Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 47 of 59 FirstFirst ... 3743444546474849505157 ... LastLast
Results 1,381 to 1,410 of 1763
  1. #1381
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Ευχαριστω Γρηγορη!!

    ......τι 120 βρε μετα το καλοκαιρι....ειμαι και καποιας ηλικιας,αν βιαστω θα καρφωσω ασχημα.
    Δεν εχεις αναγκη εσυ

  2. #1382
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ......τι 120 βρε μετα το καλοκαιρι....ειμαι και καποιας ηλικιας,αν βιαστω θα καρφωσω ασχημα.
    Δικαιολογίες , αν ηταν να μη βιαζεσαι , θα ακουγες τον κοουτσ και θα εκανες τα κιλα που σου λεει...

  3. #1383
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Δικαιολογίες , αν ηταν να μη βιαζεσαι , θα ακουγες τον κοουτσ και θα εκανες τα κιλα που σου λεει...
    Σωστο κι αυτο!!!

  4. #1384
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Θα το ψαξω secret να το δω.....απιστευτο μου φαινεται

    ...εχεις link μηπως?

    Πας στο 1:35 και κατουριέσαι στα γέλια



    Έχουν βγει και μπόλικα βίντεο συλλογές με όλες τις παπάτζες που έχει δείξει κατά καιρούς αλλά και για τη χρήση fake weights (καλά στα deadlifts έκαναν μπαμ)

    Μπορεί να ακούγομαι κολλημένος αλλά όταν θες να διδάξεις squats και deadlifts πρέπει να καταλαβαίνεις ότι έχεις και ευθύνη. Γιατί κακά τα ψέματα οι περισσότεροι μισούν αυτές τις ασκήσεις γιατί ποτέ δεν τις έμαθαν σωστά και γιατί φοβούνται μην τραυματιστούν. Ε δεν μπορεί να το παίζει Strength Coach (αν θυμάσαι το μότο του είναι Putting the Science back in Strength) και να διδάσκει έτσι τις βασικές. Ας λέει "ελάτε σε μένα για να σας κάνω φέτες" στο κάτω κάτω.

  5. #1385
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Πας στο 1:35 και κατουριέσαι στα γέλια



    Έχουν βγει και μπόλικα βίντεο συλλογές με όλες τις παπάτζες που έχει δείξει κατά καιρούς αλλά και για τη χρήση fake weights (καλά στα deadlifts έκαναν μπαμ)

    Μπορεί να ακούγομαι κολλημένος αλλά όταν θες να διδάξεις squats και deadlifts πρέπει να καταλαβαίνεις ότι έχεις και ευθύνη. Γιατί κακά τα ψέματα οι περισσότεροι μισούν αυτές τις ασκήσεις γιατί ποτέ δεν τις έμαθαν σωστά και γιατί φοβούνται μην τραυματιστούν. Ε δεν μπορεί να το παίζει Strength Coach (αν θυμάσαι το μότο του είναι Putting the Science back in Strength) και να διδάσκει έτσι τις βασικές. Ας λέει "ελάτε σε μένα για να σας κάνω φέτες" στο κάτω κάτω.

    ...το ειδα δυο,τρεις φορες για να σιγουρευτω οτι δεν κανω λαθος!!!
    Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι ενας coach,που ειναι πετυχημενος,που εχει πει τοσα σωστα πραγμστα.......λεει αυτα τα κουλα για τα squats...απορω πραγματικα

  6. #1386
    Pumping Iron Providential's Avatar
    Join Date
    23-01-20
    Location
    Hellas / Chios
    Posts
    541

    Default

    -Με ψήσατε αυριο που έχω πόδια θα το δοκιμάσω και εγώ ....

  7. #1387
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Providential View Post
    -Με ψήσατε αυριο που έχω πόδια θα το δοκιμάσω και εγώ ....

    ...εμεις απορουμε γιατι ο Cavaliere,λεει αυτα τα πραγματα!!!

    ....εγω λεω να μην το δοκιμασεις οπως το λεει!!

  8. #1388
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Quote Originally Posted by Providential View Post
    -Με ψήσατε αυριο που έχω πόδια θα το δοκιμάσω και εγώ ....
    Μια δοκιμή θα σε πείσει .. όχι με ανοιχτές παλάμες μόνο εεεε αχαχαχα
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  9. #1389
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ...το ειδα δυο,τρεις φορες για να σιγουρευτω οτι δεν κανω λαθος!!!
    Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι ενας coach,που ειναι πετυχημενος,που εχει πει τοσα σωστα πραγμστα.......λεει αυτα τα κουλα για τα squats...απορω πραγματικα

    Εμένα ξέρεις από πότε έπεσε στα μάτια μου (ναι, το ξέρω, θα δυσκολευτεί να κοιμηθεί μετρώντας τα εκατομμύριά του):

    Όταν έψαχνα διάφορα για τις πιέσεις πάγκου μήπως και βρω κάτι χρήσιμο για να τον βελτιώσω.
    Έπεσα πάνω σε ένα βίντεό του που έλεγε ότι είναι λάθος να κάνεις full range of motion !!!!!!!!!!!!! Και ότι ΔΕΝ πρέπει να φτάνει η μπάρα μέχρι το σώμα σου. Κλασικά half reps δηλαδή.

    Έκτοτε έχει ανεβάσει άλλα πεντακόσιες χιλιάδες βίντεο για τον πάγκο τελείως διαφορετικά μεταξύ τους.

    Φίλε, έχει ανεβάσει καλές πληροφορίες αλλά και ααααααααααααααρα πολύ σαβούρα πληροφορία. Και σου ξαναλέω, δεν έπρεπε καν να λέει τον εαυτό του Strength Coach. Ας πουλήσει γράμμωση, aesthetics.

  10. #1390
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Εμένα ξέρεις από πότε έπεσε στα μάτια μου (ναι, το ξέρω, θα δυσκολευτεί να κοιμηθεί μετρώντας τα εκατομμύριά του):

    Όταν έψαχνα διάφορα για τις πιέσεις πάγκου μήπως και βρω κάτι χρήσιμο για να τον βελτιώσω.
    Έπεσα πάνω σε ένα βίντεό του που έλεγε ότι είναι λάθος να κάνεις full range of motion !!!!!!!!!!!!! Και ότι ΔΕΝ πρέπει να φτάνει η μπάρα μέχρι το σώμα σου. Κλασικά half reps δηλαδή.

    Έκτοτε έχει ανεβάσει άλλα πεντακόσιες χιλιάδες βίντεο για τον πάγκο τελείως διαφορετικά μεταξύ τους.

    Φίλε, έχει ανεβάσει καλές πληροφορίες αλλά και ααααααααααααααρα πολύ σαβούρα πληροφορία. Και σου ξαναλέω, δεν έπρεπε καν να λέει τον εαυτό του Strength Coach. Ας πουλήσει γράμμωση, aesthetics.
    Εχεις δικιο Secret,να πουλησει θελει κι αυτος και προσπαθει να πουλησει παντου και σε ολους
    Σαν Strength Coach παντως δεν μπορει να κοροιδεψει πολλους,γιατι υπαρχουν παααααρα πολλοι που θα πρεπει να συναγωνισθει,ειδικα στην Αμερικη..,....και ειδικα οσον αφορα τη Δυναμη και αθλητικοτητα,οι βασικες αρχες εχουν μεινει αναλοιωτες εδω και δεκαετιες,οι βασικες κινησεις η προπονητικη γενικοτερα δεν αλλαζουν,ουτε προκειται να αλλαξουν.
    Στο θεμα της γραμμωσης,aesthetics και οτι αλλο ειναι της μοδας,εδω μπορει να κανει παρτυ κανονικα και να λεει οτι θελει,για την εικονα τους πολλοι ανθρωποι κατεβαζουν αμασητο οτι τους πλασαρει καποιος

  11. #1391
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ...το ειδα δυο,τρεις φορες για να σιγουρευτω οτι δεν κανω λαθος!!!
    Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι ενας coach,που ειναι πετυχημενος,που εχει πει τοσα σωστα πραγμστα.......λεει αυτα τα κουλα για τα squats...απορω πραγματικα
    Tι καραγκιόζης...

    Btw, και σε μενα έπεσε στα μάτια μου με τα fake weights στο deadlift.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  12. #1392
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Tι καραγκιόζης...

    Btw, και σε μενα έπεσε στα μάτια μου με τα fake weights στο deadlift.
    Χαχαχα το ιδιο και σε μενα! ρεζιλευτηκε ο ιδιος δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα :)

  13. #1393
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Χαχαχα το ιδιο και σε μενα! ρεζιλευτηκε ο ιδιος δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα :)
    Και ο Doucette μεγάλος βλάκας, δεν τον αντέχω έτσι που ουρλιάζει σαν χαζός, αλλά και απο content πολύ μέτριος. Τον είχε βάλει στη θέση του βέβαια ο Israetel πριν καιρό και αυτόν.

    Μεταξύ μας για τον Athlean όλοι λίγο πολύ φανταζόμασταν τι παίζει. Τυπικό fitness model με fake weights και PEDs. Έχει βγάλει και καλά βίντεο αλλά για πιο σοβαρούς αθλούμενους δεν είναι ιδιαίτερα χρήσιμος.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  14. #1394
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Και ο Doucette μεγάλος βλάκας, δεν τον αντέχω έτσι που ουρλιάζει σαν χαζός, αλλά και απο content πολύ μέτριος. Τον είχε βάλει στη θέση του βέβαια ο Israetel πριν καιρό και αυτόν
    Συμφωνω απόλυτα. Και ο κοσμος δεν κατάλαβε καν τι έγινε στη διαφωνία τους και ειπώθηκε μαλιστα οτι ο Ντουσέτος ήταν καλούλης και συζητήσιμος ενώ ο Ισραέτελ είχε υπεροπτικό υφος.

    Συγγνωμη Γιάννη για το οφ τοπικ στο λογκ σου. Μας ανοιγεις θεματα συζητησης

  15. #1395
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Συμφωνω απόλυτα. Και ο κοσμος δεν κατάλαβε καν τι έγινε στη διαφωνία τους και ειπώθηκε μαλιστα οτι ο Ντουσέτος ήταν καλούλης και συζητήσιμος ενώ ο Ισραέτελ είχε υπεροπτικό υφος.

    Συγγνωμη Γιάννη για το οφ τοπικ στο λογκ σου. Μας ανοιγεις θεματα συζητησης

    Να μη ζητας καθολου συγγνωμη...επιτελους κανουμε σοβαρες και ουσιαστικες συζητησεις.....συνεχιστε παρακαλω!!

  16. #1396
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Συμφωνω απόλυτα. Και ο κοσμος δεν κατάλαβε καν τι έγινε στη διαφωνία τους και ειπώθηκε μαλιστα οτι ο Ντουσέτος ήταν καλούλης και συζητήσιμος ενώ ο Ισραέτελ είχε υπεροπτικό υφος.

    Συγγνωμη Γιάννη για το οφ τοπικ στο λογκ σου. Μας ανοιγεις θεματα συζητησης
    Ε οσοι ακολουθουν τον Doucette εκ των πραγματων δεν ξερουν αρκετα για να διαφωνησουν με τον Ισραετελ...
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  17. #1397
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Ε οσοι ακολουθουν τον Doucette εκ των πραγματων δεν ξερουν αρκετα για να διαφωνησουν με τον Ισραετελ...
    Με τον Doucette συμφωνώ σε ελάχιστα κι αυτά κυρίως είναι θέματα διατροφής.
    Για παράδειγμα για το ρύζι συμφωνώ, δεν το θεωρώ και καμιά σπουδαία πηγή υδατάνθρακα.
    Από την άλλη μια από τις καλύτερες πηγές δεν την αναφέρει ΠΟΤΕ, την πατάτα. Για μένα οι
    βολβοί γενικά είναι τρομερές τροφές, πατάτα, γλυκοπατάτα, παντζάρι κλπ.

    Ο Athlean X παιδιά είναι δυστυχώς το μεγαλύτερο κανάλι όλων, με αποτέλεσμα να έχει παγκοσμίως τεράστια επιρροή ειδικά σε νέα παιδιά που τώρα ξεκινούν να γυμνάζονται με βάρη γιατί πιστεύουν ότι αν κάνουν ότι αυτός θα γίνουν όπως αυτός. Καταλαβαίνω ότι κάποιοι θα επηρεαστούν θετικά γιατί θα μπουν στη λογική του να προσέχουν τί τρώνε και θα αρχίσουν τα βάρη. Αλλά εδώ που τα λέμε υπάρχουν ένα σωρό κανάλια που προωθούν αυτή τη λογική και δεν έχουν την προσοχή που τους αξίζει. Και που δεν δίνουν τέτοια ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ προγράμματα για "χάσιμο βάρους"



    70% με 80% του one rep max στα squats.......10 sets των 10 επαναλήψεων !!!!!!!! Με ένα λεπτό rest !!!!!!
    Εγώ έχω κάνει 150 κιλά μονή στα squats. Αν το κάνω αυτό θα πρέπει να κάνω 10 sets των 10 επαναλήψεων με 120 κιλά !!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ REST ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ SETS
    Και μετά έχει και συνέχεια. Ρε άμα το κάνω αυτό, αν το καταφέρω να το κάνω, θα βρεθώ στο νοσοκομείο, όντως θα χάσω κιλά γιατί θα έχω πεθάνει και θα λιώσω.

    Πείτε μου ρε παιδιά ο άνθρωπος πάει καλά? Δεν ντρέπεται να λέει τέτοιες μπούρδες?
    Και δεν είναι επικίνδυνος? Αυτό το video έχει πάνω από ένα εκατομμύριο προβολές. Πόσα νέα παιδάκια θα το δοκίμασαν? Και αν πήγαν στο 70 με 80% και το ακολούθησαν όπως το λέει ή τραυματίστηκαν ή δεν τα κατάφεραν (το πιο πιθανό) και θα απογοητεύτηκαν. Αμφιβάλω αν μπορεί να βγάλει κάτι τέτοιο ακόμα και κάποιος με φαρμακευτική υποστήριξη.

  18. #1398
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Συμφωνω για το ρυζι και την πατατα μακραν η πατατα ειναι πιο ποιοτικη το ρυζι οπως και τα μακαρονια δεν εχουν να σου προσφερουν κατι σε θεμα μικροθρεπτικων περαν αυτου ο γρεγκ να πουλησει κανα βιβλιο θελει και να κανει σοου τιποτα παραπανω..

    Τωρα οσον αφορα τον AthleanX και αλλα καναλια που λενε πολλες μπουρδες οπως αυτος σιγουρα εχει ενα μεριδιο ευθυνης αλλα ενα μεριδιο ευθυνης εχει και αυτος που θα τον ακουσει και θα παει να κανει τα ιδια οταν ακουμε κατι παντα το φιλτραρουμε...
    Τωρα αν ο αλλος παει και κανει και τραυματιστει δεν φταιει ο athleanX εξολοκληρου δεν το πιεσε να παει να το κανει αυτος ειπε αυτο μεν αλλα φταιει και ο αλλος που πηγε σαν χαζος και εκανε το ιδιο..
    Δυστυχως τον συγκεκριμενο τον εχουν για θεο.. ειδικα μικρα παιδια
    Και οσον αφορα τα κιλα δεν παιζει ρολο αν κανεις 10χ10 η 5χ5 η ξερω γω τι.. ποτε θα σταματησουν αυτες οι χαζομαρες απορω

  19. #1399
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    GVT με 80% good luck.... Αν αντι για 70-80% έλεγε GVT με RPE 7-8 θα ήταν πολύ καλύτερα. Τώρα τι σχέση έχει με χάσιμο βάρους αυτό το πρόγραμμα κανείς δεν ξέρει.

    Έχει βγάλει και πολύ πιο καλά βίντεο, αλλά παίζοντας με λάστιχα αλτήρες και pull aparts είναι σχετικά εύκολο. Το δύσκολο είναι να πεις χρήσιμα πράγματα με μια μπάρα στην πλάτη.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  20. #1400
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Κυκλος 1ος Εβδομαδα 2η
    Αυτη η δευτερη εβδομαδα,μοιαζει ατελειωτη....δυστυχως εχασα μια προπονηση,λογω ζεστης και δουλειας.....η ζεστη για μενα ειναι οτι χειροτερο,σα ζαλισμενο κοτοπουλο ειμαι ολη αυτη την εβδομαδα
    Σημερα απλα εσφιξα τα δοντια και ειπα θα παω κι ας πεσω κατω,στο κατω κατω ρεπο εχω δεν θα δημιουργησω προβλημα στη δουλεια
    Στο γυμναστηριο λειτουργει ο κλιματισμος αλλα λογω των ανοιχτων παραθυρων δεν κανει και πολλα πραγματα

    Deadlift 3x5 80-90-110.....τα κιλα μου φανηκαν λιγα,αλλα δεν ειχα καθολου ανασες...στο τελευταιο σετ ειδικα,το εκανα τοσο γρηγορα ,σχεδον touch n go ,γιατι ο ιδρωτας ετρεχε ποταμι
    RDL BBB 5x10 στα 60
    Face pulls 3x15
    Crunches 5x15

    Το προγραμμα βγηκε σε 45 λεπτα,ευτυχως αυτη τη φορα ακολουθησα τις υποδείξεις του coach.

    Σαν να μην εφτανε αυτο το πραμα με τα ραντεβου και το περιορισμενο ωραριο,εχουμε και τη κωλοζεστη τωρα

  21. #1401
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Ωραιος Γιαννη!
    Σα ζαλισμενο κοτοπουλο λεει

    Η ζεστη ειναι ανυποφορη..

  22. #1402
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    ....ξεχασα να αναφερω οτι ρωτησα τον Αμερικανο...για τον Cavaliere και αυτα που ειπε ,δεν διαφερουν και πολυ με αυτα που αναφερατε ολοι σας
    Σαφως και εχει γνωσεις,αθλητικες,κινησιολογιας,φιτνες κ.λ.π...αλλα στο θεμα δυναμη ειναι επιεικως ασχετος.

    Μπλεκει ρουτινες ΒΒ,με powerlifting,γενικα αυτο ειναι μια ταση απο πολλους,για να κανουν το αθλημα πιο ελκυστικο στη μεγαλη μαζα των αρχαριων που δεν ξερουν τι να κανουν η μαλλον τα κανουν ολα μαζι ελπιζοντας οτι θα γινουν τεραστιοι και δυνατοι...μεσα σε ενα χρονο .
    Οι original coaches τυπου Wenning,Wendler,Rippetoe,Duffin,Baraki,Mark Bell κ.λ.π δεν τον εχουν σε καμια εκτιμηση

    και κλεινοντας μου ειπε και αυτο
    ...οταν βλεπεις ενα Coach να δειχνει τα squats χωρις να φοραει μπλουζα....να αρχισεις να αναρωτιέσαι!!!
    Last edited by Mikelangelo; 04-07-20 at 18:23.

  23. #1403
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Ωραιος Γιαννη!
    Σα ζαλισμενο κοτοπουλο λεει

    Η ζεστη ειναι ανυποφορη..
    ....λογω μεγεθους θα ελεγα σα ζαλισμενη στρουθοκαμηλος

  24. #1404
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Θα παει στην 1 μιση ωρα ο περιορισμος η θα κανεις και εσυ καρντιο?
    "Τhere is no such thing as firming and toning there is only stronger and weaker"

    --Eddie Hall--

  25. #1405
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Θα παει στην 1 μιση ωρα ο περιορισμος η θα κανεις και εσυ καρντιο?
    ......ακομη καμια ενημερωση φιλε

  26. #1406
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Κυκλος 1ος Εβδομαδα 2η
    OHP 3x5 40-45-50 kg
    OHP BBB 5x10 στα 30 kg
    Chins 5x10 με λαστιχο
    Face pulls 5x12

    .....αν και με 4 ωρες υπνο το πρωι,λογω νυχτερινης βαρδυας χθες...καλα πηγε

  27. #1407
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Κυκλος 1ος Εβδομαδα 2η
    OHP 3x5 40-45-50 kg
    OHP BBB 5x10 στα 30 kg
    Chins 5x10 με λαστιχο
    Face pulls 5x12

    .....αν και με 4 ωρες υπνο το πρωι,λογω νυχτερινης βαρδυας χθες...καλα πηγε
    Εμενα με 4 ώρες υπνο θα με πλακωνε η μπαρα
    "Τhere is no such thing as firming and toning there is only stronger and weaker"

    --Eddie Hall--

  28. #1408
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Εμενα με 4 ώρες υπνο θα με πλακωνε η μπαρα

    ......οταν εχεις δυο παιδια και δουλεια με βαρδυες ο υπνος ειναι ....πολυτελεια

    .....ευτυχως που οσο μεγαλωνει ο ανθρωπος κοιμαται και λιγοτερο

  29. #1409
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Μια χαρα Γιαννη!!

    Ποσο καφεινη καταναλωσες?

  30. #1410
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Ευχαριστω Γρηγορη
    Χθες το βραδυ η σημερα το πρωι μετα τον υπνο?


 
Page 47 of 59 FirstFirst ... 3743444546474849505157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Come Back
    By Nikolas Agathokleous in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 49
    Last Post: 16-01-16, 16:21
  2. Bodybuilder From the Future or Not?
    By alp in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 115
    Last Post: 23-08-10, 13:22
  3. The Future...
    By r1ddl3r in forum Off Topic
    Replies: 0
    Last Post: 21-01-06, 03:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •