Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 32 of 32
  1. #31

    Default

    Ειπα απλα πανω κατω ποτε να σταματήσω να περνω βαρος(απο ποιοτικο φαγητο,που θα γινονται μυς) ωστε να μην ξεφυγω κιολας στα κιλα μου.Ετσι ωστε στη συνεχεια να αρχισω προγραμμα γραμμωσης οπου θα πεσω παλι στα κιλα εχοντας όμως φτιαξει και κρατησει μια α μυικη μαζα
    Β.) Για μυικη αναπτυξη και γενικα για να ''φουσκωσει'' το σωμα μου σε τι ποσοστα πρεπει να κυμαινονται οι θερμιδες μου(παντα απο ποιοτικο φαγητο);Δηλαδη να προσλαβανω κάθε μερα πχ. 300 θερμιδες παραπανω απο τις ημερισιες θερμιδες που χρειαζομαι για να μεινω στα κιλα μου.

  2. #32
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    τωρα πισω απο ενα πληκτρολογιο περιμενεις να σου πουμε ποτε θα σαι ετοιμος για γραμμωση.......
    λοιπον εισαι 10 κιλα αναλογικα κατω απο το υψος σου..[αδυνατος]..ξεκινα οπως ειπα ανεβασε φαγητο [οχι σαβουρες] περισσοτερο απο οσο τρως..τωρα 300 θερμιδες θαναι 500 θερμιδες θαναι..το θεμα ειναι να τρως και σιγα σιγα μολις αγγιξεις τα 75-80 κιλα εκει κανεις ενα καθαρισμα...και το βλεπεις..
    κανονικα πρεπει να μπεις σε μια διαδικασια να μετρας θερμδες να εχεις ενα μπουσουλα στην αρχη αλλα θεωρω δεν θα το κανεις..οπως και ειναι δυσκολο να κανεις ειδικη διατροφη καθως εισαι μικρος ...εχω περασει και γω απο κει που ζουσα με μπαμπα και μαμα.δεν παιζει...ουτεν καν..εκτος αν οι γονεις εχουν αθλητικο πνευμα..απλα σε αυτες τις ηλικιες λεμε να προσεχουν οσο γινεται να τρων καθαρα και να αποφευγουν τις σαβουρες!! δεσ τι τροφες πρεπει να καταναλωνεις να εχεις μια εικονα...http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=45446


    υγ=επισης επειδη ξεκινας αδυνατος δεν ξερω αναλογα και το σωμα σου..ενδεχεται με την γυμναστικη αεροβιο/βαρη... καθως να περνεις και βαρος με το σωστο φαγητο να γραμμωνεις[να γεμιζεις μυικα] και να μην χρειαστει να μπεις σε διαδικασια γραμμωσης να φτασεις στα 70 κιλα και να δειχνεις γραμμωμενος..και ωραιος να γινει ομοιοσταση στο σωμα σου...και να μην χρειαστει να φτασεις πιο πανω σε βαρος που σου ειπα...και να εισαι εκει ευχαρηστημενος!!!!!και να μεινεις και να παιζεις εκει στα 70 βαρια 75 ..[δωσε χρονο στο σωμα σου και θα δεις!!!]
    Last edited by lary2332; 13-04-18 at 01:53.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ποσοστό λίπους και εμφάνιση
    By Smiath in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 13
    Last Post: 12-04-17, 23:53
  2. Συμβουλές για γράμμωση και εμφάνιση κοιλιακών
    By vagoskonti in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 10-03-13, 15:18
  3. Ασκήσεις Για Εμφάνιση Κοιλιακών;
    By thanos4 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 14
    Last Post: 04-03-13, 19:58
  4. Εμφάνιση Κοιλιακών
    By feig in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 16
    Last Post: 19-03-12, 17:41
  5. Απορίες Για Εμφάνιση Κοιλιακών
    By nikos12345678 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 68
    Last Post: 23-02-12, 19:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •