Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-11-15
    Posts
    3

    Default Καλησπέρα!

    Θέλω να κάνω κάνα δυο ερωτήσεις.καταρχην είμαι 27 ετών 1,85 και 20 κιλά κάτω.. πρέπει να πάρω κιλα.έχω κάνει περιόδους υπερθερμίδικης διατροφής πήρα κάποια πολυ δύσκολα.αλλα πήρα.το πρόβλημα είναι ότι εδώ κ ένα εξάμηνο ξεκίνησα νέα δουλειά σε αποθήκη.δεν θα πω πολλά 8ωρες στο τρέξιμο και συνολικά στην βάρδια σηκώνεις πάνω από 8 τόνους,με αποτέλεσμα όπως καταλαβαίνετε να πηγαίνει περίπατο οι ώρες που πρέπει να τρώω ανά 2,5 3 ώρες ας πούμε.εχω ελαττώσει το γυμναστήριο γτ δεν γίνεται αλλιώς.υπαρχει κάποια λύση??ευχαριστώ πολύ.
    Last edited by Minale12; 15-09-17 at 12:26.

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Kαλώς όρισες στο φόρουμ!

    Η λύση είναι να οργανωσεις τα γεύματά σου, τις ώρες που μπορείς να τρως. Γεύματα που θα είναι θερμιδικά συμπυκνωμένα, θα σου δίνουν ποιοτικές θερμίδες. Αλλά θα πρέπει να το ακολουθείς με συνέπεια σε καθημερινή βάση. Μπορείς να έχεις σπιτικά ροφήματα όγκου (υπάρχει και βίντεο συνταγή στην αντίστοιχη ενότητα).

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-11-15
    Posts
    3

    Default

    Ευχαριστώ για την απάντηση και το καλωσόρισμα.στο 8ωρο έχω ένα 25λεπτο διάλειμμα που τρωμε ένα σάντουιτς και μια μπανάνα ίσα ίσα.τωρα ενδιάμεσα προλαβαίνω να τσιμπήσω καμία μπάρα δημητριακών ας πούμε..αλλά τι να σου κάνει μια μπάρα..

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-11-15
    Posts
    3

    Default

    Και υπάρχει και άλλο θεμα πέρα από αυτό..από όσο ξέρω για να αναπτυχθεί θέλει και πίεση στο γυμναστήριο και σε συνδυασμό με φαγητό κτλπ βλέπεις αποτέλεσμα..σωστά?δουλεύω πάντα απόγευμα να λιώσω στο gym και μετά για δουλειά δεν γίνεται.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Καλησπέρα,καλησπέρα (που λέει κι ο Θεοδωράκης!!)
    By ironmandux in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 5
    Last Post: 26-11-14, 19:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •