Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 91 to 109 of 109
    New Member

καλησπερα θελω να ρωτησω με ποια εταιρια γινεται η παραδοση στην αθηνα με τον ακριβο τροπο αποστολης;;;

Forum Team Kardoula's Avatar

Εμένα μου έρχεται με Fedex.
    Great Things Never Came From Comfort Zones

New Member

ευχαριστω για την απαντηση με πηραν τηλεφωνο σημερα οτι δεν μπορεσαν να παραδωσουν την παραγγελια δυστυχως δεν καταφερα να βρισκομαι σπιτι τοσο νωρις και κανονισα νεα παραλαβη. το ''κακο'' ειναι οτι τωρα που αλαξανε η dhl εβαλε στη σελιδα της και προτεινωμενη ωρα παραλαβης που θα βολευε απιστευτα αυτους που δουλευουνε πρωι

Επειδή τυγχάνει να γνωρίζω κάποια πράγματα από ταχυμεταφορές, η dhl πράγματι παρέχει αυτή την υπηρεσία αλλά μη θεωρείς δεδομένο πως θα την διέθετε. Υπάρχουν πολλά ψιλά γράμματα και είναι θέμα συμφωνίας με την εταιρεία της My protein.

New Member

παρελαβα κανονικα την παραγγελια μου σημερα στη νεα διευθυνση που τους ορισα και μαλιστα με εξυπηρετησε η εταιρια και ηρθε και μεσα στο χρονικο οριο που τους ζητησα( και μαλιστα το εγραφε με χαρτακι πανω στο δεμα που σημαινει οτι υπολογισαν αυτο που τους ζητησα μεγαλο + για μενα) το μονο που μου κακοφαινεται σαν εικονα οχι οτι υπηρχε καποιο θεμα με συσκευασια ειναι οτι το χαρτοκουτο ηταν σκισμενο και θυμαμαι παλιοτερα μου ειχε τυχει να ειναι σε διπλο κουτι και της myprotein και της dhl οχι οτι ειναι τιποτα το σημαντικο απο τη στιγμη που τα πραγματα μεσα ηταν κομπλε.

New Member

Τελικά υπάρχει κάποιος τρόπος να ορίσεις με ποιο courier θέλεις να σου έρθουν;

New Member

Quote Originally Posted by pikatsu View Post
    Τελικά υπάρχει κάποιος τρόπος να ορίσεις με ποιο courier θέλεις να σου έρθουν;
    Οχι. Εμένα δίνει 3 επιλογές. Δε φαίνεται με ποια εταιρία/κουριερ φευγει η καθεμια. Αν βιάζεσαι διαλέγεις απο τη δευτερη επιλογή και κάτω.

Pumping Iron

Η απλή αποστολή παιδιά γίνεται με κούριερ να φανταστώ απλώς έχει χαμηλότερη προτεραιότητα στην εκτέλεσή της σωστά;
    Ξέρουμε με ποια κούριερ συνεργάζονται;

New Member Lari1981's Avatar

Quote Originally Posted by conan1982 View Post
    Η απλή αποστολή παιδιά γίνεται με κούριερ να φανταστώ απλώς έχει χαμηλότερη προτεραιότητα στην εκτέλεσή της σωστά;
    Ξέρουμε με ποια κούριερ συνεργάζονται;
    Στην δικη μου περιπτωση η πορεια-αποστολη μεχρι την εισαγωγη στην ελλαδα γινεται απο την dhl,αλλα παραδιδεται απο την speedex.

New Member fazer's Avatar

πως πληρωνετε στην my protein? 2 φορες με paypal δεν περνουσε η πληρωμη

Quote Originally Posted by fazer View Post
    πως πληρωνετε στην my protein? 2 φορες με paypal δεν περνουσε η πληρωμη
    Με χρεωστικη περνανε μια χαρα.

"
    Do all the good you can, for all the people you can, in all the ways you can, as long as ever you can."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"Αισχρον δε και το δια την αμελειαν γηραναι, πριν ιδειν εαυτον ποιος αν καλλιστος και κρατιστος τω σωματι γενοιτο • ταυτα δε ουκ εστιν ιδειν αμελουντα • ου γαρ εθελει αυτοματα γιγνεσθαι." ~ Σωκράτης (Ξενοφών, Απομνημονεύματα).

Junior Bodybuilder

Η τελευταια μου παραγγελεια αργησε αρκετα.
    την πληρωσα στις 24/8 πρωι και ηρθε σημερα 10/9 με Ελτα
    Αλλες φορες ερχοταν με Acs και παλιοτερα κ με Speedex
    ευτυχως που ηρθε κ σημερα γιατι μου ειχε τελειωσε εντελως η ISOLATE πρωτεΐνη
    Last edited by LOGI; 10-09-18 at 14:03.

New Member

29/8 την πληρωσα και ακομη δεν φαινεται να εχει μπει Ελλαδα στα ΕΛΤΑ.

Pumping Iron

Quote Originally Posted by Sawyer View Post
    29/8 την πληρωσα και ακομη δεν φαινεται να εχει μπει Ελλαδα στα ΕΛΤΑ.
    Αν φαίνεται να έχει φύγει από την Γερμανία ή από όποια χώρα έρχεται εδώ και μερικές μέρες το πιθανότερο είναι ότι έχει έρθει Ελλάδα απλώς στα ΕΛΤΑ δεν έχουν ακόμα κάνει τίποτα.

New Member

4/9 φαινεται να φευγει απο Γερμανια και μετα δεν εχει ενημερωση. Παντως το μυνημα ελεγε παραδοση απο 7 εως 14/9 αρα εχουμε ακομη 2 ημερες.

New Member

Καλημερα!
    Χθες το πρωι παρελαβα τελικα την παραγγελια. Το αστειο ειναι οτι προχθες το βραδυ και ενω δεν υπηρχε ενημερωση μετα τις 4/9 μεσα σε δυο ωρες περιπου γεμισε ενημερωσεις το πινακακι της αποστολης των ΕΛΤΑ. Απλα δεν ενημερωνουν τα ΕΛΤΑ εγκαιρα το συστημα.

Ολα καλα και πολυ ικανοποιημενος απο τα προιοντα και τις τιμες τους.

New Bodybuilder

Γειά χαρά. Να ρωτήσω, επειδή είναι 1η φορά που θα παραγγείλω από myprotein, ξέρετε αν έχω δωρεάν μεταφορικά? (Επιλέγω την πρώτη μέθοδο αποστολής στα 7,99 ευρώ και στην πορεία βάζω κάποιον κωδικό ? ) Επίσης, για πληρωμή με χρεωστική είναι ασφαλές? Ευχαριστώ.

Καλησπερα και καλως ορισες φιλε μου. Απ'οτι λενε στην επισημη ιστοσελιδα τους εδω, εχουν δωρεαν μεταφορικα για αγορες ανω των 80ε.

Ναι, οι πληρωμες ειναι ασφαλεις.

"
    Do all the good you can, for all the people you can, in all the ways you can, as long as ever you can."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"Αισχρον δε και το δια την αμελειαν γηραναι, πριν ιδειν εαυτον ποιος αν καλλιστος και κρατιστος τω σωματι γενοιτο • ταυτα δε ουκ εστιν ιδειν αμελουντα • ου γαρ εθελει αυτοματα γιγνεσθαι." ~ Σωκράτης (Ξενοφών, Απομνημονεύματα).

New Bodybuilder

Ευχαριστώ! Αν θυμάμαι καλά μου είχανε στείλει ένα μέιλ με έναν κωδικό όπου έχω δωρεάν μεταφορικά, αλλά δεν παίρνω και όρκο. Δυστυχώς το έσβησα. Θα δοκιμάσω να παραγγείλω. Βλέπω έχουν ακόμα τις προσφορές με 80%.

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)