Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 121 to 127 of 127
  1. #121
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Πολύ καλός Γρηγόρη! Κάνε μια αλλαγή στο split, χρειάζεται.
    Γεια σου Ειρήνη :D ναι αμα ειναι απο εβδομάδα θα ξεκινησω κατι αλλο διοτι εκτος απο αυτο που εγραψα παραπανω με κουρασε και λιγο με την εννοια οτι το ψιλο βαρεθηκα το εκανα σχεδον 3 μηνες κοντα. Ειρηνη απο διατροφή συνεχιζω στα ιδια οπως εχουμε πει?

  2. #122
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Θα πρότεινα με βάση όλη την καθοδήγηση που σου έχω δώσει να πειραματιστείς στη διατροφη. Ολα τα εφόδια και τα εργαλεία τα εχεις Αυτο ειναι και το νόημα εξάλλου του φόρουμ Και ότι διόρθωση ειναι θα σε βοηθάμε όλοι.

  3. #123
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Θα πρότεινα με βάση όλη την καθοδήγηση που σου έχω δώσει να πειραματιστείς στη διατροφη. Ολα τα εφόδια και τα εργαλεία τα εχεις Αυτο ειναι και το νόημα εξάλλου του φόρουμ Και ότι διόρθωση ειναι θα σε βοηθάμε όλοι.
    Σίγουρα :) Εντάξει Ειρηνη ηδη με εχεις βοηθησει απιστευτα πολυ αν σκεφτείς και απο που ξεκινησα χαχα γενικα εχω ενα πλανο στο μυαλο μου και για το πως να κινηθω απο εδω και περα θελω να προσπαθησω να το παω αργα και σταθερα και οσο πιο σωστα γινεται μονος μου φοβος ειναι να μην λιπωσω ξανα θελω στην πορεια να μπαινει οσο πιο "ποιοτικό" κρεας γινεται αλλα γενικα ναι πανω κατω εχω καταλαβει πως παει και πως πρεπει να κινηθω και πανω απο ολα υπαρχει θεληση και ειμαι φουλ θετικος

  4. #124
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Καλησπερααα σε ολους!! καταρχας πριν ξεκινησω να γραφω ευχομαι σε ολους χρονια πολλα με υγεια ελπιζω οσο ειναι δυνατον να ξεκουραζεστε και σωματικα αλλα και πνευματικα αυτες τις μερες :).Λοιπον εχω λιγο παραπανω μερες να γραψω απο το καθιερωμενο μου αλλα θελω να συνεχισω να γραφω για την προοδο μου εχει περασει 1 μηνας και κατι απο την τελευταια φορα ας κανω μια υπενθυμιση την τελευταια φορα που ειχα γραψει βρισκομουν σταθερα στις 2.000 θερμιδες απο εκει και μετα παρατηρουσα την προοδο μου και ανα 2 βδομαδες ανεβαζα 10-15γρ υδατανθρακα καθε 2 βδομαδες εχω φτασει λοιπον αυτην την στιγμη να ειμαι στης 2.250-2300 θερμιδες και ηδη βρισκομαι κλεινω την 3η βδομαδα τωρα και εχω σκοπο να ανεβασω αλλα 15γρ υδατανθρακα να παω στις 2.350- 2.400 απο την αλλη βδομαδα στοχος μου ειναι να ανεβαζω σταδιακα θερμιδες οσο το δυνατον αργα μεχρι να φτασω στην συντηρηση και να μεινω για ενα αρκετο διαστημα εκει η συντηρηση μου με βαση τον υπολογισμο ειναι γυρω στις 2.600 οποτε κοντευω , παρολαυτα και με αυτην την σταδιακη αυξηση βρισκομαι στα ιδια κιλα με του προηγουμενου μηνα δηλαδη παλι κυμενομαι μεταξυ 67-67.5 αλλες φορες μπορει να με δειξει και 68 αναλογα αλλα εκει βρισκομαι αναμεσα 67-68κιλα στα κιλα δεν εχει αλλαξει κατι παροτι εχω ανεβει 300 θερμιδες απο τον προηγουμενο μηνα επισης το παρατηρω και στον καθρεφτη + οτι νιωθω και καλυτερα να θυμισω πως ειμαι 1.78. Τωρα οσον αφορα το κομματι της προπονησης αυτην την στιγμη θα το ξεκινησω πιο σωστα που πριν δεν ηξερα διοτι τωρα διαβασα και εμαθα καποια πραγματα οποτε τωρα στο προγραμμα που θα ακολουθησω θατο πηγαινω με κυκλους σκοπος αν οχι σε καθε προπονηση καθε εβδομαδα να προοδευω, στο προγραμμα θα εχω σταδιακο ανεβασμα του ογκου προπονησης καθε βδομαδα δεν λεω να φτασω 100σετ προς θεου θα παιζω και με την ενταση στην πορεια ,το tempo θα μεινει σταθερο για αρχη αλλα γενικα εχω πολλες εναλακτικες και για να μην συνθιζει το σωμα οταν στοχος ειναι η υπερτροφια στην πορεια βλεπουμε πρωτη φορα δοκιμαζω αλλωστε πιο σωστα και δοδημενα πραγματα οποτε θα δουμε πως θα παει ηδη εχω το τετραδιακι ετοιμο να καταγραφω τις προπονησεις!!.Αυτα λοιπον απο εμενα :D ισως θα επρεπε να ανοιξω καποιο log στο τελος το σκεφτομαι χαχα

  5. #125

  6. #126
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Γρηγόρη n πρόοδος σου είναι εξαιρετική! Μπράβο!! Τρομερά σχήματα!. Συμφωνώ με το πλάνο που έχεις και θα σου προτείνω να ανοίξεις άμεσα log!
    Last edited by Kardoula; 29-12-18 at 17:56.

  7. #127
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Γρηγόρη n πρόοδος σου είναι εξαιρετική! Μπράβο!! Τρομερά σχήματα!. Συμφωνώ με το πλάνο που έχεις και θα σου προτείνω να ανοίξεις άμεσα log!
    Καλησπέρα Ειρήνη και χρόνια πόλλα Σε ευχαριστώ πολυ!! προσπαθώ απο ότι βλέπεις να το πηγαίνω οσο πιο σώστα γίνεται και αργά η ένδειξη του οτι παραμενω σταθερος στα κιλα μου όσο ανεβαινω θερμιδες θεωρω οτι ειναι καλο σημαδι (θα ηθελα και την γνωμη σου σε αυτο εκτος και αν ειναι λογικο).Θα το σκεφτω ισως να ανοιξω ενα log απο την καινουρια χρονια και να με γνωρισετε καλυτερα και να γραφω και εκει


 
Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Κόλλησα Στα Κιλά
    By tonia.x in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 9
    Last Post: 18-07-16, 17:25
  2. Κολλησα στα ιδια κιλα.
    By nikosg in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 17
    Last Post: 20-08-12, 23:01
  3. Διατροφή για κιλά
    By Hlias Stamoulis in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 13
    Last Post: 23-03-12, 16:55
  4. κολλησα.....
    By spoilt in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 4
    Last Post: 09-02-09, 20:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •