Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 37 of 59 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast
Results 1,081 to 1,110 of 1763
  1. #1081
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Πολυ καλος Γιαννη μπραβο και απο μενα τι να λεμε!!! Θα σε βλεπουν οι gym bro και θα παθαινουν πλακα φανταζομαι!

    Αλλα μην μπαινεις απο τα 107 στα 145 με την μια ρε θηριο σιγα σιγα ανεβαζε
    "Τhere is no such thing as firming and toning there is only stronger and weaker"

    --Eddie Hall--

  2. #1082
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Berlyn View Post
    Ρε με αυτή την ηλικία. 50 χρονών είναι ο άνθρωπος όχι 70...
    Με την καλη εννοια παντα!!

  3. #1083
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Πολυ καλος Γιαννη μπραβο και απο μενα τι να λεμε!!! Θα σε βλεπουν οι gym bro και θα παθαινουν πλακα φανταζομαι!

    Αλλα μην μπαινεις απο τα 107 στα 145 με την μια ρε θηριο σιγα σιγα ανεβαζε
    Ευχαριστω Δημητρη
    .....ειχα κανει καλο ζεσταμα φιλε,ειχα κανει τα λειτουργικα σετακια μου......και το 145 ηταν μια στιγμη.....αδυναμιας και ρισκου!!!
    Μου εκανε εντυπωση που βγηκαν καλα,οχι τοσο γιατι δυναμωσα ξαφνικα,αλλα γιατι ημουν απολυτα συγκεντρωμενος στο να τα σηκωσω σωστα,χωρις να σκουωταρω με hip drive και πριν ξεκινησω τη κινηση να κανω σωστο bracing.
    Ακομη ψαχνομαι στο dead ,κατι δεν μου παει καλα ακομη στη κινηση

    .....οι gym bro ειναι στο κοσμο τους,με τα τεραστια ακουστικα στα αυτια τους,κανουν 50 σετ δικεφαλους,τρικεφαλους και στηθος και κοιταζονται καθε τοσο στο καθρεπτη....στο rack που κανουμε σκουωτ και dead....ουτε πλησιαζουν

    ....αν τα καταφερω την επομενη φορα θα τραβηξω ενα βιντεο να με δειτε και να με διορθωσετε
    Last edited by Mikelangelo; 04-12-19 at 18:25.

  4. #1084
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    03-01-19
    Posts
    779

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ......51!

    .......φιλε μου Berlyn κι εγω οταν ημουν 25,30 τους πενηνταρηδες τους εβλεπα......δεινοσαυρους.......λογικη η απορια τους
    Μοίραζε πόνο τότε Γιάννη και δείχνε τι κάνουν οι...δεινόσαυροι!

    Με περνάς περίπου 16 χρόνια και είσαι πολύ πιο δυνατός με βάση τα νούμερά σου. Βέβαια παίζουν κι αλλά ρόλο οπως η σωματοδομή, το πρπονητικό υπόβαθρο και η προσπάθεια που καταβάλλει κανείς αλλά η ζωή δεν σταματάει στα 50, στα 60 και τα 70 (αυτό το λέω για αλλους που παραιτούνται πρόωρα). Σίγουρα επέρχεται πτώση κάποια στιγμή αλλά πιστεύω πως στο χέρι μας είναι να την καθυστερήσουμε.
    Last edited by Berlyn; 04-12-19 at 18:35.

  5. #1085
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Berlyn View Post
    Μοίραζε πόνο τότε Γιάννη και δείχνε τι κάνουν οι...δεινόσαυροι!

    Με περνάς περίπου 16 χρόνια και είσαι πολύ πιο δυνατός με βάση τα νούμερά σου. Βέβαια παίζουν κι αλλά ρόλο οπως η σωματοδομή, το πρπονητικό υπόβαθρο και η προσπάθεια που καταβάλλει κανείς αλλά η ζωή δεν σταματάει στα 50, στα 60 και τα 70. Σίγουρα επέρχεται πτώση κάποια στιγμή αλλά πιστεύω πως στο χέρι μας είναι να την καθυστερήσουμε.
    Πολυ σωστος Berlyn.!!
    παιζουν ρολο και η σωματοδομη,παντα ημουν και ακομη ειμαι σαν αρκουδα,τωρα τεινω προς το ....ιπποποταμος,το προπονητικο υποβαθρο φυσικα...αλλο ενα 50αρης με παρελθον στην ασκηση και αλλο ενας που ξεκινησε περυσι κ.λ.π
    Η δυναμη αργει να φυγει,αντιστεκεται σθεναρα,οπως και η αεροβια αντοχη,αυτη κι αν κραταει μεχρι τα βαθια γεραματα,αυτη που φευγει πολυ γρηγορα,χοντρικα μετα τα 40 ειναι η εκρηκτικοτητα,ελαστικοτητα και φυσικα πιο πολυ απ?ολα η αποκατασταση αποθεραπεια....εδω τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα
    Ενας τριανταρης με καλο αθλητικο υποβαθρο,θελει περιπου το μισο χρονο αποκαταστασης απο εναν 20 χρονια μεγαλυτερο του
    Γιαυτο και οι σιτεμενοι θελουν πολυ καλο προγραμματισμο και συνεση και τα λαθη που τυχον κανουν δεν συγχωρουνται ευκολα

  6. #1086
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Κυκλος 2ος Εβδομαδα 1η
    Bench 3x5 60-70-80kg
    OHP FSL 5x5 στα 40
    Dumbbell row 3x15
    Dips 3x15 με λαστιχο
    Chins 4x10 με λαστιχο
    Face pulls 3x20
    Seated shrugs bent over 3x20 δεν τα εκανα superset ,γινοταν της κακομοιρας στο γυμναστηριο
    Leg press 3x20
    Leg curls 4x20
    Back raise 3x12
    Crunches 5x15

  7. #1087
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Μιλουσα πριν λιγο με τον Coach για την αλλαγη που θελει να κανει στην 2η και 3η εβδομαδα του 2ου και τελευταιου Κυκλου του FSL με 5s Pro(δηλαδη 5 reps σε καθε προπονηση στις βασικες και οχι το κλασσικο 5/3/1),ως Leader προγραμμα
    Μεχρι στιγμης και στο 1ο Κυκλο και στην αρχη του 2ου η βασικη με την ασκηση του FSL ηταν διαφορετικη....για παραδειγμα αν η βασικη ηταν τα squats η FSL ηταν τα Deadlifts,η βασικη το bench η FSL το OHP κ.λ.π κατι σαν upper lower δηλαδη
    Το προσον αυτου του διαχωρισμου ειναι οτι κανες τουλαχιστον δυο φορες την εβδομαδα τα βασικα lifts μια μερα βαρυ ως βασικη και μια πιο light ως FSL.....το μειον αυτου του διαχωρισμου ειναι οτι οσο προχωραει το προγραμμα και δεδομενου οτι αυξανεται και το volume στις FSL και assistance,τοτε ολο το volume ανεβαινει και αυτο πολυ
    ....και που ειναι το προβλημα ρε συ coach του λεω,δε ''πιανουμε'' καλυτερα ολο το σωμα δυο φορες την εβδομαδα στις βασικες

    Καταρχην μου απανταει,δεν ειναι ο σκοπος να γυμναζουμε μυικες ομαδες,δεν κανουμε BB,ασε που γυμναζονται ουτως η αλλως με τις assistance,δεν ειναι ο σκοπος η υπερτροφια,γιατι στην δικη σου περιπτωση βλεπω οτι παει καλα....αλλα ειναι αυτο που θες???

    Εγω θεωρουσα οτι δεν θα ''παρεις'' τοσο πολυ,αλλα διαψευστηκα(στηνομαι μπροστα στη καμερα του ipad και με βλεπει,θα μπει η γυναικα μου καμια μερα στο δωματιο η τα παδια μου και θα νομιζουν οτι βλεπω τσοντες η κανω chat με τιποτα ροζ υπαρξεις και αντε να εξηγεις μετα...του στυλ ''δεν ειναι αυτο που νομιζεις'')
    ......,επισης η δυναμη σου ανεβαινει,οπως και το mobility,αλλα αν συνεχισουμε ετσι νομιζω πως η δυναμη και αθλητικοτητα θα μεινουν πισω και θα προσπερασει η υπερτροφια.....κατι που δεν πιστευα να συμβει στην....ηλικια σου.....αλλα το αθλητικο σου παρελθον σε βοηθαει.....αλλα (πολλα αλλα μου ελεγε και μου ειχε σπασει τα νευρα,μια κρυο μια ζεστη)
    ....δεν εχεις χημικη βοηθεια,αν σκοπευεις να παρεις να συνεχισουμε ετσι,χημικη βοηθεια ακομη και πιο ελαφρυας μορφης οπως τα sarms,εχω τους ενδοιασμους μου βεβαια αν και κανουν δουλεια,γιατι δεν ξερεις απο που να τα παρεις(παιζει πολυ Κινα σε αυτες τις περιπτωσεις και αυτο δεν ειναι καλο)....αν ησουν Αμερικη δεν υπαρχει προβλημα,αλλα στην Ελλαδα και Ευρωπη γενικα δυσκολα εχετε τη δυνατοτητα της καλη επιλογης
    ...αλλα(παλι αλλα)....θελω να εστιασουμε στη τεχνικη και κανοντας την ιδια βασικη με την FSL κανεις συνολικα 10+ σετακια και φτιαχνεις τα λαθακια σου.....στην αλλη περιπτωση κανει μονο τρια βαρια σετ και μετα αλλαζει ασκηση
    Οχι coach ,χημικα η εστω και sarms δεν σκοπευω να παρω ακομη
    Ok τοτε θα παρεις αυτα τα νομιμα βοηθηματα,που αυξανουν την ενδογενη τεστοστερονη και την αυξητικη και εχουν εγκριση απο ΕΟΦ,βοηθανε (πιο πολυ placebo,αλλα δεν μας πειραζει) κι αυτα και ειναι σχεδον απαραιτητα στο anchor προγραμμα...που εδω παλι θα βαλουμε δυο βασικες στην ιδια προπονηση και βαριες αλλα δεν ειναι το volume τοσο μεγαλο και κραταει για μονο ενα κυκλο.
    Οκ λοιπον coach ,θα το κανουμε ετσι,αλλα εχω τους ενδοιασμους μου
    Μου απανταει λοιπον με την εξης πραγραφο που εχει ο Wendler στα προγραμματα του
    Which one you choose will not matter in the long run as you are still doing the same amount of
    work.
    Looking at a year of training, it really doesn't matter. And it matters even less in the lifetime of
    training.
    Anyone that tries to sell you on the merits of "switching the supplemental lifts" hasn't been
    training long enough to voice an opinion. So don't listen to them.
    Οριστε του λεω το λεει κι ο Master,which one you choose will no matter!!!
    Correct, but(νατο παλι το but) in the long run we have to make some minor adjustements for you..
    Please stick to the phrase....switching the supplemental lifts is bullshit.
    Απανταω εγω
    Ok Coach will do that the way you want it.
    και απανταει κι αυτος.......I'm still learning from my athletes and ''the judges are judged''
    ..τι να του πεις τωρα
    Απο αυριο λοιπον (καλως εχοντων των πραγματων) η βασικη με την FSL θα ειναι ιδια ....ο κυβος ερριφθη

    Τα γραφω αυτα γιατι θελω και τη γνωμη οσων τα διαβαζουν,αλλα και για να παραδειγματιζονται οι αρχαριοι
    Last edited by Mikelangelo; 08-12-19 at 03:19.

  8. #1088
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Δεν γίνεται να μη το πω, ότι οι συζητήσεις σας είναι να κάθεσαι να τις ακούς μασουλώντας ποπκορν

    Τι σε βάζει να καταπιείς από συμπλήρωμα? Tribulus, maca, κτλ ?

  9. #1089
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Δεν γίνεται να μη το πω, ότι οι συζητήσεις σας είναι να κάθεσαι να τις ακούς μασουλώντας ποπκορν

    Τι σε βάζει να καταπιείς από συμπλήρωμα? Tribulus, maca, κτλ ?
    ..μου φαινεται θα τις ηχογραφω να τις ανεβαζω εδω,θα πεσει πολυ γελιο
    ...κατι τετοια μου ειπε να παιρνω,θα το ψαξω

  10. #1090
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ..μου φαινεται θα τις ηχογραφω να τις ανεβαζω εδω,θα πεσει πολυ γελιο
    ...κατι τετοια μου ειπε να παιρνω,θα το ψαξω
    Σε ευχαριστούμε που τις μοιράζεσαι μαζι μας, φαινεται πολύ γνωστης ο coach και πανω από όλα ανοιχτόμυαλος.

    Μου έχουν πει καλές κριτικές για αυτά ( placebo ή όχι) , αν ξεκινήσεις, αναμένουμε άποψη

  11. #1091
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Σε ευχαριστούμε που τις μοιράζεσαι μαζι μας, φαινεται πολύ γνωστης ο coach και πανω από όλα ανοιχτόμυαλος.

    Μου έχουν πει καλές κριτικές για αυτά ( placebo ή όχι) , αν ξεκινήσεις, αναμένουμε άποψη
    Πραγματι ειναι ανοιχτομυαλος,οπως πρεπει να ειναι και οι coach ,αλλωστε
    Ασ γραψω και τη σημερινη προπονηση

    Κυκλος 2ος Εβδομαδα 2η
    Squats 3x5 85-95-105.....το τελευταιο σετ βγηκε τοσο ανετα που...τρομαξα για να ειμαι ειλικρινης
    Σιγουρα μου εχει μεινει καποια φοβια στο γονατο,αλλα αυτο δειχνει να λειτουργει καλα,θελει ομως δεσιμο
    Ενω στο προηγουμενο σετακι με τα 95 εκανε κατι περιεργα τριξιματα,μολις το εδεσα στα 105,ολα πηγαιναν ρολοι!!!
    Squats FSL 5x5 στα 85 κιλα
    Εδω ειχα τους ενδοιασμους μου να κανω αλλα 5 σετ,ενω ειχα κανει πριν 6(μαζι με τα 3 της προθερμανσης),αλλα πηγε ωραια.
    Ειχα ζεσταθει καλα,δεν με ενοχλουσαν οι ωμοι και τα 5 σετ βγηκαν αψογα,μαζι με καποιους πειραματισμους και μικρορυθμισεις σε ανοιγμα ποδιων
    Πολυ το volume αλλα μ'αρεσει
    και παμε στα επιδορπια
    Leg Curls 4 x 15
    Seated,chest supported rows 3x20
    Fece pulls superset shrugs bent over 3x20
    Dumbbell bench 3x20
    Dumbbell curls superset triceps pushdowns 3x20
    Crunches 5x15
    Last edited by Mikelangelo; 09-12-19 at 02:30.

  12. #1092
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Χαχα ωραιος ο coach!!! Με wraps τα κανεις ολα τα σετ στα καθισματα??? Ανεβασμενο σε βρισκω!!
    "Τhere is no such thing as firming and toning there is only stronger and weaker"

    --Eddie Hall--

  13. #1093
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Χαχα ωραιος ο coach!!! Με wraps τα κανεις ολα τα σετ στα καθισματα??? Ανεβασμενο σε βρισκω!!
    .Ευχαριστω Δημητρη
    ...οχι μονο στο τελευταιο,να μην κακομαθαινω,επισης ζωνη βαζω μονο στο τελευταιο βαρυ,η αν νιωθω κουρασμενος στα τελευταια δυο.
    Φιλε ειμαι ακριβως στα περυσινα νουμερα οσον αφορα τα squat......αν κολλαγα στα απολυτα νουμερα θα ημουν δυστυχισμενος σημερα,που εχασα υποτιθεται ενα χρονο....το κερδος ειναιοτι εγινα σοφοτερος,εχει βελτιωθει καθετα η τεχνικη μου και η ολη μου φυσικη κατασταση

  14. #1094
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Δεν γίνεται να μη το πω, ότι οι συζητήσεις σας είναι να κάθεσαι να τις ακούς μασουλώντας ποπκορν

    Τι σε βάζει να καταπιείς από συμπλήρωμα? Tribulus, maca, κτλ ?
    Όντως ωραίες συζητήσεις!!

    Να δεις που σε λίγο θα αρχίσεις να ψάχνεις TRT στην Ελλάδα, θα σε δούμε με 2γρ τεστο καμιά μέρα σαν χιμπατζή να τρομάξουμε :Ρ

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    .Ευχαριστω Δημητρη
    ...οχι μονο στο τελευταιο,να μην κακομαθαινω,επισης ζωνη βαζω μονο στο τελευταιο βαρυ,η αν νιωθω κουρασμενος στα τελευταια δυο.
    Φιλε ειμαι ακριβως στα περυσινα νουμερα οσον αφορα τα squat......αν κολλαγα στα απολυτα νουμερα θα ημουν δυστυχισμενος σημερα,που εχασα υποτιθεται ενα χρονο....το κερδος ειναιοτι εγινα σοφοτερος,εχει βελτιωθει καθετα η τεχνικη μου και η ολη μου φυσικη κατασταση
    Καλά μετά του τι τράβηξες το να είσαι στα ίδια νούμερα στο squat σε σχέση με πέρσι κέρδος είναι, και είμαι σίγουρος οτι έχεις κέρδη και σε υπερτροφία συνολικά, πέρα απο τεχνική και φυσική κατάσταση.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  15. #1095
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Όντως ωραίες συζητήσεις!!

    Να δεις που σε λίγο θα αρχίσεις να ψάχνεις TRT στην Ελλάδα, θα σε δούμε με 2γρ τεστο καμιά μέρα σαν χιμπατζή να τρομάξουμε :Ρ
    Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να βρεις, σε βρίσκει αυτό.
    Επίσης εγώ ψήνομαι από τη μέρα 0 που άρχισα να γυμνάζομαι, πόσο μάλλον τωρα που έχασα όλα τα gains και ειμαι fat and weak

  16. #1096
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να βρεις, σε βρίσκει αυτό.
    Επίσης εγώ ψήνομαι από τη μέρα 0 που άρχισα να γυμνάζομαι, πόσο μάλλον τωρα που έχασα όλα τα gains και ειμαι fat and weak
    Φυσικά και να το κάνεις τα είπαμε αυτά!!! Σουπερ θα γίνεις. Εκτός απο την λίγη καραφλίτσα, τη βραχνάδα στη φωνή, το μήλο του Αδάμ, κανένα πουλάκι... Αλλά αυτά είναι ψηλά γράμματα.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  17. #1097
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Φυσικά και να το κάνεις τα είπαμε αυτά!!! Σουπερ θα γίνεις. Εκτός απο την λίγη καραφλίτσα, τη βραχνάδα στη φωνή, το μήλο του Αδάμ, κανένα πουλάκι... Αλλά αυτά είναι ψηλά γράμματα.
    Με έναν γιατρό, έναν κοουτς και μια ανάδοχη μάνα για τα γατόσκυλά μου, σε περίπτωση που μεινω στον τόπο !
    Οργανωση!

  18. #1098
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Όντως ωραίες συζητήσεις!!

    Να δεις που σε λίγο θα αρχίσεις να ψάχνεις TRT στην Ελλάδα, θα σε δούμε με 2γρ τεστο καμιά μέρα σαν χιμπατζή να τρομάξουμε :Ρ



    Καλά μετά του τι τράβηξες το να είσαι στα ίδια νούμερα στο squat σε σχέση με πέρσι κέρδος είναι, και είμαι σίγουρος οτι έχεις κέρδη και σε υπερτροφία συνολικά, πέρα απο τεχνική και φυσική κατάσταση.
    ....κοιτα σα χιμπαντζης η μαλλον σα μικρος ουρακουτανγκος ειμαι και τωρα
    ....ναι βεβαια ευχαριστημενος ειμαι,παρολα αυτα που συνεβησαν......η υπερτροφια ειναι ενα κερδος,παραπλευρο,χωρις ομως καποια αξια,παρα μονο αισθητικη
    Το αθλητικο και τεχνικο κομματι που βελτιωθηκε ομως με εχει αφησει ικανοποιημενο


    ...κατι θα κανουμε και με το συμπληρωματακι

  19. #1099
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Αχιλλεα ,εδω οι αποδειξεις οτι μοιαζω πολυ με χιμπαντζη η μικρο ουρακουτανγκο
    Εκτος απο τον αυτοσαρκασμο,πραγματι τα προγραμματα του Wendler εχουν κερδος σε υπερτροφια,
    .....απο τη στιγμη που κερδιζω εγω σε αυτη την ηλικια,με οχι τοσο συνεπες προγραμμα,υπνο στο περιπου και διατροφη....τρωω σαν να μην υπαρχει αυριο...ποσο μαλλον σε ενα νεο ανθρωπο,με σωστη διατροφη,υπνο και συνεπεια
    Οπως εσυ,ο Γρηγορης,ο alex,ο Δημητρης κ.λ.π


    6ECA530D-0E76-49A2-91C8-332AAEFAA2CF.jpg40049E3A-2276-4F6B-B719-EF04B2DA1187.jpg

    ....το τριχωμα ειναι φυσικο,απομειναρι της εξελιξης απο τους...Νεατερνταλ

    .....παλι δυο χαμενες προπονησεις αυτη τη βδομαδα....η κορη μου ειναι αρρωστη και αρνειται να με αφησει να παω γυμναστηριο.....σημερα δεν με αφηνε να φυγω,χθες με γυρισε πισω ,οταν βγηκα απο το σπιτι....βγηκε στο μπαλκονι με τη βροχη και φωναζε...που πας μπαμπα???
    Δεν με πειραζει καθολου φυσικα,γιατι με εχει αναγκη...θα με πειραζε αν απο τεμπελια δεν πηγαινα...αρα το επομενο τριημερο πρεπει να παω οπωσδηποτε ...τις ωρες που κοιμαται
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Mikelangelo; 12-12-19 at 20:35.

  20. #1100
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Τι γινεται με τις selfie? Μονο εγω εμεινα να ανεβασω?
    "Τhere is no such thing as firming and toning there is only stronger and weaker"

    --Eddie Hall--

  21. #1101
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Τι γινεται με τις selfie? Μονο εγω εμεινα να ανεβασω?
    ....ε ναι ρε φιλε,μονο εμεις θα γινομαστε....ρομπες

  22. #1102
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Μην το γυρισεις στο bodybuilding μονο :P
    "Τhere is no such thing as firming and toning there is only stronger and weaker"

    --Eddie Hall--

  23. #1103
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Μην το γυρισεις στο bodybuilding μονο :P
    ...δεν υπαρχει τετοια περιπτωση

  24. #1104
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    03-01-19
    Posts
    779

    Default

    Γιάννη, όταν μου έγραψες αυτό: "παντα ημουν και ακομη ειμαι σαν αρκουδα,τωρα τεινω προς το ....ιπποποταμος" σχημάτισα τελείως διαφορετική εικόνα από αυτή που φαίνεται στις φωτογραφίες. Νομίζω υπερέβαλλες στο ιπποποταμος για να μην σου πω και στην αρκούδα.

    Φίλε, αν τσακωνόμασταν ποτέ θα γινόμουν Σπύρος Λούης, διότι του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ.

  25. #1105
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Berlyn View Post
    Γιάννη, όταν μου έγραψες αυτό: "παντα ημουν και ακομη ειμαι σαν αρκουδα,τωρα τεινω προς το ....ιπποποταμος" σχημάτισα τελείως διαφορετική εικόνα από αυτή που φαίνεται στις φωτογραφίες. Νομίζω υπερέβαλλες στο ιπποποταμος για να μην σου πω και στην αρκούδα.

    Φίλε, αν τσακωνόμασταν ποτέ θα γινόμουν Σπύρος Λούης, διότι του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ.
    ΧΑΧΑ...δεν ειμαι τοσο τρομακτικος απο κοντα

  26. #1106
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default



    Βουνό είσαι Γιάννη!

  27. #1107
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post


    Βουνό είσαι Γιάννη!
    .....ο Ολυμπος τουλαχιστον
    Σ'ευχαριστω
    Last edited by Mikelangelo; 13-12-19 at 00:43.

  28. #1108
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Τιτανας Γιαννη ειδικα με την 2η φωτο εγω φοβηθηκα να τα λεμε και αυτα!! Να κυκλοφοραμε παρεα θα ξερω με σιγουρια οτι δεν θα μου την πεσει κανεις

    Περαστικα στην κορη σου απο οτι φαινεται σου εχει τρομερη αδυναμια !! Δεν πειραζει τα gains δεν φευγουν τοσο ευκολα παροτι τα οφφ!! (ετσι και αλλιως εχεις συνηθισει φετος )

    Που να ασχολιοσουν και με μποντιμπιλτινγκ.. με προσεκτικη διατροφη και υπνο!

  29. #1109
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Τιτανας Γιαννη ειδικα με την 2η φωτο εγω φοβηθηκα να τα λεμε και αυτα!! Να κυκλοφοραμε παρεα θα ξερω με σιγουρια οτι δεν θα μου την πεσει κανεις

    Περαστικα στην κορη σου απο οτι φαινεται σου εχει τρομερη αδυναμια !! Δεν πειραζει τα gains δεν φευγουν τοσο ευκολα παροτι τα οφφ!! (ετσι και αλλιως εχεις συνηθισει φετος )

    Που να ασχολιοσουν και με μποντιμπιλτινγκ.. με προσεκτικη διατροφη και υπνο!
    Σ'Ευχαριστω Γρηγορη,η κορη μου πραγματι ,μου εχει τεραστια αδυναμια,εγω δεν μπορω να ξεχωρισω τα δυο μου παιδια ,αλλα στη κορη μου δυσκολα λεω οχι,με κανει πραγματικα οτι θελει.......και φυσικα ως γυναικα το εκμεταλλευεται στο επακρο

    ...τα οφ περισσοτερο με εκνευριζουν γιατι χανω το ρυθμο μου,αν μεινω εκτος πανω απο 3 μερες,ψυχολογικα μετα μου ειναι δυσκολο να μπω παλι στη ρουτινα μου......αλλα το συνηθιζω κι αυτο,δεν μπορω να κανω κι αλλιως.
    Με το bodybuilding ειχα ασχοληθει για λιγο παλια,αλλα οπως σου εχω πει,αυτο που δεν μπορω με τιποτα να ακολουθησω αφενος ειναι αυστηρο προγραμμα διατροφης μονο για τη βελτιωση της εικονας μου,το εκανα παλια μονο για τις αναγκες ενος αγωνα ,αλλα δεν ειναι το καλυτερο μου

    ...,αφετερου τα βαρη τα σηκωνω γιατι μου αρεσουν αυτα καθεαυτα,οι κινησεις,οι βασικες πολυαρθρικες,ο στοχος να δυναμωνω και να ανεβαινω οσο μπορω
    Δεν τα χρησιμοποιω ως μεσο για να βελτιωσω τη σωματικη μου κατασταση

    Για να μην παρεξηγηθω ,σεβομαι οποιους κανουν ΒΒ,απλα εμενα δεν μου ταιριαζει

  30. #1110
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Σ'Ευχαριστω Γρηγορη,η κορη μου πραγματι ,μου εχει τεραστια αδυναμια,εγω δεν μπορω να ξεχωρισω τα δυο μου παιδια ,αλλα στη κορη μου δυσκολα λεω οχι,με κανει πραγματικα οτι θελει.......και φυσικα ως γυναικα το εκμεταλλευεται στο επακρο

    ...τα οφ περισσοτερο με εκνευριζουν γιατι χανω το ρυθμο μου,αν μεινω εκτος πανω απο 3 μερες,ψυχολογικα μετα μου ειναι δυσκολο να μπω παλι στη ρουτινα μου......αλλα το συνηθιζω κι αυτο,δεν μπορω να κανω κι αλλιως.
    Με το bodybuilding ειχα ασχοληθει για λιγο παλια,αλλα οπως σου εχω πει,αυτο που δεν μπορω με τιποτα να ακολουθησω αφενος ειναι αυστηρο προγραμμα διατροφης μονο για τη βελτιωση της εικονας μου,το εκανα παλια μονο για τις αναγκες ενος αγωνα ,αλλα δεν ειναι το καλυτερο μου

    ...,αφετερου τα βαρη τα σηκωνω γιατι μου αρεσουν αυτα καθεαυτα,οι κινησεις,οι βασικες πολυαρθρικες,ο στοχος να δυναμωνω και να ανεβαινω οσο μπορω
    Δεν τα χρησιμοποιω ως μεσο για να βελτιωσω τη σωματικη μου κατασταση

    Για να μην παρεξηγηθω ,σεβομαι οποιους κανουν ΒΒ,απλα εμενα δεν μου ταιριαζει
    Οκ σε καταλαβαίνω ο καθενας ειναι διαφορετικος και εχει αλλες προτιμησεις και εμενα παλια μου αρεσε καθαρα το ββ και δεν με ενοιαζε το ποσο δυνατος ειμαι τωρα ναι μεν με νοιαζει η εικονα μου αλλα θελω ενα μυωδες σωμα να ειναι και δυνατο προτιμω να ανεβασω κιλα στις βασικες τωρα παρα να γραμμωσω π.χ και ας φτασω να βαλω λιγο παραπανω λιπος στην τελικη.
    Και γω ακριβως αυτο βαρη θα σηκωνα ακομα και αν μου λεγανε οτι δεν θα ειχα κανενα αποτελεσμα..
    Ξερω τα οφφ ειναι πολυ σπαστικα και γω σπαζομαι και μου ρχνουν την ψυχολογια


 
Page 37 of 59 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Come Back
    By Nikolas Agathokleous in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 49
    Last Post: 16-01-16, 15:21
  2. Bodybuilder From the Future or Not?
    By alp in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 115
    Last Post: 23-08-10, 12:22
  3. The Future...
    By r1ddl3r in forum Off Topic
    Replies: 0
    Last Post: 21-01-06, 02:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •