Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 61 to 90 of 123
  1. #61
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Μια χαρα. Το σκουωτ ανεβηκε κι ολας ε?

  2. #62
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Ήθελα να τσεκάρω που βρίσκομαι και ανέβηκα λίγο, μια χαρά βγήκε για δεύτερη άσκηση και με 1 δευτερόλεπτο παύση στο κάθισμα. Πιστευώ ήδη έχει ανέβει ναι.

    Αν και αυτό που μ' αρέσει τώρα είναι ότι βγάζω 1 καλή επαναλήψη power clean, ίσως και το jerk press, στα 50kg. Οπότε πάει καλά.

  3. #63
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Σημερινή προπόνηση.

    1 ώρα εντελώς private session με τον προπονητή. Καταλήξαμε σε 50κιλά 3x5 Hang Clean, άψογα, χωρίς arm pull. Το θέμα που έχω είναι ότι χάνω την επαφή όταν ξεκινάω απο το έδαφος στο Power Clean γιαυτό και παίξαμε με διάφορες παραλλαγές μέχρι τα Hang Clean. Θα αρχίσουμε να αυξάνουμε κιλά σιγά σιγά μου είπε, γιατί μπορώ να πάω πολύ ψηλότερα.
    Έκανα και 5x10 10kg Hyperextensions στο τέλος. Ωραία προπόνηση.

  4. #64
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Μια χαρα. Εισα τυχερος που εχεις προπονητη!! Βλεπω συνεχιζεις και να δινεις εμφαση σε hyperextensions!

  5. #65
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Ωραίος! κανενα deadlift παίζει ή μόνο front squats για δυναμη;
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  6. #66
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Μια χαρα. Εισα τυχερος που εχεις προπονητη!! Βλεπω συνεχιζεις και να δινεις εμφαση σε hyperextensions!
    Βασικά όσοι έρχονται σ'αυτό το γυμναστήριο τυχεροί είναι, γιατί έχει προπονητές για όλα τα γούστα. Ναι και το καταλαβαίνω ότι με ανεβάζουν ήδη, ίσως η σημαντικότερη συμπληρωματική.

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Ωραίος! κανενα deadlift παίζει ή μόνο front squats για δυναμη;
    Deadlift δεν παίζει, αλλά έχω Clean/Snatch Pull to knee/above the knee, συν ότι στην προθέρμανση δουλευώ και την κίνηση μέχρι γόνατο/μέχρι γοφούς και κάτω συνεχώς, οπότε έχω μεγάλο volume σε "deadlift" variations είτε με λίγα είτε με μαξ 60-70 κιλά.

    Σημερινή προπόνηση.

    Power Clean
    2x5 20kg
    1x5 30kg
    1x3 40kg
    1x3 45kg
    1x2 50kg
    2x2 55kg
    1x2 60kg

    Push Jerk
    1x5 20kg
    1x5 30kg
    1x3 40kg
    1x3 45kg
    1x2 50kg
    1x2 55g

    Back Squat
    2x5 30kg
    1x5 40kg
    1x5 50kg
    2x5 60kg

    Clean Pull to Knee
    4x5 60kg

    Bench Press
    4x10 35kg

    Πολύ καλά και όμορφα τα Power Clean και το καλύτερο είναι ότι νιώθω ότι μπορώ και παραπάνω, ενώ δεν είχα ξανακάνει 60κιλά. Δεν ένιωσα ούτε arm pull, ούτε arching, ούτε δυσκολία στο ανεβασμα. Όταν βρω χρόνο να κάνω προπόνηση στον εξωτερικό χώρο θα δοκιμάσω να ανέβω, με πιο σωστή προθέρμανση.

  7. #67
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Μια χαρα. Ο παγκος επιτηδες ειναι χαμηλα; Φανταζομαι θα σου ειναι πολυ ευκολα τα κιλα.

  8. #68
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Ναι είναι επίτηδες τόσο χαμηλά, γενικά σαν άσκηση υπάρχει ίσα ίσα για να δουλεύει λίγο πιο απομονομένα και το στήθος μια φορά στο τόσο. Ειδάλλως, στην παρούσα φάση, δεν έχει μεγάλη σημασία σαν άσκηση.

    Επίσης ερώτηση σε όποον ξέρει. Επειδή ήδη είναι κάποιες μέρες, μετά απο προπόνηση, που νιώθω τα γόνατα βαριά, τι μπορώ να κάνω για να τα προφυλάξω όσο μπορώ; Μην τα πάρω στα χέρια σε λίγο καιρό

  9. #69
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Γιατι δεν δοκιμαζεις να βαλεις knee sleves ? Δεν ειναι σαν τους ιμαντες και μπορεις να κανεις κανονικα ολες τις ασκησεις. Δεν μου ερχεται κατι αλλο στο μυαλο :D

  10. #70
    Advanced Bodybuilder jesueah's Avatar
    Join Date
    09-05-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    734

    Default

    Quote Originally Posted by Down View Post
    Ναι είναι επίτηδες τόσο χαμηλά, γενικά σαν άσκηση υπάρχει ίσα ίσα για να δουλεύει λίγο πιο απομονομένα και το στήθος μια φορά στο τόσο. Ειδάλλως, στην παρούσα φάση, δεν έχει μεγάλη σημασία σαν άσκηση.

    Επίσης ερώτηση σε όποον ξέρει. Επειδή ήδη είναι κάποιες μέρες, μετά απο προπόνηση, που νιώθω τα γόνατα βαριά, τι μπορώ να κάνω για να τα προφυλάξω όσο μπορώ; Μην τα πάρω στα χέρια σε λίγο καιρό
    Αν ξεκιναγα αρση βαρων ή powerlifting προσωπικα, συμπληρωμα για τις αρθρωσεις θα ηταν το πρωτο που θα επαιρνα. Οκ η τεχνικη ειναι αυτη που θα σε προφυλαξει απο τραυματισμους αλλα ειναι στη φυση τους, τα 2 αυτα αθληματα να επιβαρυνουν με το καιρο τις αρθρωσεις.
    Being negative and lazy is a disease that leads to pain,hardship,depression,poor health and failure.
    Be proactive and give a damn to achieve success!

    P.H.


    Some days it's not about health or good looking... It's just therapy!!

  11. #71
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by jesueah View Post
    Αν ξεκιναγα αρση βαρων ή powerlifting προσωπικα, συμπληρωμα για τις αρθρωσεις θα ηταν το πρωτο που θα επαιρνα. Οκ η τεχνικη ειναι αυτη που θα σε προφυλαξει απο τραυματισμους αλλα ειναι στη φυση τους, τα 2 αυτα αθληματα να επιβαρυνουν με το καιρο τις αρθρωσεις.
    Πολύ σωστό... Επίσης ρίχνεις 5%-10% την ένταση απο το max και μειώνεις 1000% την πιθανότητα να πάθεις κάτι χοντρό.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  12. #72
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές! Θα κοιτάξω αν είναι να πάρω κάποιο συμπλήρωμα όπως προτείνατε. Τα knee sleeves δεν ξέρω αν θα μου κρατήσουν πιο υγιεί τα γόνατα, σίγουρα προλαμβάνουν τραυματισμούς. Βέβαια αυτό που θα κάνω πρώτα είναι κάτι που είχα ξεχάσει τελείως, ότι εδω και λίγο καιρό έχω κόψει το γάλα, όπως και το γιαούρτι, γιατί γενικά έχω ένα θέμα με την τουαλέτα , και ήθελα να δω τι με επηρεάζει περισσότερο. Οπότε θα προσπαθήσω να το ξαναβάλω στη διατροφή.

    Σημερινή προπόνηση.

    Power Clean
    2x5 20kg
    1x5 30kg
    1x3 40kg
    1x2 45kg
    1x2 50kg
    1x2 55kg
    1x1 60kg
    1x1 65kg
    1x1 70kg
    1x1 75kg

    Standing Shoulder no Press
    1x10 50kg

    Plank
    1x 2:30λεπτά

    Έλεγα πιο πολύ για πλάκα, ότι θα κάνω 80kg ενώ δεν περίμενα πάνω απο 70 μαξ, και έκανα 75. Στην πρώτη προσπάθεια έκανα fail αφού βγήκε ένα clean pull, και στο καπάκι δεύτερη προσπάθεια βγήκε, ενώ καλά καλά ούτε ο ίδιος δεν το περίμενα. Ευτυχώς τράβηξα βίντεο για να είμαι σίγουρος ότι έγιναν τα κιλά .
    Απ' το ζέσταμα όμως ένιωθα "κουρασμένο" το αριστερό γόνατο και δεν επιχείρησα παραπάνω. Πιστεύω λίγο παραπάνω, ίσως με εξοπλισμό, να τα έχω. Αν και είμαι αρκετά ευχαριστημένος για το σημείο που βρίσκομαι και κάπου στα 62κιλά.

    Την δεύτερη άσκηση, που δεν ξέρω ακριβώς πως λέγεται, την έκανα για να βελτιώσω λίγο το positioning και το ύψος των αγκώνων, αφενώς μετά το power clean αφετέρου πριν το press, όπως μου πρότεινε ένας άλλος γυμναστής.

  13. #73
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Μια ερωτηση μονο, τι ειδους εξοπλισμο εννοεις?? Κατα τα αλλα νομιζω η προοδος ειναι θεμα χρονου.
    Last edited by dimitris_powerlifter; 15-06-18 at 17:20.

  14. #74
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Παπούτσια άρσης βαρών, wrist wraps, knee wraps. Καλά τα παπούτσια δεν είναι εξοπλισμός ακριβώς, αλλά τα σταράκια ίσα που κάνουν την δουλειά, αλλά χρειάζεται και το τακούνι, ειδικά σήμερα το κατάλαβα. Απλά στο μυαλό μου οτιδήποτε πέρα απ' τα ρούχα είναι εξοπλισμός για κάποιο λόγο .

  15. #75
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Μπράβο ρε μαν πολύ καλά!
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  16. #76
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Το γαλα κοψε down,ελαχιστα σου προσφερει και δημιουργει αρκετα θεματα.....σε αντιθεση με το γιαουρτι.
    Χωρις τακουνι ......εκανες προπονησεις.???......εχεις καλη ισορροπια φαινεται αλλα χανεις σε συγκεντρωση και ζοριζεσαι παραπανω!
    Πολυ καλα τα πας μπραβο

  17. #77
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Μπράβο ρε μαν πολύ καλά!
    Ευχαριστώ φίλε!

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Το γαλα κοψε down,ελαχιστα σου προσφερει και δημιουργει αρκετα θεματα.....σε αντιθεση με το γιαουρτι.
    Χωρις τακουνι ......εκανες προπονησεις.???......εχεις καλη ισορροπια φαινεται αλλα χανεις σε συγκεντρωση και ζοριζεσαι παραπανω!
    Πολυ καλα τα πας μπραβο
    Πως φαίνεται η εμπειρία ομως! Πραγματικά είναι όπως το πες, προσπαθώ να μένω περισσότερο συγκεντρωμένος για να βγαίνει πιο φυσικά όλη η κίνηση και να μην ζορίζομαι.
    Πρέπει κάποια στιγμή να επενδύσω σε ένα καλό παπούτσι είναι η αλήθεια.

  18. #78
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Down View Post
    Ευχαριστώ φίλε!



    Πως φαίνεται η εμπειρία ομως! Πραγματικά είναι όπως το πες, προσπαθώ να μένω περισσότερο συγκεντρωμένος για να βγαίνει πιο φυσικά όλη η κίνηση και να μην ζορίζομαι.
    Πρέπει κάποια στιγμή να επενδύσω σε ένα καλό παπούτσι είναι η αλήθεια.
    Απ?οτι θυμαμαι εγω οταν εκανα προπονησεις με κανονικα παπουτσια, ειναι οτι με τραβαγε αρκετα ο μυς που ειναι μπροστα στη γαμπα(δεν θυμαμαι πως τον λενε).
    .....εκτος του οτι με εκνευριζε πολλες φορες την επομενη μερα ηταν πιασμενος και δεν μπορουσα ουτε να περπατησω καλα....βεβαια αυτο ειναι ενα προβλημα οπως και ο αχιλλειος σε οσους εχουν καπως μεγαλο υψος .
    Οταν με το καλο παρεις σωστα παπουτσια θα δεις τη διαφορα

  19. #79
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Σημερινή προπόνηση.

    Clean & Jerk (Press)
    4x5 40kg

    Back Squat
    1x5 40kg
    3x5 55kg

    Clean Pull
    4x5 55kg

    Hyperextensions
    6x10 10kg

    Είπα να μειώσω το volume, όπως πρότεινε και ο Αχιλλέας για να ξεκουράσω λίγο τα γόνατα. Πολύ ωραία βγήκε το Clean & Jerk, νομίζω αρχίζω και το βρίσκω όπως πρέπει.

  20. #80
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Σημερινή προπόνηση,

    1 ώρα μάθημα. Ξεκινήσαμε και τα jerks σήμερα, να μάθουμε σιγά σιγά. Όσο πάνε βέβαια οι προπονήσεις και αλλάζουν επίπεδο, σήμερα μέχρι και κατι γραφήματα μας έκανε για την κίνηση της μπάρας.

    Του έδειξα και το βίντεο στα 75 κιλά power clean και μου είπε ότι ήταν πάρα πολύ καλό. Όσο αρχίσει και αυξάνει το front squat τόσο περισσότερα θα μπορώ να κάνω, οπότε απο δω και πέρα θα προσπαθήσω να το ανεβάσω όσο γίνεται.

  21. #81
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Να φανταστω κανετε περισσοτερο μπροστινο καθισμα ε? Βοηθαει περισσοτερο στις περισσοτερες ασκησεις της αρσης βαρων υποθετω.

  22. #82
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Να φανταστω κανετε περισσοτερο μπροστινο καθισμα ε? Βοηθαει περισσοτερο στις περισσοτερες ασκησεις της αρσης βαρων υποθετω.
    Βασικά ο προπονητής μου είπε ότι όσο είναι το 1RM σου στο FS τόσο θα είναι και το 1RM στο Power Clean, τουλάχιστον στο επίπεδο μου. Οπότε παίζει περισσότερο.

    Σημερινή προπόνηση.

    Power Clean
    3x5 50kg

    Front Squat
    3x5 60kg

    Standing with bar on shoulders
    3x30" 70kg

    Clean Pull
    3x5 70kg

    Hyperextensions
    3x10 10kg

    Goodmornings
    3x10 άδεια μπάρα

    Χάνω προπονήσεις, η διατροφή πολύ μέτρια, αλλά συνεχίζω να είμαι πολύ καλά στα κιλά, περίεργο μου φαίνεται αλλά πάλι καλά. Για ακόμα μια φορά κατάλαβα σήμερα ότι πρέπει να πάρω παπούτσια αλλιώς κάποια στιγμή θα χτυπήσω. Πρέπει να βρω κανα φθηνό σχετικά καλό παπούτσι να γίνεται δουλειά.

  23. #83
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Σημερινή προπόνηση.

    Back Squat & Overhead Press on Bottom
    5x5

    Push Jerk & Overhead Squat
    5x5

    Snatch Pulls
    3x5

    Snatch Balance
    3x5

    Snatch Pull from Power Position
    5x3

    2 Positions Snatch Pull
    5x3

    Snatch Pull & Hang Snatch
    3x5

    Snatch
    5x5

    Όλες οι ασκήσεις έγιναν με Snatch Grip και άδεια μπάρα, εκτός απ' τα Snatch στο τέλος που πήγα στα 30 κιλά γιατί έβγαιναν πολύ καλά, ενώ είναι η πρώτη φορά στην ουσία που τα προπονώ σοβαρά.
    Αρκετά δύσκολες ασκήσεις ειδικά οι πρώτες, παρόλο που ήταν με άδεια μπάρα έπιαναν πολύ καλά.

  24. #84
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Στην πρωτη ασκηση κανεις καθισμα και οταν εισαι στο χαμηλοτερο σημειο κανεις press?

  25. #85
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Ναι ακριβώς, ένα behind the neck press στην ουσία στο χαμηλότερο σημείο. Πολύ ενδιαφέρον παραλλαγή και δύσκολη μπορώ να πω.

  26. #86
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Ναι φαινεται πολυ δυσκολο, φανταζομαι θα θελει και πολυ καλη ευκινησια στους ωμους.

  27. #87
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Βελτιώνει την ισορροπία αλλά το άνοιγμα των γονάτων στο σωστό σημείο, πολύ καλή για το positioning στο snatch. Αλλά και με snatch grip βλέπεις διαφορά στο που πιάνει.

  28. #88
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Σημερινή προπόνηση.

    Back Squat
    2x5 20kg / 1x5 40kg / 1x5 50kg / 1x3 60kg / 1x2 70kg / 1x1 80kg / 1x1 85kg

    Front Squat
    1x5 60kg / 1x2 65kg / 1x1 70kg

    Overhead Squat
    1x5 30kg

    Snatch Pull to knee
    3x5 50kg

    Bench Press
    3x10 40kg

    Είχα αρκετά doms σε ώμους και προσαγωγούς, με ξανάπιασε ο λαγονοψοϊτης και πήγα συντηρητικά. Ρώτησα τον γυμναστή σχετικά με αυτό, μου είπε ότι το καλύτερο είναι να μειώσω volume και intensity, και να μην πηγαίνω σε full range motion στις ασκήσεις, ειδικά στο Squat να μην πηγαίνω τέρμα χαμηλά. Αυτό γιατί είναι εσωτερικά του μυ και οπότε είναι δύσκολο να καταλάβεις τι προκαλεί και τι ανακουφίζει τον πόνο. Μπορεί να χρειάζεται μέχρι και 6 εβδομάδες ξεκούραση, οπότε καλύτερα να πηγαίνω πιο χαλαρά μέχρι να φύγει και μετά πάλι να ανεβάσω.

    Stretching μόνο για πρόληψη ακόλουθου τραυματισμού, και το foam roalling δεν κάνει σχεδόν τίποτα. Επίσης αν συνεχίσει να με ενοχλεί καλύτερα να απευθυνθώ σε φυσιολόγο και όχι φυσιοθεραπευτή.

    Ακόμα, κάτι ενδιαφέρον που μου πε είναι ότι επειδή έχω πόνο μόνο στο ένα πόδι, στο δεξί, μπορεί να υπερισχύει του αριστερού και να δέχεται περισσότερη πίεση, όπως δεξιόχειρας-αριστερόχειρας για παράδειγμα.

  29. #89
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Να μειωσεις κιλα και σε σετ ειναι σωστο σιγουρο, αλλα να μειωσεις το ευρος κινησης γιατι? Νομιζω πιο επικινδυνο ειναι να κανεις παραλληλο καθισμα παρα βαθυ καθισμα. Εκτως αν εννοεις οτι πηγαινεις τερμα κατω στο squat που σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο .Δες πως τα λεει ο alan : https://www.youtube.com/watch?v=MQWzAs2m0ck

  30. #90
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Όχι παράλληλο, απλά αντί για το αρσιβαρίστικο τέρμα κάτω μπορώ να πηγαίνω μέχρι λίγο πιο ψηλά, στυλ powerlifting δηλαδή.

    Btw o Allan δεν μ' αρέσει ενώ παρακολουθούσα, στα τελευταία του βίντεο νομίζω άκουσα πολλές λ@λ@κίες


 
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Παπούτσια powerlifting - weightlifting
    By enasgavrostis7 in forum Powerlifting & Αρση Βαρών
    Replies: 22
    Last Post: 30-03-13, 17:20
  2. Olympic Weightlifting
    By lee priest in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 1
    Last Post: 20-12-12, 08:04
  3. Για σχολιασμό: Biomechanics in Weightlifting
    By Crimson in forum Powerlifting & Αρση Βαρών
    Replies: 26
    Last Post: 14-08-07, 16:20
  4. Weightlifting Videos
    By alexis_spi in forum Powerlifting & Αρση Βαρών
    Replies: 0
    Last Post: 06-04-07, 00:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •