Καλημέρα, καινούρια στο φόρουμ είπα να λύσω τις κάποιες απορίες μου εδω Αφού ο σύζυγός παρ όλο που ασχολείται συστηματικά με προπόνηση κ διατροφή δε με βοηθάει ... λοιπόν εγώ ετων 33, ασχολούμαι χρόνια με τον αθλητισμό. Έκανα πολλά χρόνια μπαλέτο, στίβο, ποδήλατο κ πριν 3 χρόνια μπήκα πιο δυνατά με pole fitness, βάρη κ διατροφή! Τα βάρη με κέρδισαν, κυρίως η αλλαγή που είδα στο σώμα μου κ η δύναμη που απέκτησα. Έφτασα μόνη μου να κάνω 10 ελξεις ( για μένα είναι τεράστιο επίτευγμα), κοιλιακούς ανάποδα στο μονόζυγο κλπ. Έμεινα έγκυος όμως, γέννησα κ παρ όλο που έφυγαν τα κιλά σε 2 μήνες, η δύναμη μου τώρα στους 4 μήνες μετά τη γεννα φυσικά δεν είναι η ίδια ούτε κ το σώμα μου. Θέλω να μου προτείνετε ένα προεξασκητικο που να δίνει κ ενέργεια φουλ ( είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη από κάψουλες yohimbe κ ενίοτε πίνω μισό Ν1 shot) . Επίσης μετά την προπόνηση πίνω 1 scoop πρωτεΐνη. Διατροφή έτσι κ έτσι προσπαθώ να μπω , κόβω σιγά σιγά κ από κάτι.. Αφού δε θέλω να χάσω βάρος.. να κάνω μόνο βάρη ή κ αερόβιο θα βοηθήσει? Στόχος γράμμωση κ αύξηση δύναμης. Ευχαριστώ!!?