Eπιτέλους βρηκα ενα Ελληνικό forum που απο οτι ειδα , ασχολείται σοβαρα με την γυμναστικη!Εδω και 2 χρονια προσπαθω αρκετά να βαλω κιλα ωστε να αυξησω το βάρος μου (ειμαι 1.85 υψος και 67 κιλα(μππρει και να εχω χασει παλι κιλα )αλλα μάταια,οποιν και να ρωτησω μου λεει απλα φάε φαε μεχρι να σκασεις,,,,..εχω ακουσει λαι τρελα πραγματα οπως φαε οτι βρεις που αυτο δεν θα μου δωσει μυική μαζα που θελω αλλα λιπος και αν παχυνω θα αρχισει το αντίστροφο ....Τωρα ομως ενιωσα την αναγκη να παρω καποιες συμβουλες απο ανθρωπους που γνωριζουμ απο αθλητισμό, μιας και ειμαι φοιτητης και εγω την ευκαιρία να μαγειρευω συγκεκριμενα φαγητα ενω παλιοτερα ετρωγα οτι υπηρχε στο σπιτι δηλαδη στο οικογενειακό τραπεζι...Δεν θελω σε καμια περίπτωση bodybuilding μιας και αυτο το "υπερβολικό" για εμενα αυτο το στυλ σωματος με αηδιάζει (γνωμη μου)συν οτι δν εχω και την οικονομικη δυνατοτητα να το υποστηρίξω...θα ηθελα να μου προτείνετε καθημερινα γευματα κατάλληλα για γυμναστηριο ωστε να παρω κιλα και να αυξησω την μυικη μου μαζα...Επίσης θα ηθελα να μου προτείνατε και ασκησεις κτλ ....
ΥΓ. Ευχαριστω μακάρι να λαβω απαντησεις συντομα bye