Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Default Grafts Hellas ή Α.F.Studies?

    Γεια σας παιδια, θα ηθελα να ρωτησω αν εχει καποιος εμπειρια απο αυτες τις δυο σχολες για personal trainers?
    Μενω Κρητη και ειμαι αναμεσα σε αυτες τις δυο, τα διδακτρα ρωτησα και ειναι κοντα τα ιδια..............περιπου στο 1,5 χιλιαρικο. Επιπλεον μηπως ξερετε ποια σχολη μετρα περισσοτερο για να πιασεις δουλεια σε γυμναστηριο? Γιατι απο οτι εψαξα τουλαχιστον απο θεμα γνωσεων ειναι περιπου στα ιδια αν δε κανω λαθος...........
    Ευχαριστω.

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Όλες είναι ίδιες πάνω κάτω. Το αν βρεις δουλειά εξαρτάται από σένα, το πόσο αγαπάς το αντικείμενο αυτό, πόσο διαβάζεις, συνεχίζεις να εξελίσσεσαι.
    Καμία σχολή δεν σου εξασφαλίζει τίποτα. Όλα είναι στο χέρι σου. Γίνε καλός σε αυτό που κάνεις και να σαι σίγουρος πως δεν θα μείνεις από δουλειά.

  3. #3

    Default

    Kardoula σε ευχαριστω για το ενδιαφερον..........Δυστηχως αν και κοντα στα εικοσι χρονια μεσα στα γυμναστηρια, με μεγαλη αγαπη για το σιδερενιο αθλημα, το αποφασισα σχετικα μεγαλος (34 ετων) να ασχοληθω επαγγελματικα με το χωρο..............πες το κριση μεσης ηλικιας.....lol
    Απλα πιστευω οτι καλο θα ηταν να υπαρχει μια τυπικη διασυνδεση με την αγορα εργασιας μεσω το σχολων αυτων για τα πρωτα επαγγελματικα βηματα, εστω σε μορφη πρακτικης...........διοτι κακα τα ψεματα ο συναγωνισμος με αποφοιτους ΤΕΦΑΑ πιστευω οτι ειναι μεγαλος...........διορθωστε με αν κανω λαθος

  4. #4
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Μερικές σχολές το κάνουν αυτό. Αλλά και πάλι αυτό δεν σου εξασφαλίζει απολύτως τίποτα. Εγώ κάνω αυτή τη δουλειά από το 2011, απόφοιτη IAFA και δόξα το Θεό δουλεύω από τότε συνεχώς. Δεν βασίστηκα σε κανένα γυμναστήριο, σε καμία διασύνδεση, μόνο στις δικές μου δυνάμεις. Τροφή για σκέψη ;-)

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Μερικές σχολές το κάνουν αυτό. Αλλά και πάλι αυτό δεν σου εξασφαλίζει απολύτως τίποτα. Εγώ κάνω αυτή τη δουλειά από το 2011, απόφοιτη IAFA και δόξα το Θεό δουλεύω από τότε συνεχώς. Δεν βασίστηκα σε κανένα γυμναστήριο, σε καμία διασύνδεση, μόνο στις δικές μου δυνάμεις. Τροφή για σκέψη ;-)


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σχολή AF Studies
    By gikamc in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 26-08-13, 17:16
  2. Replies: 9
    Last Post: 03-06-10, 01:14
  3. Ο Νέος Mr. Hellas ?
    By Dorian in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 16
    Last Post: 26-12-07, 04:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •