Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    New Member
    Join Date
    29-07-15
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    37

    Default Παντελονια και jean για bodybuilders!

    καλησπερα και καλη χρονια!Τα ποδια μου εχουν αρχισει να γινοντα αρκετα μεγαλα σε βαθμο που να μην χωραω σε παντελονια.Τα περισσοτερα ειτε μου κανουν στη μεση και δεν χωρανε στα ποδια ή χωρανε στα ποδια αλλα ειναι τεραστια στη μεση και κατω απο τα τετρακεφαλα.Δεν μπορω να ειμαι συνεχως με φορμες.Χρειαζομαι jean για την καθημερινοτητα και καλα παντελονια για καλυτερες περιστασεις.Εσυ πως το αντιμετωπιζετε αυτο το προβλημα?

  2. #2
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by johni View Post
    καλησπερα και καλη χρονια!Τα ποδια μου εχουν αρχισει να γινοντα αρκετα μεγαλα σε βαθμο που να μην χωραω σε παντελονια.Τα περισσοτερα ειτε μου κανουν στη μεση και δεν χωρανε στα ποδια ή χωρανε στα ποδια αλλα ειναι τεραστια στη μεση και κατω απο τα τετρακεφαλα.Δεν μπορω να ειμαι συνεχως με φορμες.Χρειαζομαι jean για την καθημερινοτητα και καλα παντελονια για καλυτερες περιστασεις.Εσυ πως το αντιμετωπιζετε αυτο το προβλημα?

    Μοδίστρα, η μόνη λύση που έχω βρει. Συνήθως το μικρότερο νούμερο από τα αντρικά jeans μου είναι μεγάλο στη μέση και μικρό στα πόδια. Το αγοράζω και πάω και μαζεύω τη μέση σε μοδίστρα.

  3. #3
    New Member
    Join Date
    29-07-15
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    37

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Μοδίστρα, η μόνη λύση που έχω βρει. Συνήθως το μικρότερο νούμερο από τα αντρικά jeans μου είναι μεγάλο στη μέση και μικρό στα πόδια. Το αγοράζω και πάω και μαζεύω τη μέση σε μοδίστρα.
    Ωραια ιδεα!Δηλαδη βρισκεις ενα που να σου κανει στα ποδια κ στους γλουτους κ τη μεση στη μαζευει η μοδιστρα;

  4. #4
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by johni View Post
    Ωραια ιδεα!Δηλαδη βρισκεις ενα που να σου κανει στα ποδια κ στους γλουτους κ τη μεση στη μαζευει η μοδιστρα;
    Έτσι ακριβώς και είναι και σχετικά φτηνό!
    Εγώ που χω πολλά παντελόνια από τότε που μουν 200 κιλά αρχίζω σιγά σιγά και τα πηγαίνω στο ράφτη...όσα έχω κάνει μέχρι στιγμής μου ταιριάζουν γάντι!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  5. #5
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by johni View Post
    Ωραια ιδεα!Δηλαδη βρισκεις ενα που να σου κανει στα ποδια κ στους γλουτους κ τη μεση στη μαζευει η μοδιστρα;

    Ακριβώς. Απλά για μένα είναι μονόδρομος γιατί ενώ μάζεψε τρελά η μέση μου, τα πόδια μου λόγω deadlifts και squats είναι γεμισμένα. Και εντάξει στα παντελόνια, κάτι γίνεται με μοδίστρα. Στις φόρμες έχω θεματάκι, οι small μου είναι κολάν και οι medium λες και πήρα του μεγάλου μου αδερφού (παιδικά τραύματα χαχαχαχαχα)

  6. #6
    New Member
    Join Date
    29-07-15
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    37

    Default

    Ευχαριστω παιδια!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jean-Claude Van Damme - Mr. Belgium 1978
    By GreenBill in forum Videos & Profiles Αθλητών
    Replies: 9
    Last Post: 28-11-13, 20:56
  2. Greetings Bodybuilders
    By OpGypas in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 3
    Last Post: 01-09-13, 09:11
  3. bodybuilders.gr
    By bigsteve in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 16
    Last Post: 18-06-07, 09:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •