Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 22 of 22

Threaded View

  1. #1
    New Member Dimitra19811's Avatar
    Join Date
    08-06-18
    Location
    Athens
    Posts
    77

    Default Δημητρα νεο μελος συμβουλες;

    Καλημερα, ειμαι νεο μελος ειμαι η Δημητρα ειμαι 37 και 1,60 στα 53 κιλα! Δεν εχω κανει λιπομετρηση(ακομα) αν ξερει καποιος να μου προτεινει που να παω να κανω(μενω Πικερμι ανατολικη Αττικη)θα το εκτιμουσα. Θελω να χασω λιπος (τοπικα πλαιμα μεσης κ κοιλια μπας κ φανει καμμια γραμμωση)! Δε θελω να χασω βαρος απαραιτητα γιατι νομιζω ειμαι οκ στο υψος αυτο! Γυμναζομαι (βαρη trx κλπ) για μια ωρα 3 φορες την βδομαδα και μια μερα διαδρομο 45 λεπτα εναλλαξ 6 λεπτα τρεξιμο (140-160παλμοι) και 3 λεπτα γρηγορο περπατημα. Απο διατροφη το πρωι τρωω μια φετα πρωτεινουχο ψωμι με cottage (2,2%) η ασπραδια αυγων ομελετα μετα φρουτο πρασινο τσαι και μεσημερι οτι εχω μαγειρεψει κανονικα (οχι τηγανητα οχι λιπαρα τυρια κλπ). Το απογευμα αν προλαβω φρουτο η μπαρα πρωτεινης και το βραδυ η κοτοπουλο ψητο στηθος με cottage η ασπραδια ομελετα(αν δε τα φαγα το πρωι) η ζυμαρικα ολικης με cottage . Αυτο το κανω ενα μηνα τωρα κ εχω φαει (τυπου cheat ) 4 -5 φορες παγωτο σοκολατα παπαφιλιππου με στεβια (47θερμιδες τα 100gr) και κανα δυο τρεις φορες ενα σουβλακι με πιτα ολικης κ καλαμακι κοτοπουλο μονο ντοματα! Εχω δει διαφορα σε ποντους οχι ομως κατι τρελο! Κάνω κατι λαθος; ειναι πολυ νωρις; ολες οι προτασεις κ οι συμβουλες ευπροσδεκτες! Ευχαριστω πολυ!!! Επισης να ρωτησω μου εδωσε ο προπονητης μου λιποδιαλυτη σε σκονη (300mg caffeine). Διαβασα ομως οτι δε κανει για αρχαριους να το πινω η οχι; υπαρχει λιποδιαλυτης χωρις καφεινη;ευχαριστω
    Last edited by Dimitra19811; 09-06-18 at 14:07.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Δήμητρα - Καλώς σας βρήκα και εγώ με την σειρά μου
    By dimitra25 in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 10
    Last Post: 24-02-15, 00:12
  2. Μουρατίδου Δήμητρα (Φωτογραφιες) athlos gym
    By flexakis in forum Ελληνες Αθλητές Και Αθλήτριες
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 21:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •