Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 8 of 8

Threaded View

  1. #1

    Default Σχεδόν.. καινούργιος!

    Γεια σας! Είμαι 17 χρόνων 60-61 κιλά και ύψος 1.72. Ας ξεκινήσω με το ιστορικό μου . Έκανα πόλο αρκετά χρόνια και έχω αποκτήσει κάποιους μύες στη πλάτη και στα χέρια οι οποίοι προφανώς δεν φαίνονται καν αλλά ας πούμε μπορώ να κάνω 10 ελξεις η πουσαπς χωρίς κανένα πρόβλημα . Έκανα τρεις μήνες γυμναστήριο χωρίς διατροφή φυσικά και δεν παρατήρησα καμία διαφορά παρόλο που έκανα ένα προγράμμα που είχε φτιάξει ένας γυμναστής. Τώρα τον τελευταίο χρόνο λόγω διαβάσματος δεν ασχολήθηκα καθόλου με το σώμα μου και αυτό θέλω να αλλάξει . Τελειώνοντας Λοιπόν το σχολείο αποφάσισα να γραφτώ γυμναστήριο . Στη διάθεση μου έχω ένα μήνα περίπου καθώς θα είναι οι διακοπές μετά . Αλλά αυτόν τον ένα μήνα θέλω να μπω με το πόδι στο γκάζι!! Από ότι έχω καταλάβει είμαι skinny fat δηλαδή είμαι λεπτός αλλά έχω κάποιο λίπος στη κοιλιά . Θα ήθελα κάποιες συμβουλές για διατροφή και ασκήσεις .Νομιζω πως χρειάζομαι όγκο αλλά διάβασα ότι και cut να κάνω μπορώ να αποκτήσω noobie gains.. Για να πω την αλήθεια δε θα με χάλαγε ένα δυο ζευγάρια κοιλιακών.. :) Επίσης σκέφτομαι να ξεκινήσω με συμπλήρωμα whey protein μετά τη προπόνηση και 5g κρεατινης μέσα στη μέρα. ( να ληφθεί υπόψη ότι γενικά με το φαγητό δε τα πάω καλά δηλαδή δε μπορώ να τρώω πολύ ΑΛΛΑ πίνω παρά πολύ νερό ) Σας ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη αν σας κούρασα !!
    Last edited by SkinnyDude; 05-06-18 at 20:13.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σε κατάσταση αγώνων (σχεδόν)!
    By kostasron in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 57
    Last Post: 28-11-09, 01:18
  2. Ξεκινάω σχεδόν από την αρχή!
    By depri in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 30-05-09, 02:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •