Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Default Πολυβιταμινη σε εφηβους

    Παιδια το χειμωνα εχω αρκετα κρυωματα συνηθως με τι μυτη και το λαιμο συνηθως δεν κρατανε πολυ 2-4μερες αλα με αφηνουν πισω στο γυμ
    Πχ σημερα στηθος αεροβιο απλα δεν μπορουσα να συγκεντρωθω και δεν ειχα ορεξη . Αποφασισα να αφησω τον οργανιζμο μου να αναρωσει πληρως αυτην την εβδομαδα απο διατροφη τρωω 2.500-3000 θερμιδες την μερα(υγιεινα φαγητα) υπνο 6-8ωρες προπονηση 4φορεσ 1ωρα
    Απο πολυβιταμινη εδω και λιγο καιρο δοκιμασα της ΟΝ μια καπσουλα αλα μ ειπαν δεν ειναι καταληλη για εφηβους
    Ετσι αποφασισα να παρω απο βιολογικο καταστημα holand and barret την mega teens vitamin επισιης απο ομεγα 3 την Ον και καθε πρωι φυσικο στρημενο χυμο πορτοκαλι . Τι πιστευετε ειναι καλα καμια αλη καλυτερη?

  2. #2

    Default

    Επισης ομεγα 3 ποσες καψουλες να περνω ? Μετα ανηνε να γωρασω το omega 3 concentatr των ποσο γραμαριων?

  3. #3
    Junior Bodybuilder antwnakis1997's Avatar
    Join Date
    11-05-15
    Posts
    152

    Default

    Ειμαι 19 χρονων εχω δοκιμασει χιλια δυο συμπληρωματα και ποτε δεν ειδα διαφορα εκτος απο μια περιοδο παλια που ξεκινησα να περνω μουρουνελαιο(πανω στις πανελληνιες),μονο τοτε αρχισα να νιωθω καλα,ισως γιατι πριν ειχα κανει διαιτα και ειχα χασει αρκετα κιλα και ενιωθα αδυναμος,τωρα αν αυτο που με βοηθησε ηταν τα ωμεγα 3 που εχει (2g ανα 10ml) ή η βιταμινη D θα σε γελασω.Παντως να ξερεις οτι τετοιου ειδους συμπληρωματα,βιταμινες πχ δεν θα σε βοηθησουν πουθενα,πεταμενα λεφτα εκτος και αν σου εχει πει ο γιατρος κατι.Αυτα στα λεω απο δικη μου πειρα,στο δικο μου σωμα,δεν ξερω τι ισχυει γενικα.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. διατροφη bodybuilding για εφηβους
    By sofoklis58 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 21-04-15, 15:46
  2. Διατροφή για Έφηβους.
    By MitsosDude in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 06-09-09, 03:09
  3. Bodybuilding Για Εφήβους
    By air force in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 4
    Last Post: 23-07-09, 19:03

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •