Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 60 of 127
  1. #31
    Junior Bodybuilder paraskos.77's Avatar
    Join Date
    18-06-18
    Location
    Κρήτη
    Posts
    109

    Default

    Βρε παιδιά Γτ δν μπορώ να δω φοτο εγώ;

  2. #32
    Advanced Bodybuilder AU77's Avatar
    Join Date
    25-10-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    720

    Default

    Ούτε εγώ μπορώ

  3. #33
    Junior Bodybuilder paraskos.77's Avatar
    Join Date
    18-06-18
    Location
    Κρήτη
    Posts
    109

    Default

    Quote Originally Posted by AU77 View Post
    Ούτε εγώ μπορώ



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #34
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Γρηγόρη, ανεβασε τες παλι ρε φιλε αλλά αυτη τη φορά πάτα "go advanced" ειναι το κουμπι διπλα απο αυτο που πατας για να ποστάρεις και μετά από το κουμπι manage attachments ανεβασε τες.

  5. #35
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Έχεις κάνει καλή δουλείτσα! Ωραία πλάτη και ώμοι. Πόδια δεν έχω δει αλλά από αυτό που βλέπω Γρηγόρη λίγο να χάσεις λίπος θες στα πλαινά και λίγο κοιλίτσα και μετά πας για ισοθερμιδική διατροφή (πρόσεξε.. δεν λέω όγκο..) ώστε να δώσεις πόνο στα βάρη. Πάντα με πρόγραμμα στη διατροφή σου, για να έχεις ένα ωραίο αποτέλεσμα και να πιάνει τόπο ο κόπος σου.
    Σε ευχαριστώ πολυ η γνωμη σου μετραει πολυ για εμενα! Ναι το ξερω εχω να χασω ακομα ειδικα στην περιοχη της κοιλιας κυριως κατω και τα πλαινα και εγω αυτο σκεφτομουν οταν θα εχανα το λιπος που πρεπει να εμενα ισοθερμιδικα για ενα διάστημα οπως λες και εσυ να δω πως δουλεύει και ο μεταβολισμος μου σε εκεινα τα ποσοστα κλπ ακριβώς αυτο που λες :) να τονισω πως τον τελευταίο χρονο γυμναζομαι σπιτι βεβαια του δινω και καταλαβαινει εχω και τα απαραίτητα οργανα και δίσκους μεχρι 150κιλα λογω οικονομικων εμεινα σπιτι φετος απο Σεπτέμβρη θα ξανα γραφτω ξανα γυμναστήριο φυσικα μιας και ειμαι καλλυμενος τωρα..

  6. #36
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Παιδια θα τις ξανα ανεβασω σε λιγο μολις παω σπιτι απο τον υπολογιστή διοτι ειμαι εκτος αυτην την στιγμη μαλλον εκανα λαθος πριν γιαυτο δεν φαινονται με συγχωρείτε δεν τα ξερω και πολυ καλα.

  7. #37
    Junior Bodybuilder paraskos.77's Avatar
    Join Date
    18-06-18
    Location
    Κρήτη
    Posts
    109

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Παιδια θα τις ξανα ανεβασω σε λιγο μολις παω σπιτι απο τον υπολογιστή διοτι ειμαι εκτος αυτην την στιγμη μαλλον εκανα λαθος πριν γιαυτο δεν φαινονται με συγχωρείτε δεν τα ξερω και πολυ καλα.
    Δεν πειράζει θα περιμένουμε να δούμε και εμείς τα αποτελεσματα

  8. #38
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Attachment 33805Attachment 33806Attachment 33807
    Attached Images Attached Images

  9. #39
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    ελπιζω να φαινονται τωρα αν δεν φαινονται πειτε μου να το ξανα κανω..

  10. #40
    Junior Bodybuilder paraskos.77's Avatar
    Join Date
    18-06-18
    Location
    Κρήτη
    Posts
    109

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    ελπιζω να φαινονται τωρα αν δεν φαινονται πειτε μου να το ξανα κανω..
    Φαίνονται. Συγχαρητήρια για τν προσπάθεια σου είσαι πολύ καλός συνέχισε έτσι.!

  11. #41
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by paraskos.77 View Post
    Φαίνονται. Συγχαρητήρια για τν προσπάθεια σου είσαι πολύ καλός συνέχισε έτσι.!
    Σε ευχαριστώ πολυ για τα καλα σου λογια να σε καλα!!

  12. #42
    Junior Bodybuilder paraskos.77's Avatar
    Join Date
    18-06-18
    Location
    Κρήτη
    Posts
    109

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Σε ευχαριστώ πολυ για τα καλα σου λογια να σε καλα!!

  13. #43
    Advanced Bodybuilder AU77's Avatar
    Join Date
    25-10-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    720

    Default

    Μπράβο είσαι σε πολύ καλό δρόμο συνέχισε την προσπάθεια.

  14. #44
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by AU77 View Post
    Μπράβο είσαι σε πολύ καλό δρόμο συνέχισε την προσπάθεια.
    Σε ευχαριστω πολυ! :)

  15. #45

    Default

    Γρηγόρη φίλε έχεις μια πολύ καλή βάση. Λίγο ξελίπωπα θες όχι σπουδαία πράγματα και μετά φουλ για να βάλεις μυς.
    Μπράβο σου!

  16. #46
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by The Myth View Post
    Γρηγόρη φίλε έχεις μια πολύ καλή βάση. Λίγο ξελίπωπα θες όχι σπουδαία πράγματα και μετά φουλ για να βάλεις μυς.
    Μπράβο σου!
    Σε ευχαριστω πολυ TheMyth αυτο παλευω τωρα :) ηδη ειμαι 2 μηνες και συνεχιζουμε δυναμικα! να σε καλα!

  17. #47
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω μιας και αυριο θα ξεκινησω το carb cycle οπως ειχαμε πει οι 4 μερες θα ειναι στα 100γρ και οι αλλες στα 160 οπως κινουμε κανονικα ολο αυτον τον καιρο οι μερες θα πρεπει να ειναι συνεχομενες δηλαδη : τις πρωτες 4 ημερεσ της εβδομαδας χαμηλα στα 100γρ και οι αλλες 3 κανονικα στα 160? η θα μπορουσα να τις διαχωρισω π.χ 2 μερεσ χαμηλα 1 υψηλα 2 μερες ξανα χαμηλα και 2 μερεσ υψηλα το ρωταω κυριως γιατι σκεφτομουν οτι θα χρειαζομουν περισσοτερο ενεργεια σε προπονησεις οπως ποδιων-πλατης π.χ δεν θα ηταν καλυτερο να ηταν λιγο πιο ψηλα ο υδατανθρακας δηλαδη στα 160 αντι για 100
    Last edited by Greg0ry; 24-06-18 at 18:55.

  18. #48
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Αυτό που σου πρότεινα εγώ ηταν 4 μέρες σερύ χαμηλά 1 μέρα υψηλά. Μετά πάλι επαναλαμβάνεις τον κύκλο. Δεν πάει 4 μέρες χαμηλά 3 υψηλές.
    Αν θες μπορεις τις μέρες που έχεις βαριες προπονησεις να εχεις υψηλή μερα και τις άλλες χαμηλες.

  19. #49
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Αυτό που σου πρότεινα εγώ ηταν 4 μέρες σερύ χαμηλά 1 μέρα υψηλά. Μετά πάλι επαναλαμβάνεις τον κύκλο. Δεν πάει 4 μέρες χαμηλά 3 υψηλές.
    Αν θες μπορεις τις μέρες που έχεις βαριες προπονησεις να εχεις υψηλή μερα και τις άλλες χαμηλες.
    Ωραια το καταλαβα σε ευχαριστω για την διευκρηνηση ναι θα το κανω ετσι με την μια μερα σε ευχαριστω :) αντε να δουμε :D

  20. #50
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Καλησπερα ξανα απο εμενα :D. Καλο μηνα αν και λιγο αργα βεβαια.. επισης οσοι εχετε ξεκινησει διακοπες ευχομαι καλα να περασετε και καλη ξεκουραση!. Δυο εβδομαδες μετα λοιπον ακολουθοντας το carb cycleπου μου προτεινε η ειρηνη να δοκιμασουμε (4 ημερες ο υδατανθρακασ στα 100γρ συνολο θερμιδων 1720 1 ημερα υψηλα 164γρ υδανθρακα θερμιδες 2000 αυτη η μια μερα ειναι ετσι οπως κινουμουν υποθερμιδικα 2.5μηνες τωρα, πιο πολυ το γραφω για υπενθυμιση.), τελευταια φορα που ειχα ζυγιστει πριν ξεκινησω το carb cycle η ζυγαρια με εδειχνε 73.9 (μια φορα με ειχε δειξει και 73.3) αλλα την τελευταια μερα πριν ξεκινησω ημουν 73.9 κανοντας λοιπον το carb cycle αυτες τις δυο εβδομαδες σημερα που ζυγηστικα με εδειξε 72 κιλα!! νομιζω οτι εχει γινει δουλιτσα για αυτες τις δυο εβδομαδες θα ανεβασω και φωτογραφιες να μου πειτε και την γνωμη σας σε σχεση με πριν αλλα πιστευω οτι παει καλα μεχρι στγιμης μπορω να πω οτι νιωθω λιγο πιο αδειος πιο καθαρος καπως ετσι εχω και τις πεινες μου μερικες φορες αλλα κρατιεμαι :)

    Attachment 33883Attachment 33884Attachment 33885Attachment 33886

  21. #51
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Mπράβο Γρηγόρη!! Χαίρομαι που απέδωσε το carb cycling!!!
    2 βδομάδες σχεδόν 2 κιλά κάτω είναι πολύ καλά. Συνέχισε το οσο δουλεύει. Έχεις καθαρίσει αρκετά!!
    Τις φωτο μαλλον τα αλλα παιδια δεν θα μπορουν να τις δουν κανε ενα κοπο και ανεβασε τες πατώντας "go advanced" και μετά από το κουμπι manage attachments.

  22. #52
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Kαλησπερα Ειρηνη ναι και εγω βλεπω οτι παει καλα προς στιγμην ξεχαστηκα για τις φωτογραφιες θα τις ξανα ανεβασω ναι εννοειται θα το συνεχισω και θα ξανα γραψω ξανα 2 εβδομαδες παλι για να δουμε την διαφορα θα ηθελα να ρωτησω αν θα μπορουσα αντι για 5 γευματα να τα κανω 4 πιο πολυ διοτι τις μερες π ειμαι χαμηλα πειναω μερικες φορες ετσι ελεγα το 4ο και 5ο γευμα να το κανω 1 ωστε να ειμαι λιγο πιο χορτατος

  23. #53
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Mπράβο Γρηγόρη!! Χαίρομαι που απέδωσε το carb cycling!!!
    2 βδομάδες σχεδόν 2 κιλά κάτω είναι πολύ καλά. Συνέχισε το οσο δουλεύει. Έχεις καθαρίσει αρκετά!!
    Τις φωτο μαλλον τα αλλα παιδια δεν θα μπορουν να τις δουν κανε ενα κοπο και ανεβασε τες πατώντας "go advanced" και μετά από το κουμπι manage attachments.
    Ειρηνη οταν παταω να κανω upload τις φωτο στο manage attachments μου λεει error μηπως φταιει καποια εικονα?

  24. #54
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Φυσικα και μπορεις να μειωσεις γευμα. Αρκει να τρως τις ποσότητες και τα μακρος που πρέπει.
    Για το upload δεν ξερω τι παίζει, μηπως φταιει ο browser σου;

  25. #55
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Φυσικα και μπορεις να μειωσεις γευμα. Αρκει να τρως τις ποσότητες και τα μακρος που πρέπει.
    Για το upload δεν ξερω τι παίζει, μηπως φταιει ο browser σου;
    Ναι εννοείται στις θερμίδες και μακρος κανονικα απλως ηθελα κυτιως το βραδυ να ειμαι πιο χορτατος γιατι περναγαν διαφορα απο το μυαλο μου κατι νυχτες αλλα κρατηθηκα χαχα συμπληρωσα και τον 3ο μηνα επισης σημερα που ειμαι υποθερμιδικα :D Οσο για τις φωτο θα το κανω απο αλλου να δοκιμάσω το error μου το ελεγε απο τον chrome

  26. #56
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

  27. #57
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    ελπιζω να φαινονται δυο μερες τωρα μου εβγαλε το λαδι πιστευω να τα καταφερα :P

  28. #58
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Φαίνονται!!

  29. #59
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Τελεια!! δεν θα το αντεχα ξανα παλι χαχα

  30. #60
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Καλησπερααα!!! :) 2 εβδομαδες λοιπον ξανα και 4 ημερες αργησα 4 μερεσ να ανεβασω!! προχωραω κανονικα πριν 2.5 εβδομαδες οπως ειχα ανεβασει ημουν στα 72 κιλα τωρα λοιπον βρισκομαι στα 70.7 1.3 κιλα αυτες τισ 2.5 εβδομαδες!! πιστευω και αυτες τις 2.5εβδομαδες πηγε καλα οπως και τις προηγουμενες 2 για υπενθυμιση να γραψω οτι κανω το carb cycle που μου προτεινε η Ειρηνη 4 ημερες 1700 θερμιδες 166 πρωτεινη 75 λιπαρα 100γρ υδατανθρακα 1 ημερα 2000 θερμιδες 166γρ Πρωτεινη 75γρ Λιπαρα 164γρ υδατανθρακα θα ανεβασω και σε λιγο φωτογραφιες να δειτε και εσεις τις διαφορες :)


 
Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Κόλλησα Στα Κιλά
    By tonia.x in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 9
    Last Post: 18-07-16, 17:25
  2. Κολλησα στα ιδια κιλα.
    By nikosg in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 17
    Last Post: 20-08-12, 23:01
  3. Διατροφή για κιλά
    By Hlias Stamoulis in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 13
    Last Post: 23-03-12, 16:55
  4. κολλησα.....
    By spoilt in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 4
    Last Post: 09-02-09, 20:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •