Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 211 to 213 of 213
    Forum Team Kardoula's Avatar

Δεν ξέρω τι λες φιλε, αλλά όλοι μας έχουμε μείνει ευχαριστημένοι και όταν συμβαίνει κάποιο πρόβλημα αμέσως ανταποκρίντονται και αποζημιώνουν.
    Μου φαίνεται παράξενο σε εμάς να απαντάνε και σε σένα να σε συνδέουν με Κάιρο..
    Great Things Never Came From Comfort Zones

New Member

Και εμένα μου ήρθε σήμερα η παραγγελία(dpd polska-speedex). Στο σάιτ της dpd polksa και γενικά της dpd που κοιτάω τώρα εξακολουθεί να δείχνει ότι ακόμα η αποστολή είναι σε πρώιμο στάδιο προφανώς δεν ενημερώνουν κάν την εφαρμογή τους.
    Η αλήθεια καρδούλα είναι ότι όλη η ιστορία με την dpd polska παραξένευσε και εμένα.
    Last edited by geo_1990; Yesterday at 14:25.

Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Δεν ξέρω τι λες φιλε, αλλά όλοι μας έχουμε μείνει ευχαριστημένοι και όταν συμβαίνει κάποιο πρόβλημα αμέσως ανταποκρίντονται και αποζημιώνουν.
    Μου φαίνεται παράξενο σε εμάς να απαντάνε και σε σένα να σε συνδέουν με Κάιρο..
    Αν θέλει κάποιος ή εσύ θελει να σας αποδείξω ότι δεν λέω ότι μου κατέβει είμαι διαθέσιμος και θα χαρώ να το κάνω..
    Τώρα σχετικά με την διαφορετική αντιμετώπιση ίσως επειδή ήταν η πρώτη παραγγελία μου.Μακάρι να ήξερα ειλικρινά.

Quote Originally Posted by geo_1990 View Post
    Και εμένα μου ήρθε σήμερα η παραγγελία(dpd polska-speedex). Στο σάιτ της dpd polksa και γενικά της dpd που κοιτάω τώρα εξακολουθεί να δείχνει ότι ακόμα η αποστολή είναι σε πρώιμο στάδιο προφανώς δεν ενημερώνουν κάν την εφαρμογή τους.
    Η αλήθεια καρδούλα είναι ότι όλη η ιστορία με την dpd polska παραξένευσε και εμένα.
    Έχεις μεινει στο στάτους :Registered parcel data, parcel not dispatched yet?
    Αν ναι μακαρι να έρθει και σε μένα έτσι..
    Πήρα ωστόσο την speedex μήπως κάνουν αναζήτηση μέσω ονόματος ή κινητού αλλά τζίφος.. Πήρα και Dpd Ελλάδος τα ίδια με το τρακινκ μου είπε.. Θα περιμένω αν έρθει μέχρι να κλείσει το dispute..

Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)