Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789
Results 241 to 245 of 245

Quote Originally Posted by mpill View Post
    Αυτοί τι σου είπαν;

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Περιμένω απάντηση. Προς το παρόν την πρωτεϊνη την έχω στην άκρη. Είδα στις αξιολογήσεις στο site της εταιρείας ότι και κάποιος άλλος ανέφερε τα ίδια θέματα πριν από εμένα. Γι αυτό ρωτώ να μάθω αν και κάποιος άλλος που προμηθεύτηκε τον τελευταίο μήνα πρωτεϊνη, διαπίστωσε κάτι ανάλογο
    Last edited by ΗΛΙΑΣ Λ; 18-10-19 at 20:44.

Forum Team iLikeBB's Avatar

Προσωπικά παρέλαβα άγευστη πριν 4 μέρες, χρησιμοποιώ επίσης άγευστη εδώ και μερικά χρόνια ποτέ δεν παρατήρησα κάτι το αξιοπερίεργο.
    Ίσως έπεσες στην περίπτωση και είχε πάρει κάπως υγρασία πριν σου έρθει ή κάτι παρόμοιο.
    Θα έλεγα πως ίσως πήρε υγρασία εκεί που την αποθηκεύεις αλλά λες ότι έχεις παραγγείλει πολλές φορές χωρίς να έχεις παρόμοιο πρόβλημα οπότε δεν μπορώ να υποθέσω κάτι διαφορετικο από την αρχική μου σκέψη.
    Front squat:10χ75/ 5χ85
    Flat bench DB press:6χ27.5
    Flat bench BB press:5χ70
    OHP:6χ50
    DL:6χ90
    Σωματικό βάρος:68kg

Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΣ Λ View Post
    Περιμένω απάντηση. Προς το παρόν την πρωτεϊνη την έχω στην άκρη. Είδα στις αξιολογήσεις στο site της εταιρείας ότι και κάποιος άλλος ανέφερε τα ίδια θέματα πριν από εμένα. Γι αυτό ρωτώ να μάθω αν και κάποιος άλλος που προμηθεύτηκε τον τελευταίο μήνα πρωτεϊνη, διαπίστωσε κάτι ανάλογο
    Μηπως εκανες κατι διαφορετικο στην μιξη? Εγω εχω παρατηρησει οτι γενικα οι πρωτεινες, οχι μονο η MyProtein, κανουν πολυ αφρο οταν αναμειχθουν με νερο βρυσης. Με εμφιελωμενο νερο θερμοκρασιας δωματιου ειναι μια χαρα.
    "Να θυμάστε ότι αυτό που κάνετε είναι κάτι που ελάχιστοι άνθρωποι στον κόσμο έχουν τη δύναμη της θέλησης ή την αποφασιστικότητα να πραγματοποιήσουν. Χρειάζεται κάτι πολύ περισσότερο από τη σωματική μας δύναμη για να χτίσουμε και να σμιλέψουμε το σώμα μας. Χρειάζεται και μια τεράστια ποσότητα πνευματικής δύναμης, και αυτό είναι που οι υπόλοιποι άνθρωποι πραγματικά ζηλεύουν. Πάρτε το ως κοπλιμέντο, διότι ξεχωρίζετε μέσα σε ένα πλήθος ακολούθων."

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period." ~ Chris Gardner

Quote Originally Posted by Musclemar View Post
    Μηπως εκανες κατι διαφορετικο στην μιξη? Εγω εχω παρατηρησει οτι γενικα οι πρωτεινες, οχι μονο η MyProtein, κανουν πολυ αφρο οταν αναμειχθουν με νερο βρυσης. Με εμφιελωμενο νερο θερμοκρασιας δωματιου ειναι μια χαρα.
    Η διαδικασία μείξης που χρησιμοποιώ είναι πάντα η ίδια. Εδώ και ένα χρόνο παρατήρησα ότη η isolate που επίσης χρησιμοποιώ κάνει περισσότερο αφρό απ ότι παλαιότερα αλλά έχει καλή ανάμειξη. H impact δεν είχε τέτοια θέματα. Παραγγέλνω τακτικά, πάντα τις 5κιλες τις αγευστες. Πρώτη φορά παρατηρώ αυτό το πράγμα. Χθες την άνοιξα και δεν μπορεί να επηρρεάστηκε από τις συνθήκες αποθήκευσης που ετσι κι αλλιως ειναι καλές. Τις καταναλώνω μέσα σε 4 με 5 μήνες χωρίς να έχει παρουσιαστεί κανένα πρόβλημα μέχρι σήμερα. Ελπίζω να μου δοθεί μία εξήγηση από την εταιρεία. Σαν σκόνη στην συσκευασία δεν φαίνεται να έχει κάποιο θέμα.

Pumping Iron cano's Avatar

Να πω μια αρνητικη εμπειρια μου που ακομα δεν εει τελειωσει.
    Τελος Σεπετεμβρη κανω παραγγελια, μου στελνουν μην με ημερομηνια παραδοσης το αργοτερο 4 Οκτωβρη.
    Γυρω στις 8 Οκτωβρη και αφου δεν εχω παραλαβει ακομα στελνω μην να μου πουν τι γινεται, μου απανυανε θα το κοιταξουν.
    Στις 15 Οκτωβρη τα ιδια , για να μην πολυλογω προχθες μου στελνουν μην οτι ο μεταφορεας τους ειπε οτι το πακετο εχει χαθει και με ρωτουν τι θελω να γινει να τα στειλουν εκ νεου η να μου επιστρεψουν τα λεφτα. Τους λεω στειλτε τα αλλα με τη γρηγορη αποστολη ως ελαχιστο δειγμα οτι θελουν να επανορθωσουν για το λαθος τους.
    Η απαντηση τους ηταν αρνητικη γιατι λεει δεν μπορουν λογω του δεν μπορουν να αλλαξουν τροπο αποστολης!!!!!!
    Η εταιρεια επεσε πολυ στα ματια μου ως προς την εξυπηρετηση, στο κατω κατω ειμαι πανω απο 10ετια πελατης τους αλλα μαλλον μεχρι εδω.....

Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)