Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Member
    Join Date
    06-09-16
    Posts
    54

    Default Λιποδιαλυτές τι κάνουν ? αξίζει ?

    Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω τι ακριβώς κάνουν οι λιποδιαλυτές ? αξίζει να πάρει κάποιος που θέλει μικρό αποτελέσματα και αν είναι επιβλαβές για την υγειά.

    είμαι 28 χρονών περίπου 86 κιλά διατροφή δεν κάνω σταθερή απλά προσέχω τι τρώω με κάποιες ατασθαλίες. Γυμναστική κάνω αλλά με κάποια προβλήματα στην μέση τον τελευταίο καιρό με έχει πιάσει φοβία και σκεφτόμουν την αερόβια άσκηση σε συνδυασμό με τους λιποδιαλυτές αν θα χάσω το λοιπός της κοιλίας. Γιατί μόνο εκεί δεν βλέπω αποτέλεσμα.

  2. #2
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Γεια σου davel θα μπορούσες να μας δώσεις λίγες περισσότερες πληροφορίες Ύψος Βάρος σωματικό λίπος.
    Το πιο βασικό είναι να έχεις ένα διατροφικό πλάνο το με τιο οποίο θα ξέρεις πως θα σε οδηγεί στην μείωση κιλών και λίπους.
    Από εκεί εκεί και έπειτα θα μπορούσες να εντάξεις 2 Αερόβιες προπονήσεις την εβδομάδα και σταδιακά να τις φτάσεις μέχρι τις τρεις φορές την εβδομάδα.
    για να σε βοηθήσουν να πετύχεις τον στόχο σου.
    Η γνώμη μου μου έτσι όπως κινήσε είναι πως οι Λιποδοαλύτες δεν θα σε βοηθήσουν και δεν θα δεις κάποια διαφορά.

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by davel View Post
    Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω τι ακριβώς κάνουν οι λιποδιαλυτές ? αξίζει να πάρει κάποιος που θέλει μικρό αποτελέσματα και αν είναι επιβλαβές για την υγειά.

    είμαι 28 χρονών περίπου 86 κιλά διατροφή δεν κάνω σταθερή απλά προσέχω τι τρώω με κάποιες ατασθαλίες. Γυμναστική κάνω αλλά με κάποια προβλήματα στην μέση τον τελευταίο καιρό με έχει πιάσει φοβία και σκεφτόμουν την αερόβια άσκηση σε συνδυασμό με τους λιποδιαλυτές αν θα χάσω το λοιπός της κοιλίας. Γιατί μόνο εκεί δεν βλέπω αποτέλεσμα.

    Άσε τους λιποδιαλύτες φίλε μου και φτιάξε τη διατροφή σου.
    Είναι σαν να θες να χτίσεις σπίτι και αντί να βάζεις θεμέλια, σκέφτεσαι τι χρώμα κουρτίνες να κρεμάσεις.
    Τα θεμέλια ειναι η διατροφή, οι κουρτίνες οι λιποδιαλύτες.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Τα push ups κανουν δουλεια?
    By ΜΕΓΑΣ in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 9
    Last Post: 14-07-13, 17:56
  2. Αξιζει να παρω Λιποτροπικα-Λιποδιαλυτες για μειωση βαρους?
    By rocky in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 27
    Last Post: 27-01-13, 23:26
  3. τι κανουν αυτα τα συμπληρωματα?
    By LeVeL1 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 07-08-06, 07:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •