Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 61 to 72 of 72
    Forum Team Mazda 6's Avatar

Προτείνω να σηκώνεις τους αγκώνες σου λίγο ψηλότερα και να κλείνεις τους πήχεις σου λίγο περισσότερο, ώστε να σου βγαίνει καλύτερα η πόζα.

Καλή προπόνηση!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

GreenBill και Mazda6 σας ευχαριστώ πολύ και τους δυο

Pumping Iron psonara0's Avatar

Κωνσταντινα μου μ αρεσουν πολυ οι φωτο σου.η πρωτη μου θυμιζει περιοδικο.τελεια.στη δευτερη διακρινω μυικοτητα σχηματα..μπραβο.η δουλεια φαινεται στο αποτελεσμα!

Quote Originally Posted by psonara0 View Post
    Κωνσταντινα μου μ αρεσουν πολυ οι φωτο σου.η πρωτη μου θυμιζει περιοδικο.τελεια.στη δευτερη διακρινω μυικοτητα σχηματα..μπραβο.η δουλεια φαινεται στο αποτελεσμα!
    Thank you!

24135286_1704375312905794_391513837_n.jpg Όταν έχουν καταλάβει ότι τρως μόνο τα δικά σου και προσπαθούν να σε κάνουν να ζηλέψεις την τυρόπιτα.

Γειά σου Κωνσταντίνα. Πέρασα να σου πω ένα γειά, κι κυρίως ένα μεγάλο μπράβο για την προσπάθειά σου, που φαίνεται στις φωτογραφίες.
    Καλή συνέχεια κοπέλα μου, κι άστους να τρώνε τυροπιτούλες όλα αυτά μόνο λίπος γίνονται κι όταν περνάνε τα χρόνια τα βρίσκεις μπροστά σου.
    Και πάλι μπράβο κοπέλα μου.

Senior Bodybuilder

ένα μπράβο και από μένα Κωνσταντίνα ! έχεις πολύ καλό σώμα που πολλές θα ζήλευαν, για να το έχουν!
    κάθε επιτυχία εύχομαι στους στόχους και στα όνειρα που έχεις

Κατερίνα και Δήμητρα σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Καλά μυικά κέρδη μας εύχομαι όλες μας

Mini update
    Η διατροφή συνεχίζει ως έχει, ενώ οι προπονήσεις (μιας και ήμουν στις συγκεκριμένες μέρες του μήνα και είχα πάρει και αρκετά ΜΣΑΦ) έγιναν αρκετά πιο ελαφριές.
    Πλέον τα τελευταία γεύματα της μέρας τα τρώω με το ζόρι γιατί δεν πεινάω και είναι αρκετά μεγάλος ο όγκος τους, ίσως να τα χωρίσω και να βάλω ενα ακόμη γεύμα.
    Αυτά από εμένα, καλό υπόλοιπο Κυριακής σε όλους!

Exclamation Πόδια

Σιγά σιγά μπαίνω πάλι στο ρυθμό του γυμναστηρίου, γίνονται προπονήσεις και γεύματα με συνέπεια και χαζοφαίνονται και λίγα σχήματα.Από αερόβιο είμαι στα 2-3 x 30min την εβδομάδα (γρήγορο περπάτημα). Οι προπονήσεις με βάρη αλλάζουν κάθε φορά και για να μην βαριέμαι και για να βλέπω ποιες ασκήσεις μπορεί και ποιες δεν μπορεί να κάνει το πόδι. Στα αρνητικά είναι ότι το πόδι που δεν έχει τον χιαστό με δυσκολεύει και να κάνω σύσπαση στον τετρακέφαλο αλλά και να νιώθω την άσκηση που κάνω. Οπότε έχω να βελτιώσω και αυτό εκτός των άλλων. Time to grow!

Σχόλια και tips είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτα!
    Last edited by Konstantina91; 06-12-17 at 19:58.

Καλημέρα χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!
    Προπονητικά πάνω κάτω τα ιδια, διατροφικά ανέβασα υδατάνθρακα σε 2 γευματα ώστε να πατάω τις 2100 θερμιδες. Αεροβια 3x 30 min. / εβδομαδα.
    Και μια απο πόδια.
    DSC_0010 a.jpg

Senior Bodybuilder

Καλή χρονιά ! Πολύ καλή εικόνα ποδιών! keep lifting

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)