Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    26-09-17
    Posts
    1

    Post τελικα ειναι λιπος η νερο?

    γεια σας ειμαι καινουργιος στο φορουμ και θελω την βοηθεια σας!!!Παντα ημουν μυωδεις και κομματιασμενος λογω καλων γονιδιων του πατερα μου ως ουκα ωστοσο παντα γυμναζομουν. Επαθα σοβαρα προβληματα με την ψυχικη μου υγεια με αποτελεσμα να ξεκινησω ψυχοφαρμακα και απο 184 73 κιλα να παω 101. στα 73 κιλα ημουν 8 τα 100 λιπος ενω στα 101 γυρω στα 20+++. Μετα απο 7 μηνες σκληρης διατροφης και προπονησης εφτασα 81 κιλα 8 τα 100 λιπος ομως εχω ενα σοβαρο προβλημα τα χαπια μου κανανε κατακρατηση και ενω ειμαι 8 ( πηγα και εκανα dexa scan) μοιαζω με 12-14 τα 100 λιπος. μου εχει γινει εμμονη. δοκιμασα το λασιξ για μια εβδομαδα (μου το ειπε ο γιατρος μου) και κατουραγα 1.5 λιτρο παραπανω απο το συνηθισμενο τρομερη διαφορα ομως δεν ειδα. τι μου προτεινετε για να φανει το σωμα μου? να συνεχησω λασιξ η να παρω καποιο αναβολικο οπως clen? η μηπως κατι αλλο γενικα δεν ξερω πολλα απο αναβολικα και τα λιπα. ευχαριστω εκ των προτερων. Υ.γ. ο προπονητης μου στο muay thai με τσιμπαει στο σωμα και μεσω αυτου του ψιλαφισματος καταλαβαινει οτι εχω νερο και οχι λιπος μπορει οντως να το καταλαβει αυτο?

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default τελικα ειναι λιπος η νερο?

    Kαλώς όρισες στο φόρουμ!
    Το καλύτερο είναι να απευθυνθείς στο γιατρό σου.
    Συζητήσεις για στεροειδή δεν επιτρέπονται! Επειδή έχει να κάνει άμεσα με την υγεία σου, το καλύτερο είναι η γνώμη ενός ειδικού.

  3. #3
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    571

    Default

    Ακόμα και έτσι που λες φαίνεσαι καλύτερα από την πλειοψηφία του κόσμου. Έχεις ένα χάπι που σου δημιουργεί μια παρενέργεια (παρακράτηση υγρών) και πας και παίρνεις διουρητικό το οποίο δημιουργεί ένα φαύλο κύκλο με το χάπι, μετά ρωτάς για αναβολικά, πέραν του ότι απαγορεύεται στο φόρουμ ειδικά αν δεν ξέρεις είναι ακόμα πιο επικίνδυνα, πόσο μάλλον που είναι άγνωστες οι συνδυασμοί του χαπιού με αυτά που θέλεις να πάρεις.
    Έχεις την θέληση και τα γονίδια όπως θέλεις να μπορείς να κατεβάζεις το λίπος σου σε πολύ χαμηλά επίπεδα και να είσαι μυώδης, γιατί δεν αρκείσαι σε αυτό;

  4. #4
    Pumping Iron GreenBill's Avatar
    Join Date
    29-11-11
    Posts
    585

    Default

    Επίσης έχει ενδιαφέρον να συζητηθούν τα γονίδια του OYKA
    GreenBill


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Τελικά θέλει λίπος μετά την προπόνηση?
    By Parex in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 30-06-16, 23:40
  2. Τι είναι σωστό τελικά?
    By Υρια in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 4
    Last Post: 17-04-12, 16:16
  3. Τελικά ποιος είναι ο καλύτερος??
    By mammon in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 17
    Last Post: 17-02-09, 21:45
  4. Διατασεις ειναι τελικα αναγκαιες?
    By christos75 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 15-12-04, 11:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •