Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Notorius Gym Πατησια

    Καλημερα παιδια! Σκεφτομαι να αλλαξω γυμναστηριο και κοιταω το Notorius. Υπαρχει καποιος που να πηγαινει, ωστε να μου πει εντυπωσεις; Βασικα αυτο που με ενδιαφερει πιο πολυ ειναι το ποσο κοσμο εχει και αν μπορεις να κανεις προπονηση. Ευχαριστω!

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Aν δεν υπάρχει κάποιος από το φόρουμ που να πηγαίνει για να σε κατατοπίσει, τότε τσέκαρες εσύ ο ίδιος. Πήγαινε μια μέρα σε ώρα αιχμής, τσέκαρε επίσης πόσο καθαρό είναι, σε τι κατάσταση είναι τα μηχανήματα, πάγκοι και ελεύθερα βάρη, αποδυτήρια κλπ

  3. #3

    Default

    Ναι το ξερω οτι αυτο ειναι το καλυτερο που μπορω να κανω, απλα τετοια εποχη δε θα εχει κοσμο. Ειχα σκοπο να το τσεκαρω μεσα Σεπτεμβρη, νομιζοντας οτι η συνδρομη μου στο γυμναστηριο που ειμαι τωρα ληγει αρχες Οκτωβρη. Τελικα ληγει τη Δευτερα! Ευχαριστω παντως για την απαντηση.

  4. #4
    Junior Bodybuilder ShreddingInProgress's Avatar
    Join Date
    05-08-18
    Posts
    119

    Default

    Quote Originally Posted by spyros_1993 View Post
    Ναι το ξερω οτι αυτο ειναι το καλυτερο που μπορω να κανω, απλα τετοια εποχη δε θα εχει κοσμο. Ειχα σκοπο να το τσεκαρω μεσα Σεπτεμβρη, νομιζοντας οτι η συνδρομη μου στο γυμναστηριο που ειμαι τωρα ληγει αρχες Οκτωβρη. Τελικα ληγει τη Δευτερα! Ευχαριστω παντως για την απαντηση.

    Iσχυει ο πολυς ο κοσμος πλακωνει καπου μέσα Σεπτεμβρη, εμενα το δικό μου ειναι ακομα ψιλοάδειο, γιατι δεν εχει φοιτητες. Για να καταλαβεις τι γινεται πρεπει να πας καπου 15-20 Σεπτεμβριου.
    Επισης παιζει μεγαλο ρολο τι ωρα πας, εγω που παω ακυρες ωρες (πχ 4 το μεσημερι ή πρωι), αναλογως τη δουλεια σπανια πετυχαινω πολυ κοσμο, αν πας 5κ30-8 υπολογισε περισσοτερο κοσμο
    Last edited by ShreddingInProgress; 01-09-18 at 12:12.

  5. #5

    Default

    θα ζητήσεις δοκιμαστικό για μια ημέρα όλα τα γυμναστήρια δίνουν, Αν δεν δίνει θα είναι περίεργο.

    Οπως σου είπαν και παραπάνω θα πάς ώρα αιχμής που συνήθως είναι 6-9 το απογευμα.

    Βλέπεις κρίνεις αν δε σου κάνει φευγεις.

    Ετσι είχα κάνει κι εγώ σε ενα στο Χαλάνδρι δεν μου άρεσε για αρκετούς λόγους είχε σοβαρές ελλέιψεις και ο χώρος ηταν καταθλιπτικός .Σηκώθηκα και έφυγα.

  6. #6

    Default

    Λογικα θα μεινω εκει που ειμαι, τα πρωινα ειναι κομπλε και αργα το βραδυ παλευεται.
    ΥΓ: Τι ωραια που ειναι τα αδεια γυμναστηρια το καλοκαιρι!

  7. #7
    Junior Bodybuilder nuar_space's Avatar
    Join Date
    25-11-11
    Location
    athens
    Posts
    201

    Default

    Για τα πρακτικα πηγαινα χρονια.. Μικρο συνοικιακο γυμναστηριο. Σχετικα καλος κοσμος και καλοι γυμναστες. Απο την αλλη, δεν ειχανε καν ρακ και εκανα πατεντες για να κανω squat... Kαλα κρασια δλδ... Τωρα αν κανανε καμια ανακαινηση...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •