Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    04-10-17
    Posts
    4

    Default Ευχαριστώ για την αποδοχή!

    Καλησπέρα σε όλους ευχαριστώ για την αποδοχή! Έμαθα για το φόρουμ τυχαία όταν έψαχνα λύσεις για κάποιο θέμα που άπτεται της εμφάνισης! Διάβασα την καλοσύνη κ την κατανόηση που δείξατε στην κοπέλα που είχε κ αυτή θεματάκι κ σκέφτηκα ότι πρόκειται για ένα αξιόλογο forum ! Συνεχίστε την καλή δουλειά κ ευχαριστούμε Εκ προοιμίου για τις χρήσιμες συμβουλές σας

  2. #2
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καλη μέρα και καλώς όρισες!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    04-10-17
    Posts
    4

    Default

    Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    04-10-17
    Posts
    4

    Default

    Για να πω κ εγώ το story μου...είμαι 1.73 και ζύγιζα 126 κιλά ...σήμερα πλέον υπερήφανα 87 ο στόχος μου είναι να γίνω 75(βάρος που είχα στην παιδική μου ηλικία)!! Είχα αφήσει την γυμναστική από τα 23 και την ξανάπιασα στα 35!! Εδώ κ ένα χρόνο κάνω συστηματική προπόνηση με personal trainer αυτό το καιρό 5 προπονήσεις την εβδομάδα! Δεν μπορούσα να φανταστώ όταν μπήκα στο γυμναστήριο στα 116 κιλά ότι σήμερα θα μου έλειπε η γυμναστική τόσο!! Πόνεσα όσο δε φαντάζεστε μέχρι να συνηθίσω αλλά όπως λέει ο γυμναστής μου είμαι παιχταράς!! Ο κορμός μου είναι αρκετά δεμένος και ευελπιστώ μέχρι το καλοκαίρι να έχω μια υποτυπώδη γράμμωση αφού ρίξω και τα άλλα 12 κιλά!! Οι φίλοι μου που έχουν να με δουν καιρό δεν με αναγνωρίζουν!! Το πρόβλημα που με απασχολεί είναι η χαλάρωση στο εσωτερικό των μηρών!! Κάνω μηχανήματα με ραδιοσυχνότητες 3 φορές την εβδομάδα και ένα μηχάνημα που το λένε LPG!!! Ευελπιστώ ότι θα τα καταφερω καθώς πλέον έχω μυικό τόνο σε όλο μου το σώμα!! Όταν ξεκίνησα την διατροφή το μυικό μου σύστημα ήταν Καμμένο από ανορθόδοξες δίαιτες και τώρα κατάφερα να το χτίσω από την αρχή έτσι λένε οι μετρήσεις στη διατροφολόγο μου!! Τίποτα δεν είναι αδύνατο και πάλι μπράβο σας που βοηθάτε κ συμβουλεύετε ανθρώπους που απέχουν από την τελειότητα!!!!

  5. #5
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλώς όρισες Μάρω στο φόρουμ! Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια και εύχομαι κάθε επιτυχία στον στόχο σου!!

  6. #6
    New Bodybuilder
    Join Date
    04-10-17
    Posts
    4

    Default

    Σε ευχαριστωωωωω πολύ!!! Να σαι καλά!!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ευχαριστώ για την αποδοχή
    By AncientFighter in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 5
    Last Post: 03-11-15, 12:56
  2. Ευχαριστώ για την αποδοχη
    By coccomolos in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 3
    Last Post: 23-05-15, 20:56
  3. Ευχαριστώ
    By Steve_Iron in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 10
    Last Post: 16-04-13, 11:04
  4. Ενα ευχαριστω!
    By Mikekan in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 4
    Last Post: 29-09-12, 21:06
  5. Ευχαριστώ
    By navic in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-05, 18:00

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •