Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 151 to 163 of 163
    New Member

Quote Originally Posted by geoliol View Post
    μπορεις να μπεις στο λινκ που σου εχουν στειλει με μηνυμα και να ορισεις ημερομηνια αποστολης αλλα και ωρα απο 12-3 και απο 3-6 για να στο φερουνε.
    Κανόνισα και μου το άφησαν στο υποκατάστημα της Αγίας Παρασκευής που είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου.

Forum Team Kardoula's Avatar

Εμενα σήμερα ήρθε παιδιά το δέμα απο παραγγελια την Black Friday
    Great Things Never Came From Comfort Zones

Senior Bodybuilder

Εμενα φαινεται να εχει κολλήσει στη Γερμανια, εστειλα μηνυμα στη Myprotein πριν 2 μερες αλλα ακόμα δεν έχω λάβει απάντηση. Παιζει να επεσα στην περίπτωση γιατι τοσο μεγάλη καθυστέρηση δεν μου εχει ξανατύχει ποτέ

Senior Bodybuilder

καμια απαντηση εδω και 4 μερες απο Myprotein. To πακέτο έχει φύγει εδω και 14 μέρες, μου κάνει απίστευτη εντύπωση που ακόμα δείχνει οτι ειναι Γερμανία. Που απ οτι καταλαβα μολις τηλεφώνη στη DHL, υπάρχει περίπτωση να το πήραν τα Γερμανικά ταχυδρομεία και να παραλάβω με ΕΛΤΑ.. αλλα 15 μέρες οι οποίες θα γινουν και περισσότερες σίγουρα ειναι απαραδεκτος χρονος παράδοσης για Ευρώπη.

Tι να πω Στάθη.. και εμένα μία φορά είχε τύχει παραγγελία να αργήσει και ήρθε με ελτα (μιλαμε τωρα πριν 1.5 χρόνο). Εκτοτε δεν ειχα ποτε κανένα πρόβλημα.
    Μήπως να τους ξαναστείλεις; Τσέκαρες σίγουρα πως δεν σου απάντησαν;

Senior Bodybuilder

Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Tι να πω Στάθη.. και εμένα μία φορά είχε τύχει παραγγελία να αργήσει και ήρθε με ελτα (μιλαμε τωρα πριν 1.5 χρόνο). Εκτοτε δεν ειχα ποτε κανένα πρόβλημα.
    Μήπως να τους ξαναστείλεις; Τσέκαρες σίγουρα πως δεν σου απάντησαν;
    Τους ξαναστειλα σήμερα , θα το δουν λογικά αυριο. Ναι τσέκαρα και στο μειλ πολλες φορές-σπαμ- και στο ιδιο το σάιτ. Και εμενα πρώτη φορα μου συμβαίνει, λογικά κάτι θα έτυχε με τα ταχυδρομεία.

Κι εμένα στην παραγγελία που περιμένω μου γράφει εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης 6-12/12, και μόλις μπαίνω να τσεκάρω βλέπω ότι είναι ακόμα Γερμανία. Δεν τους έστειλα ακόμα κάποιο mail γιατί σκέφτομαι μήπως οφείλεται στον πανικό black friday, αν όμως μέχρι Τρίτη δεν δω φως, θα τους στείλω, να ξέρω τουλάχιστον τι γίνεται.

Senior Bodybuilder

Μου απάντησαν τελικά με συγνώμη και θα μου επιστρέψουν την αξία των μεταφορικών. Μου έδωσαν το ιδιο Tracking που είχα και εγώ το οποιο ακόμα δειχνει να ειναι στη Γερμανια. Είδωμεν.

New Bodybuilder

Τα ιδια κι εδω, απο 24 του μηνα και ακομα ειναι γερμανια. Ποιος ξερει ισως τα φερνουν με κανα innova 125.Αισχος.

Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    Μου απάντησαν τελικά με συγνώμη και θα μου επιστρέψουν την αξία των μεταφορικών. Μου έδωσαν το ιδιο Tracking που είχα και εγώ το οποιο ακόμα δειχνει να ειναι στη Γερμανια. Είδωμεν.
    Τουλάχιστον έδειξαν επαγγελματισμό και σου επιστρέφουν τα μεταφορικά.
    Όποιος έχει παρόμοιο θέμα ας κάνει το ίδιο παιδιά.

New Member

H φτηνή επιλογή ταχυδρομικών έρχεται με αργό ταχυδρομείο, οδικώς. Γιαυτο και καθυστερεί συνήθως

Καλημέρα παιδιά, μου απάντησαν κι εμένα ότι η καθυστέρηση έγινε λόγω black friday, και γι αυτό θα μου επιστρέψουν τα μεταφορικά..σήμερα μάλιστα με ειδοποίησαν από τη μεταφορική ότι ήρθε το ένα δέμα, και περιμένω την άλλη βδομάδα και το άλλο,μιας και μου τα έστειλαν ξεχωριστά τα προϊόντα λόγω έλλειψης εκείνη τη μέρα!!!οπότε όλα κομπλέ..

Καλημέρα σε όλους..πήρα χτες το απόγευμα την παραγγελία μου, bcaa, beta alanine, omega 3-6-9 και alphamen, και δευτέρα λογικά θα μου έρθει και μια πρωτεΐνη που είχα παραγγείλει.. Οπότε προχωράμε κανονικά..

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)