Καλησπέρα παιδιά , με λένε Δήμητρα είμαι 24 χρόνων και έχω τελειωσει προπονητική με ειδικότητα τα βάρη . Το καλοκαίρι ενώ έκανα προετοιμασία για τους πρώτους αγώνες που θα επερνα μέρος έμεινα έγκυος και δυστυχώς έχασα το μωράκι γιατι δεν το πήρα χαμπάρι εγκαίρως και η προπόνηση μου ήταν αρκετά δυνατή . Μετά την αποβολή έπεσε παρά πολύ η ψυχολογία και η υγεία μου δεν ήταν στα καλύτερα της με αποτέλεσμα να αφήσω τη γυμναστική και και τη διατροφή τελείως και να κλειστώ πολύ στον εαυτό μου ... Τώρα ειμαι ξανά έγκυος στον πέμπτο μήνα και όλα πάνε καλά αλλά φοβάμαι πολύ και δεν κάνω καθόλου γυμναστική και σε συνδυασμό στο ότι δεν εργάζομαι και η διατροφή μου έχει ξεφύγει έχω βάλει περίπου δέκα κιλά μέχρι τώρα ( προ εγκυμοσύνης και κατά τη διάρκεια) . Αναρωτιέμαι αν θα τα καταφέρω μετά τη γέννα να κάνω το όνειρο μου πραγματικότητα και να κατέβω τελικά στους αγώνες bodybuilding που τόσο ήθελα . Θα ήθελα πολύ την άποψη σας γιατι ενώ είμαι πολύ ευτυχισμένη για το μωράκι μου νιωθω ότι τρομερά απαισιόδοξη για τους υπόλοιπους στόχους της ζωής μου .