Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 45 of 59 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast
Results 1,321 to 1,350 of 1763
  1. #1321
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    .....επιστροφη στη κανονικοτητα.....λεμε τωρα!!!
    Σχεδον αδειο το γυμναστηριο,ακομη πιο ερημο το σημειο που ειναι τα ελευθερα βαρη...καλα ουτως η αλλως το συγκεκριμενο γυμναστηριο ειναι κατα βαση φιτνεσαδικο και ποτε δεν ειχε κοσμο στο squat rack η στους παγκους,αλλα γινοταν ο κακος χαμος στις τροχαλιες,σμιθ και αλτηρες
    Ωραια λεω,θα περασουμε ενα ευχαριστο και ηρεμο καλοκαιρι

    Ξεκιναμε παλι ηρεμα και πολυ διστακτικα...πλησιαζω το squat rack και μονο που δεν εβαλα τα κλαματα που ειδα παλι τη μπαρα....
    Ξεκιναμε λοιπον με το template Boring but big,να ξυπνησουν λιγο οι μυς να παρουν τα πανω τους.
    Κυκλος 1ος Εβδομαδα 1η
    Squats 3x3...τα κιλα τουλαχιστον για γελια και για κλαματα.....δυσκολευτηκα παρα πολυ να βαλω τη μπαρα στη θεση low ,ποναγαν οι ωμοι μου οι καρποι μου,περισσοτερο απο τα ποδια μου!!!
    Κουτσα κουτσα τελειωσαμε τα βασικα...σημειωτεον το μεγιστο βαρος στα 60 κιλα,τουλαχιστον 50 % κατω απο το κανονικο.
    Squats 5x10 BBB
    Leg Curls 3x15

    Αυτα για σημερα!!
    Last edited by Mikelangelo; 15-06-20 at 19:41.

  2. #1322
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Καλη Επιστροφη Γιαννη με το μαλακο και καλες προπονησεις!
    Θα εισια πιασμενος φουλ τωρα περιμενε!

  3. #1323
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Καλη Επιστροφη Γιαννη με το μαλακο και καλες προπονησεις!
    Θα εισια πιασμενος φουλ τωρα περιμενε!
    Ευχαριστω Γρηγορη!!!
    ....αυριο θα δουμε αν θα μπορω να σκηκωθω απ?το κρεββατι

    ....αλλα δεν με νοιαζει καθολου...ΜΠΑΡΑ φιλε ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

  4. #1324
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Ευχαριστω Γρηγορη!!!
    ....αυριο θα δουμε αν θα μπορω να σκηκωθω απ?το κρεββατι

    ....αλλα δεν με νοιαζει καθολου...ΜΠΑΡΑ φιλε ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!
    XAXAX αυτα ειναι ρε φιλε!!

  5. #1325
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Άσε εγώ θα πάω αύριο πρώτη φορά, θα πέσει πολύ γέλιο με τα χάλια μου

  6. #1326
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Ελάτε ρε παιδιά όλα μια ιδέα είναι υπομονή θέλει θα τα σηκώσουμε τα ρημάδοκιλα χαχαχα
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  7. #1327
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Άσε εγώ θα πάω αύριο πρώτη φορά, θα πέσει πολύ γέλιο με τα χάλια μου
    .......το διαστημα αυτο που ηταν κλειστα εκανες καθολου γυμναστικη?

  8. #1328
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    .......το διαστημα αυτο που ηταν κλειστα εκανες καθολου γυμναστικη?
    Όχι πολλά πράγματα. Όποτε έπιανα τα δεκάκιλα με έπιανε τέτοια απογοήτευση που μου ερχόταν να τα πετάξω.

    Πήγα σήμερα. Καλά σου είπα χάλια. Έκανα squats πεντάρες: σκέτη μπάρα, 50, 70, 90 κιλά. Και λέω ας μην πάω παραπάνω να δω τα deadlifts που βρίσκονται. Την τελευταία βδομάδα που έκλεισαν τα γυμναστήρια είχα σηκώσει 190 κιλά αλλά δεν τα είχα κλειδώσει. Ε σήμερα ξεκίνησα χαμηλά και φτάνοντας στα 110 κιλά ΔΕΝ ΤΑ ΣΗΚΩΣΑ γιατί νόμιζα ότι ήταν 110 τόνοι.

    Εντάξει, τώρα ξέρω που βρίσκομαι. Θα ξεκινήσω σταδιακά, πιστεύω ότι θα μου πάρει καιρό να ξαναφτάσω στα νούμερα του Μαρτίου αλλά δεν πειράζει. Σιγά σιγά. Και αποφάσισα να αρχίσω να δουλεύω και τα χέρια μου παραπάνω που πάντα το βαριόμουν.

  9. #1329
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Όχι πολλά πράγματα. Όποτε έπιανα τα δεκάκιλα με έπιανε τέτοια απογοήτευση που μου ερχόταν να τα πετάξω.

    Πήγα σήμερα. Καλά σου είπα χάλια. Έκανα squats πεντάρες: σκέτη μπάρα, 50, 70, 90 κιλά. Και λέω ας μην πάω παραπάνω να δω τα deadlifts που βρίσκονται. Την τελευταία βδομάδα που έκλεισαν τα γυμναστήρια είχα σηκώσει 190 κιλά αλλά δεν τα είχα κλειδώσει. Ε σήμερα ξεκίνησα χαμηλά και φτάνοντας στα 110 κιλά ΔΕΝ ΤΑ ΣΗΚΩΣΑ γιατί νόμιζα ότι ήταν 110 τόνοι.

    Εντάξει, τώρα ξέρω που βρίσκομαι. Θα ξεκινήσω σταδιακά, πιστεύω ότι θα μου πάρει καιρό να ξαναφτάσω στα νούμερα του Μαρτίου αλλά δεν πειράζει. Σιγά σιγά. Και αποφάσισα να αρχίσω να δουλεύω και τα χέρια μου παραπάνω που πάντα το βαριόμουν.
    ......για τριμηνη αποχη και παλι ψηλα ξεκινησες... νομιζω οτι σε δυο-τρεις βδομαδες το πολυ θα επανελθεις τελειως.
    Τα χερια εχεις δικιο κι εγω τα βαριεμαι ειδικα τους δικεφαλους,αλλα θελουν κι αυτα τη δουλιτσα τους
    ....,οπως και οι πισω δελτοειδεις
    .....και τη σταση του σωματος διορθωνουν και ως αποτελεσμα εχεις καλυτερη σταση και στα squats και στον παγκο
    chinups και dips φανταζομαι πως κανεις

  10. #1330
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ......για τριμηνη αποχη και παλι ψηλα ξεκινησες... νομιζω οτι σε δυο-τρεις βδομαδες το πολυ θα επανελθεις τελειως.
    Τα χερια εχεις δικιο κι εγω τα βαριεμαι ειδικα τους δικεφαλους,αλλα θελουν κι αυτα τη δουλιτσα τους
    ....,οπως και οι πισω δελτοειδεις
    .....και τη σταση του σωματος διορθωνουν και ως αποτελεσμα εχεις καλυτερη σταση και στα squats και στον παγκο
    chinups και dips φανταζομαι πως κανεις

    Διόρθωση

    Φιλαράκι που ήταν μαζί μου με διόρθωσε, 3 15άρια και ένα δεκάρι είχα βάλει από κάθε μεριά, άρα 130 ΔΕΝ σήκωσα. Τα 110 τα έκανα διπλή. Όπως και να έχει χάλια ήταν αν σκεφτείς ότι τα 130 τα είχα για πολλές επαναλήψεις.

    Τα μόνο dips που κάνει είναι με σως γιαουρτιού (μη βαράς ρε κι αυτά θα τα κάνω τώρα που θα δουλεύω τρικέφαλα)

    Κοίτα μέχρι τον Αύγουστο θα το πάω συντηρητικά, θα δουλέψω πιο πολύ τις ατέλειές μου και δε θα πηγαίνω για μαξαρίσματα. Και τα χέρια τα βαριέμαι δεν τα βαριέμαι το πήρα απόφαση, αν θέλω να δω προκοπή στον πάγκο πρέπει ΚΑΙ τα χέρια να δυναμώσω

  11. #1331
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Διόρθωση

    Φιλαράκι που ήταν μαζί μου με διόρθωσε, 3 15άρια και ένα δεκάρι είχα βάλει από κάθε μεριά, άρα 130 ΔΕΝ σήκωσα. Τα 110 τα έκανα διπλή. Όπως και να έχει χάλια ήταν αν σκεφτείς ότι τα 130 τα είχα για πολλές επαναλήψεις.

    Τα μόνο dips που κάνει είναι με σως γιαουρτιού (μη βαράς ρε κι αυτά θα τα κάνω τώρα που θα δουλεύω τρικέφαλα)

    Κοίτα μέχρι τον Αύγουστο θα το πάω συντηρητικά, θα δουλέψω πιο πολύ τις ατέλειές μου και δε θα πηγαίνω για μαξαρίσματα. Και τα χέρια τα βαριέμαι δεν τα βαριέμαι το πήρα απόφαση, αν θέλω να δω προκοπή στον πάγκο πρέπει ΚΑΙ τα χέρια να δυναμώσω

    Φιλαρακι το τι dips εχω κανει αυτο το τριμηνο,δεν περιγραφονται
    ....superset dip στο κοκκινιστο με τη σαλατα....ασε τα γλυκα με τα παγωτα

  12. #1332
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Φιλαρακι το τι dips εχω κανει αυτο το τριμηνο,δεν περιγραφονται
    ....superset dip στο κοκκινιστο με τη σαλατα....ασε τα γλυκα με τα παγωτα
    Τώρα θα σε κουφάνω. Το διάστημα της καραντίνας έκανα ίσως καλύτερη διατροφή απ' ότι πριν. Είχα άπλετο χρόνο για μαγείρεμα και έφτιαχνα όλα τα γεύματά μου. Και δεν είχα και γάμους, βαφτίσεις, τραπεζώματα κλπ που τρως και πιο πολύ και μπόλικες σαχλαμάρες. Κράτησα τις θερμίδες μου ίδιες, δεν πήρα βάρος και ξεσκίστηκα να τρώω συκώτι που δεν το έτρωγα συχνά. Τί συκώτι με γλυκόξινη σπιτική σάλτσα χωρίς λάδια, τί συκώτι με σάλτσα μουστάρδας, όλα στη γάστρα, κοτόπουλα, χοιρινό. Παίζει να είμαι ο μόνος σε όλη την παρέα μου που δεν πήρα κιλά (αλλά ευτυχώς ούτε και έχασα).

  13. #1333
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Τώρα θα σε κουφάνω. Το διάστημα της καραντίνας έκανα ίσως καλύτερη διατροφή απ' ότι πριν. Είχα άπλετο χρόνο για μαγείρεμα και έφτιαχνα όλα τα γεύματά μου. Και δεν είχα και γάμους, βαφτίσεις, τραπεζώματα κλπ που τρως και πιο πολύ και μπόλικες σαχλαμάρες. Κράτησα τις θερμίδες μου ίδιες, δεν πήρα βάρος και ξεσκίστηκα να τρώω συκώτι που δεν το έτρωγα συχνά. Τί συκώτι με γλυκόξινη σπιτική σάλτσα χωρίς λάδια, τί συκώτι με σάλτσα μουστάρδας, όλα στη γάστρα, κοτόπουλα, χοιρινό. Παίζει να είμαι ο μόνος σε όλη την παρέα μου που δεν πήρα κιλά (αλλά ευτυχώς ούτε και έχασα).
    ΧΑΧΑ,παιζει να εισαι και ο μοναδικος απο οσους ξερω προσωπικα που δεν εβαλαν βαρος
    Μπραβο σου που καταφερες και εμεινες σταθερος

    Εγω εβαλα και οχι κυριως γιατι ετρωγα παραπανω,αλλα γιατι μειωθηκε πολυ η γενικοτερη δραστηριοτητα μου.
    Στη δουλεια πηγαινοερχομουν καθημερινα με τα ποδια η με το ποδηλατο....8 χιλιομετρα συνολο ,σχεδον καθε μερα,βαλε και το φορτωμα με τα βαρη....στη καραντινα αυτα δεν υπηρχαν και η ασκηση στο σπιτι ηταν τα απολυτως βασικα
    Στο φαγητο ποτε δεν μετραγα ποσοτητες με ακριβεια,αλλα δεν ξεφυγα πολυ εκτος απο καποιες εξαιρεσεις ειδικα το Πασχα,

  14. #1334
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Εγώ αδερφέ έκανα διατροφή και δίαιτα και γυμναστική με καλλισθενική (έκανα και βάρη) και απεκτισα ευλυγισία και αντοχή που πριν ομόλογο να πω ότι δεν την είχα.. Εμένα η καραντίνα καλό μου έκανε.. Αντε με το καλό όλοι μας θα μπούμε στο δρόμο που πρέπει!!
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  15. #1335
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    GEOZN8 χαιρομαι που η καραντινα σου εκανε καλο,που καταφερες και ανετρεψες αυτη τη δυσκολη κατασταση και κερδισες απο αυτη.

    ....κι εγω ,αν διαβασεις δυο τρεις σελιδες πισω,ακολουθησα ενα προγραμμα δυναμης 6 εβδομαδων,προσαρμοσμένο βεβαια με ασκησεις bodyweight και με λαστιχα.
    Ακολουθησα βεβαια και καποια αλλα προγραμματα,γενικα ολα αυτα με βοηθησαν να κρατηθω σε μια καλη σχετικα κατασταση

    Η ζωη ομως δεν ειναι μονο γυμναστικη και η δυσκολη αυτη κατάσταση που περασαμε ολοι ,σε καποιους αλλαξε καθετα την καθημερινοτητα τους,σε καποιους εκανε καλο,σε καποιους οχι.

    Σε οσους η γυμναστικη με βαρη ειναι ενα μεσο,για καλη υγεια ,καλη εμφανιση,η καραντινα δεν τους εκανε και ιδιαιτερα μεγαλη...¨ζημια¨
    Υπαρχουν πολλες λυσεις με καλλισθενικες και λαστιχα,το δυσκολοτερο κομματι ομως του fitness ειναι η διατροφη
    Η προσεγμενη ,προγραμματισμενη διατροφη,εν μεσω καραντινας,ειναι δυσκολη.....καποιοι οπως εσυ τα καταφεραν και την τηρησαν,καποιοι ,η πλειοψηφια δυστυχως δεν τα καταφερε.
    Οι λογοι ειναι λιγο πολυ γνωστοι.

    Για οσους ομως η ασκηση ειναι συγκεκριμενη και στοχευμενη σε καποιο αθλημα,τοτε το θεμα αλλαζει
    Εχω φιλους και πρωην συναθλητες στη ποδηλασια,αυτοι ουτε που καταλαβαν τη καραντινα
    Ειδικα οι ποδηλατες δρομου,που τρωνε σα σπουργιτια,που το ¨γυμναστηριο¨τους ειναι ο δρομος ειναι και οι πιο ευνοημενοι
    Τα ομαδικα αθληματα επαθαν τη μεγαλυτερη ζημια,οπως και τα αθληματα του στιβου και τα δυναμικα
    Οσοι απο εμας κανουμε προπονησεις δυναμης,η powerlifting,επισης τα πραγματα ειναι δυσκολα

    Αν υπαρχει home gym δεν υπαρχει θεμα,αν δεν υπαρχει οπως στη δικη μου περιπτωση τοτε το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να συντηρησεις μια φυσικη κατασταση,να δουλεψεις τη ευλιγισια,κατι που οι περισσοτεροι παραμελουμε
    Last edited by Mikelangelo; 17-06-20 at 09:16.

  16. #1336
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Ξεχασα να γραψω τη χθεσινη προπονηση

    Κυκλος 1ος Εβδομαδα 1η
    Bench 3x3 κιλα δεν εχει νοημα να γραφω αναλυτικα,ολη αυτη η βδομαδα ειναι προσαρμογης αλλωστε....τα 70 που εκανα στο τελευταιο σετακι ηταν σχεδον ανετα...αρα επανερχομαστε σιγα σιγα
    Bench BBB 5 x10
    Dumbbell row 5x10
    Facepulls 5x12

  17. #1337
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Ωραίος ο φίλος μπράβο σου. Σιγά σιγά θα επανέλθουμε που θα πάει. Και είπες και κάτι πολύ σημαντικό η φυσική κατάσταση και η ευλυγισία που οι περισσότεροι που κάνουν βάρη τα παραμελουν. Δεν είναι εύκολο το ξέρω. Θέλει υπομονή πείσμα και συγκεκριμένο στόχο.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  18. #1338
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Ευχαριστω GEOZN8!

  19. #1339
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Ξεχασα να γραψω τη χθεσινη προπονηση

    Κυκλος 1ος Εβδομαδα 1η
    Bench 3x3 κιλα δεν εχει νοημα να γραφω αναλυτικα,ολη αυτη η βδομαδα ειναι προσαρμογης αλλωστε....τα 70 που εκανα στο τελευταιο σετακι ηταν σχεδον ανετα...αρα επανερχομαστε σιγα σιγα
    Bench BBB 5 x10
    Dumbbell row 5x10
    Facepulls 5x12
    Τι 5 σετ τι ειναι αυτα? το γυρισαμε σε ποτιπιλτι?
    Μπραβο Γιαννη και απο εδω

  20. #1340
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Τι 5 σετ τι ειναι αυτα? το γυρισαμε σε ποτιπιλτι?
    Μπραβο Γιαννη και απο εδω
    Ευχαριστω Γρηγορη
    .....ε και λιγο ποτιπιλτι καλο ειναι....αν με δεις να ζυγιζω και τροφες,τοτε να ανησυχεις

  21. #1341
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    .αν με δεις να ζυγιζω και τροφες,τοτε να ανησυχεις
    ή αυτό ή αν σε πιασουν ανησυχίες για το πως θα αποκτησεις κοιλιακους

  22. #1342
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    .αν με δεις να ζυγιζω και τροφες,τοτε να ανησυχεις
    Εχεις ζυγαρια σπιτι? αν ναι πηγαινε για εξομολογηση αμεσως αμαρτωλε!

  23. #1343
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Εχεις ζυγαρια σπιτι? αν ναι πηγαινε για εξομολογηση αμεσως αμαρτωλε!
    .....ουτε κανονικη ζυγαρια δεν εχω....στα φαρμακεια ζυγιζομαι

  24. #1344
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    ή αυτό ή αν σε πιασουν ανησυχίες για το πως θα αποκτησεις κοιλιακους
    .......ΧΑΧΑ,τετοιες ανησυχιες ποτε δεν ειχα,ποσο μαλλον τωρα

  25. #1345
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    .....ουτε κανονικη ζυγαρια δεν εχω....στα φαρμακεια ζυγιζομαι
    Δοξα τον θεο!
    Ανησυχησα για μια στιγμη να τα διευκρινιζεις μην παθουμε και τιποτα

  26. #1346
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    ....ασχετο
    Τη Δευτερα που ειχα παει στο Γυμναστηριο ,προσεξα οτι ελειπαν δυο οργανα απο την αιθουσα με τα οργανα και τις τροχαλιες
    Ρωταω το γυμναστη....τι εγινε ρε φιλε,θα μπει κανενας παγκος της προκοπης,καμια θεση για deadlift???
    Περιμενε και θα δεις...μου λεει ,....εκπληξη!!
    Παω χθες,με περιεργεια να δω τι εβαλαν......και βλεπω δυο μαλα....συγγνωμη μηχανηματα ηθελα να πω,για πλατη.....μια ηλιθια τροχαλια που μοιαζει με κωπηλατικο και αλλο ενα pulldown.....ενω εχει ηδη αλλο ενα......4 οργανα συνολο για πλατη ρε φιλε,ελεος!!!!
    Βλεπει ο γυμναστης την απογοητευση μου και μου λεει.....Αγαπητε τα γυμναστηρια πλεον ειναι ...κεντρα αδυνατισματος και εντυπωσιασμου για να τραβανε πελατες....αυτα που ηξερες τελειωσανε...
    Ποσο δικιο ειχε!
    Last edited by Mikelangelo; 18-06-20 at 19:37.

  27. #1347
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ....ασχετο
    Τη Δευτερα που ειχα παει στο Γυμναστηριο ,προσεξα οτι ελειπαν δυο οργανα απο την αιθουσα με τα οργανα και τις τροχαλιες
    Ρωταω το γυμναστη....τι εγινε ρε φιλε,θα μπει κανενας παγκος της προκοπης,καμια θεση για deadlift???
    Περιμενε και θα δεις...μου λεει ,....εκπληξη!!
    Παω χθες,με περιεργεια να δω τι εβαλαν......και βλεπω δυο μαλα....συγγνωμη μηχανηματα ηθελα να πω,για πλατη.....μια ηλιθια τροχαλια που μοιαζει με κωπηλατικο και αλλο ενα pulldown.....ενω εχει ηδη αλλο ενα......4 οργανα συνολο για πλατη ρε φιλε,ελεος!!!!
    Βλεπει ο γυμναστης την απογοητευση μου και μου λεει.....Αγαπητε τα γυμναστηρια πλεον ειναι ...κεντρα αδυνατισματος και εντυπωσιασμου για να τραβανε πελατες....αυτα που ηξερες τελειωσανε...
    Ποσο δικιο ειχε!
    Δυστυχως ναι δεν θα γινουμε ποτε οπως στο εξωτερικο!

  28. #1348
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Δυστυχως ναι δεν θα γινουμε ποτε οπως στο εξωτερικο!
    Δεν γινεται να γινουμε Γρηγορη σιγουρα.
    Ειμαστε μικρη χωρα,με μικρη αθλητικη παιδεια.

  29. #1349
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Δεν γινεται να γινουμε Γρηγορη σιγουρα.
    Ειμαστε μικρη χωρα,με μικρη αθλητικη παιδεια.
    Ειδικα στις πολεις που ειμαστε εμεις μην περιμενεις ποτε εξω που εχουν χωρο κατι εχουν κανει καποιοι αλλα ειναι μετρημενοι στα δακτυλα του ενος χεριου!
    Ετσι ειναι οταν ο αλλος ερχεται στο γυμναστηριο να παιξει του πετανε και ενα σμιθ και χαιρεται

  30. #1350
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ....ασχετο
    Τη Δευτερα που ειχα παει στο Γυμναστηριο ,προσεξα οτι ελειπαν δυο οργανα απο την αιθουσα με τα οργανα και τις τροχαλιες
    Ρωταω το γυμναστη....τι εγινε ρε φιλε,θα μπει κανενας παγκος της προκοπης,καμια θεση για deadlift???
    Περιμενε και θα δεις...μου λεει ,....εκπληξη!!
    Παω χθες,με περιεργεια να δω τι εβαλαν......και βλεπω δυο μαλα....συγγνωμη μηχανηματα ηθελα να πω,για πλατη.....μια ηλιθια τροχαλια που μοιαζει με κωπηλατικο και αλλο ενα pulldown.....ενω εχει ηδη αλλο ενα......4 οργανα συνολο για πλατη ρε φιλε,ελεος!!!!
    Βλεπει ο γυμναστης την απογοητευση μου και μου λεει.....Αγαπητε τα γυμναστηρια πλεον ειναι ...κεντρα αδυνατισματος και εντυπωσιασμου για να τραβανε πελατες....αυτα που ηξερες τελειωσανε...
    Ποσο δικιο ειχε!
    Γι αυτο και εσυ ξερεις. Τα ντεντλιφτάκια σου στο πατωμα και αν αρχισουν τα μα μου θα πεις στον γυμναστη, δεν ηταν καλη η εκπληξη, δεν εφεραν εκει ενα deadlift platform να γινει χαμος


 
Page 45 of 59 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Come Back
    By Nikolas Agathokleous in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 49
    Last Post: 16-01-16, 16:21
  2. Bodybuilder From the Future or Not?
    By alp in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 115
    Last Post: 23-08-10, 13:22
  3. The Future...
    By r1ddl3r in forum Off Topic
    Replies: 0
    Last Post: 21-01-06, 03:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •