Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    New Member
    Join Date
    06-12-17
    Posts
    78

    Default slin max performax labs

    slinmax.jpg παιδια το παραγγειλα προχθες απο αγγλια .. το πηρα γτ σκοπευω να ανεβασω υδατανθρακα ,ειναι σαν το παλιο glycobol της ai sports.. η ερωτηση μου ειναι η εξης : υπαρχει περιπτωση να σου δημιουργησει διαβητη?
    Last edited by nikosbmw; 23-05-18 at 12:46.

  2. #2

  3. #3
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    571

    Default

    Χωρίς παρεξήγηση αλλά νομίζω στηρίζεσαι υπερβολικά στα συμπληρώματα, έλεγες παλαιότερα για κύκλους, μετά έκανες μερικούς παράξενους συνδυασμούς και φοβόσουν για πρόβλημα στον θυροειδή και πάει λέγοντας.
    Δεν φαίνεται το συγκεκριμένο να έχει κάποιο επικίνδυνο συστατικό πάντως, έχεις αυξημένο σάκχαρο και φοβάσαι;
    Γιατί δεν δοκιμάζεις με καθαρή διατροφή, μια whey και καμιά κρεατίνη και να αφήσεις όλα τα άλλα;

  4. #4
    New Member
    Join Date
    06-12-17
    Posts
    78

    Default

    γιαυτον ακριβως το λογο για να μην παω σε κυκλους εξαντλω συνδιασμους συμπληρωματων , η διατροφη ειναι κομπλε :],απλως 10 μερες ειχα τις αμυγδαλες μου και δεν μπορουσα να φαω τπτ ,10 μερες χωρις φαγητο αναγκαστικα σε ριχνει παρα πολυ κατα τι γνωμη μου .. δεν εχω αυξημενο σακγχαρο αλλα βλεπω στο εξωτερικο καποιους που δοκιμασαν αντιστοιχα συμπληρωματα να ειχαν ζαλαδες.anyway εγω την κανω απο δω γτ ρωταει καποιος συγκεκριμενα πραγματα απο τους πιο εμπειρους ,και αντι να βοηθησουν , σου λενε φτιαξε πρωτα διατροφη και τι τους θες τους κυκλους . καλη συνεχεια στο φορουμ
    Last edited by nikosbmw; 23-05-18 at 13:13.

  5. #5
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    571

    Default

    Να πω ένα ακραίο παράδειγμα. Έστω ότι ήθελα να διώξω το λίπος από την κοιλιά μου και έλεγα σε κάποιον ότι σκοπεύω να πάρω ένα μαχαίρι και να κόψω ένα κομμάτι από το λίπος και μετά τον ρωτούσα πως μπορούσα να αποστειρώσω το μαχαίρι, να σταματήσω την αιμορραγία κλπ. Ο άλλος θα μου απαντούσε στην συγκεκριμένη ερώτηση που θα του έκανα ή θα προσπαθούσε να με αποτρέψει;
    Οπότε αν κάνεις ερωτήσεις μοιραία θα λάβεις και απαντήσεις που δεν σου αρέσουν. Αν είμαι εγώ η αιτία να μας εγκαταλείψεις σου δηλώνω πως σε θέματα συμπληρωμάτων δεν είμαι καθόλου έμπειρος, χρησιμοποιώ απλώς την κοινή λογική και σίγουρα αν έχω αμφιβολίες ότι κάτι θα μου προκαλέσει παρενέργειες δεν θα το πάρω. Οπότε κάλλιστα μπορείς να με αγνοήσεις και να ακούσεις τις συμβουλές των άλλων.

  6. #6
    New Member
    Join Date
    06-12-17
    Posts
    78

    Default

    Quote Originally Posted by conan1982 View Post
    Να πω ένα ακραίο παράδειγμα. Έστω ότι ήθελα να διώξω το λίπος από την κοιλιά μου και έλεγα σε κάποιον ότι σκοπεύω να πάρω ένα μαχαίρι και να κόψω ένα κομμάτι από το λίπος και μετά τον ρωτούσα πως μπορούσα να αποστειρώσω το μαχαίρι, να σταματήσω την αιμορραγία κλπ. Ο άλλος θα μου απαντούσε στην συγκεκριμένη ερώτηση που θα του έκανα ή θα προσπαθούσε να με αποτρέψει;
    Οπότε αν κάνεις ερωτήσεις μοιραία θα λάβεις και απαντήσεις που δεν σου αρέσουν. Αν είμαι εγώ η αιτία να μας εγκαταλείψεις σου δηλώνω πως σε θέματα συμπληρωμάτων δεν είμαι καθόλου έμπειρος, χρησιμοποιώ απλώς την κοινή λογική και σίγουρα αν έχω αμφιβολίες ότι κάτι θα μου προκαλέσει παρενέργειες δεν θα το πάρω. Οπότε κάλλιστα μπορείς να με αγνοήσεις και να ακούσεις τις συμβουλές των άλλων.
    μη το περνεις ετσι απλα ,ειναι εκνευριστικο να ρωταω κατι , το προιον αυτο ειναι για να μπορεις να ανεβασεις λιγο υδατανθρακα και να μην εχεις ουσιαστικα το φουσκωμα ,διοτι επεσα λιγο και γιαυτο εγραψα εδω , γτ σιγουρα οι παλαιοτεροι θα ξερουν για το αντιστοιχο glycobol ,που τοτε ηταν διασημο οπως και αλλα συμπληρωματα που αρχισαν να ξαναβγαινουν τωρα.. ηθελα με λιγα λογια να ακουσω αν δουλευει και αν εχει side effects για να με σιγουρος .. Και εσυ ας πουμε ερχεσαι και μου λες χωρις να κολλαει καπου το θεμα οτι εγω ηθελα να κανω κυκλο παλαιοτερα και οτι φοβομουν για το θυροειδη .. εγω ξερω τα φορουμ ειναι για να ανταλασουμε αποψεις,σε αυτη την περιπτωση γιαυτο το προιον , οχι να μου λες πραγματα ασχετα .

  7. #7
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Glucose Disposal Agent είναι
    Όσο μπορούν να είναι κάτι τέτοιο τα συμπληρώματα
    Γιατί ο πραγματικός Glucose Disposal Agent είναι η γυμναστική

    Όσο για τα συστατικά του, το Na-R-ALA είναι πολύ καλό αντιξειδωτικό.
    Το χρώμιο κανονικά το παίρνουμε από τη διατροφή αλλά οι περισσότεροι φαντάζομαι δεν τρώτε και πολλά λαχανικά
    (κακώς).
    Τα άλλα δεν ξέρω, γενικά είμαι υπέρ της στοχευμένης συμπλήρωσης της διατροφής, να συμπληρώνεις με ότι πραγματικά έχεις έλλειψη.

    Διαβήτη? Γιατί να πάθεις διαβήτη?

    Και αν ανεβάσεις τον υδατάνθρακα έχεις φούσκωμα? Δηλαδή?


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Performax Labs OxyMax XT - Fat Burner
    By LOGI in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 31-03-18, 13:57
  2. Εκμεταλλευση του slin effect
    By billys15 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 6
    Last Post: 03-11-07, 13:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •