Καλησπέρα σε όλους!! Λοιπόν θα μπω απευθείας στο ψητό! 3 φορές την εβδομάδα κάνω βάρη και 2 αερόβια. Ήμουν σε πολύ καλό επίπεδο εμφανισιακά και βάσει στόχων αλλά και σε επίπεδο ενέργειας! Ένιωθα μέσα στη ζωντάνια!! Από συμπληρώματα παίρνω μόνο πρωτεϊνη και αμινοξέα. Τον τελευταίο μήνα στο άσχετο ξύπναγα και ένιωθα συνεχώς κόπωση, δεν το έβαλα κάτω συνέχιζα και έβγαζα τις προπονήσεις μου, πιέστηκα λίγο παραπάνω σκεπτόμενη ότι είναι φάση, μπορεί να είναι και από τη ζέστη. Συνεχίζεται η κόπωση και προστίθεται και ένας ωραιότατος πυρετός χωρίς άλλα συμπτώματα ίωσης όπως πονόλαιμο, καταρροή κτλ. Πάω σε παθολόγο γράφει εξετάσεις και βλέποντας τα αποτελέσματα μου λέει απευθείας νοσοκομείο καθώς τα αιμοπετάλια είναι τα μισά από αυτά που θα έπρεπε. έκανα ένα σωρό εξετάσεις..επαναληπτικές δεν ανέβηκαν. οι αιματολογικές καθαρές. ¨έχετε ιδέα από τι θα μπορούσε να είναι? Μπορεί να ευθύνεται η πρωτεΐνη?? Θέλω να ξαναγυρίσω στις προπονήσεις μου άμεσα και να είμαι όπως πριν! Να έχω ενέργεια και όχι να νιώθω άρρωστη κάθε μέρα. Και είναι κρίμα να έχεις καταβάλει όλον αυτόν τον καιρό τέτοια προσπάθεια και να έρχεται η μέρα που μετά βίας να βγάζεις μια άσκηση.