να ρωτησω και κατι αλλο δυο ωρες γυμναστικη με βαρυ ειναι υπερβολη ας πουμε την ευδομαδα 3 φορες γυμναζω ολο το σωμα με βαρυ ειναι λαθος να το κανω ετσι επειδη ειμαι και αρχαρια

  18. #48
    Pumping Iron Dexter.'s Avatar
    Join Date
    23-12-13
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by phoenixflame View Post
    ευχαριστω για ολα να ρωτησω και κατι αλλο δυο ωρες γυμναστικη με βαρυ ειναι υπερβολη ας πουμε την ευδομαδα 3 φορες γυμναζω ολο το σωμα με βαρυ ειναι λαθος να το κανω ετσι επειδη ειμαι και αρχαρια

    ναι ειναι υπερβολη 2 ωρες με βαρη... εγω θα σου ελεγα να κανεις βαρη απο 45 μεχρι 1 ωρα και 15 λεπτα το ΠΟΛΥ και για αρχη θα σου ελεγα 45 λεπτακια και μετα αν θελεις κανε και 15-20 λεπτα αεροβια για αρχη

  19. #49
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    ενταξη ευχαριστω με αυτο τον τροπο μπορει να πετυχω να αυξησω καπιους μυς με καλη διατροφη?

  20. #50
    Pumping Iron Dexter.'s Avatar
    Join Date
    23-12-13
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by phoenixflame View Post
    ενταξη ευχαριστω με αυτο τον τροπο μπορει να πετυχω να αυξησω καπιους μυς με καλη διατροφη?

    Οχι μπορει, αν κανεις 45 λεπτα βάρη , 20 λεπτα αεροβιο και ζυγιζεις αυτα που τρως οπως σου ειπα να πεις στον διατροφολογο σου τοτε οχι μπορει ΘΑ ΓΙΝΕΙ 100%

  21. #51
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    ποια ακριβως να ζυγισω δεν καταλαβα οτι τα θελω ολα με γραμαρια για να μην χανω θερμιδες δηλαδη? (δεν καταλαβα τι σημαινει η προταση)συγηνωμη αν σε πριζω.... και αεροβια να κανω πριν τα βαρυ η μετα? σε καποια ποστ ειδα να λενε πως ειναι αδυνατον για μια κοπελα να αυξηση μυς

  22. #52

    Default

    Όχι μωρε ποιες ζυγαριές φάε εσυ καλά κάνε και την γυμναστική σου κ εδώ είμαστε να μας πεις σε λίγο καιρό ποσό καλά θα είσαι κ θα νιώθεις μην φοβάσαι τίποτα το χεις!!

  23. #53
    Pumping Iron Dexter.'s Avatar
    Join Date
    23-12-13
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by Kasper7 View Post
    Όχι μωρε ποιες ζυγαριές φάε εσυ καλά κάνε και την γυμναστική σου κ εδώ είμαστε να μας πεις σε λίγο καιρό ποσό καλά θα είσαι κ θα νιώθεις μην φοβάσαι τίποτα το χεις!!
    Χωρις να θελω να σε προσβαλω φιλε μου ενας ανθρωπος που εφτασε να εχει ανορεξια ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ τι ποσοτητες "στο περιπου" οπως εχεις εσυ στο μυαλο σου να φαει, ΦΟΒΑΤΑΙ να φαει, οποτε αυτα τα "ποιες ζυγαριες κτλπ" δν στεκουν... δεν ειναι ενας εκτομορφος που δεν βαζει κιλα ενω τρωει τα παντα και του λεμε φαε οσο μπορεις χωρις ζυγαρια.. μην μπερδευσαι.

    On topic : Θα ζητησεις οπως σου ειπα στον διατροφολογο συο να σου βγαλει μια διατροφη η οποια θα σου βαζει 2-3 κιλα το μηνα και ολα τα φαγητα που θα βαλει στην διατροφη θα του ζητησεις να τα εχει ΜΕ ΓΡΑΜΑΡΙΑ για να ζυγιζεις και να καταλαβεις-μαθεις ποσο πρεπει να τρως και να μην γινοντια λαθη. Στα λεω με πολυ αγαπη και οχι για να το παιξω εξυπνος ουτε για να σε στεναχωρησω αλλα πρεπει καποια πραγματα να γινοτναι σωστα :)

  24. #54
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    καταλαβα αλλα 2-3 κιλα τον μηνα δεν ειναι πολλα? ειδηκα με την προσπαθια να αυξησω και μυς?

  25. #55
    Pumping Iron Dexter.'s Avatar
    Join Date
    23-12-13
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by phoenixflame View Post
    καταλαβα αλλα 2-3 κιλα τον μηνα δεν ειναι πολλα? ειδηκα με την προσπαθια να αυξησω και μυς?

    οχι ειναι πολυ καλα για αρχη γιατι το σωμα σου ειναι "στερημενο" ας το κανεις αυτο 2 μηνες και μετα βλεπεις.. μπορεις ν ακανεις μετα μια ισοθερμιδικη διατροφη και ξανα βλεπεις... μην πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο καντω! ξεκινα απο αυριο κατνω 1 μηνα και βλεπεις. μην υπεραναλυεις τα παντα σου ειπα τι πρεπει να κανεις , ακουσεμε και δεν θα χασεις !! εδω θα ειαμστε καθε μερα να σε βοηθαμε αλλα ξεκινα... κανε και 1 Log εδω στο σαιτ και γραφε τι κανεις , θα σε βοηθησει !!! και διβαζε οσο μπορεις στα sticky post των παιδιων εδω στο σαιτ θα σε βοηθησουν επισης. ΑΛΛΑ πρωτα απο ολα κανε αυτο π σ ειπα με τον διατρφολογο σου !

  26. #56
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    θα κανω αυτα που ειπες ευχαριστω πολυ

  27. #57

    Default

    Quote Originally Posted by Dexter. View Post
    Χωρις να θελω να σε προσβαλω φιλε μου ενας ανθρωπος που εφτασε να εχει ανορεξια ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ τι ποσοτητες "στο περιπου" οπως εχεις εσυ στο μυαλο σου να φαει, ΦΟΒΑΤΑΙ να φαει, οποτε αυτα τα "ποιες ζυγαριες κτλπ" δν στεκουν... δεν ειναι ενας εκτομορφος που δεν βαζει κιλα ενω τρωει τα παντα και του λεμε φαε οσο μπορεις χωρις ζυγαρια.. μην μπερδευσαι.

    On topic : Θα ζητησεις οπως σου ειπα στον διατροφολογο συο να σου βγαλει μια διατροφη η οποια θα σου βαζει 2-3 κιλα το μηνα και ολα τα φαγητα που θα βαλει στην διατροφη θα του ζητησεις να τα εχει ΜΕ ΓΡΑΜΑΡΙΑ για να ζυγιζεις και να καταλαβεις-μαθεις ποσο πρεπει να τρως και να μην γινοντια λαθη. Στα λεω με πολυ αγαπη και οχι για να το παιξω εξυπνος ουτε για να σε στεναχωρησω αλλα πρεπει καποια πραγματα να γινοτναι σωστα :)
    Όντως αδερφέ δίκιο έχεις δεν το αντιλήφθηκα έτσι το θέμα

  28. #58
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    το log τι ειναι ειμαι καινουρια στην σελιδα σας οποτε δεν ξερω πολλα με την διατροφολογο εχω ραντεβου στις 18 σεπτεμβριου και μεχρι τοτε θα ηθελα να μου πειτε πιες τροφες να προτιμησω για μυικη αυξηση ποσα γραμαρια πρωτεινη ,υδατανθρακα,λιπαρα πρεπει να εχω συνηθος περνω 81 πρωτεινη ,300 υδατανθρακα,και τα υπολοιπα απο λιπαρα εχω υψος 1,60 με 41 κιλα ειναι ενταξη η να αυξησω κατι και μετα την γυμναστικη με βαρη πινω ενα ροφημα πρωτεινης με πολιβιταμηνη διαβασα οτι αμα μετα την γυμναστικη πιεις πρωτεινικο ροφημα αυξανετε η μειωσυνθεση κατα 20% δεν ξερω αν υσχειι υο ιδιο και σε κοπελες

  29. #59
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Δεν μπορώ να καταλάβω, πληρώνεις διατροφολόγο για να της λες τι πρέπει να σου κάνει; Αν είναι δυνατόν!!
    Πήγαινε βρε κοπέλα μου σε κάποιον άλλο, να σε καθοδηγήσει, κάνε έρευνα να δεις, υπάρχουν αξιόλογοι επιστήμονες, υπάρχουν και άσχετοι.
    Θα το ξαναπω - Άτομα με τέτοιο σοβαρό θέμα υγείας καλό είναι να παρακολουθούνται επί προσωπικού, εμείς ναι μπορούμε να βοηθήσουμε, αλλα μεχρι ενος σημειου.

  30. #60
    Banned Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-17
    Posts
    68

    Default

    δεν ξερω τι πρεπει να κανω στην περιοχη μου ειναι η μονη που ξερω και την βλεπω το μηνα μια φορα για να με ζυγισει απλα την πηρα τηλεφωνω σημερα το πρωι για να κλεισω ραντεβου μαζι της και να τις πω να με βοηθησει με να αυξησω την μυικη μαζα οι γονεις μου την εμπιστευονται πολυ αλλα εγω οχι και τοσο και ο λογος ειναι ουι μου ειχε πει να αποφυγω την γυμναστικη ενω γνωριζω πως οταν καπιος περνει βαρος καλο ειναι να γυμναζεται και να μην διαγραψρι την γυμναστικη για αυτο και ζηταω την βοηθεια σας


 
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Αύξηση μάζας μετά από μεγάλη απώλεια βάρους
    By juma666 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 2
    Last Post: 27-01-17, 23:02
  2. Κάψιμο Λίπους ή Αύξηση Μάζας Μετά Από Μεγάλη Απώλεια Βάρους;
    By arxontas95 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 5
    Last Post: 18-06-16, 10:46
  3. Βουλιμία Μετά Την Ανορεξία Στην Εφηβεία;
    By kqt in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 6
    Last Post: 16-04-16, 11:34
  4. Replies: 3
    Last Post: 01-12-10, 20:53
  5. Boήθεια Για Προπόνηση Μετά Από Ανορεξία
    By aneliv9 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 29
    Last Post: 15-09-10, 19:10

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •