Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Member
    Join Date
    11-01-18
    Posts
    29

    Default Καλησπέρα Από NGU!

    Καλησπερα καλως σας βρηκα!!Συγνωμη που δεν ξεκινησα απο εδω να γνωριστω αλλα ανοιξα threads απευθειας για βοηθεια που χρειαζομουν!(αγενεστατος) :P Ονομαζομαι Γιαννης ειμαι φοιτητης στο Πανεπιστημιο Πειραια ειμαι 22 χρονων.Το NGU που εχω σαν ψευδωνυμο σημαινει Never Give Up που ειναι μια φραση που με εχει βοηθησει πολυ στη ζωη μου.Αχολουμαι με πολλα αθληματα απο μικρος οπως μπασκετ και μποξ κατα κυριο λογο.Ασχολουμαι τον τελευταιο χρονο με το bodybuilding με χαλαρους στοχους προς το παρον κυριως διαμορφωση ωραιου σωματοτυπου που παντα το ηθελα και προσθεση καποιων κιλων μιας και παντα ημουν το skinny fat στυλ.Πολυ "εθιστικο" και ενδιαφερον αθλημα θα ελεγα με πολλες πτυχες που οσο προχωρας πιο πολυ τοσα περισσοτερα αποκαλυπτονται και μαθαινεις που μου εχει τραβηξει πληρως το ενδιαφερον και πλεον ασχολουμαι μονο με αυτο.Το φορουμ εξαιρετικο φουλ κατατοπιστικο και τρομερα ατομα καθως μολις σε 2 threads που εκανα πηρα πολυ κατατοπιστηκες απαντησεις και αμεσα μιας και ειμαι σε περιοδο εξεταστικης και ο χρονος μου ειναι πολυ περιορισμενος.Αυτα τα κιγα Συγχαριτηρια και παλι για το φορουμ ευχομαι στο μελλον να μπορω να κατατοπισω και εγω σιγα σιγα μελη με τη βοηθεια μου!!

  2. #2

    Default

    Καλησπέρα συνονόματε , σε ποιο τμήμα του ΠαΠει είσαι ; Καθώς φέτος πέρασα και εγώ εκεί !

  3. #3
    New Member
    Join Date
    11-01-18
    Posts
    29

    Default

    Χρημα ειμαι αδερφε 4ο ετος εσυ;
    Last edited by NGU; 14-01-18 at 23:36.

  4. #4

    Default

    Πληροφορικης 1ο !


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Καλησπέρα,καλησπέρα (που λέει κι ο Θεοδωράκης!!)
    By ironmandux in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 5
    Last Post: 26-11-14, 19:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •