Γεια σας,
Το προβλημα μου ειναι οτι κανω γυμναστικη εδω και πολυ καιρο και ειδικα στα χερια δεν εχω δει κανενα αποτελεσμα.
Ακολουθησα ειδικο προγραμμα που μου το ειχε βγαλει γυμναστης και επισης πηρα και καποιες ασκησεις και απο το ιντερνετ.
Τον τελευταιο καιρο εκανα μαλιστα μαθηματα και με Personal Trainer, για να δω καλυτερα αποτελεσματα αλλα τιποτα.
Επισης εχω φροντισει την διατροφη μου, γιατι πολλοι μου ελεγαν στην αρχη οτι ισως δεν τρωω αρκετα. οποτε αυξησα και τις θερμιδες οπως επισης
πηρα και συμπληρωματα πρωτεινης. Δυστυχως ΤΙΠΟΤΑ....

Και ενω γυμναζω με τον καλυτερο τροπο δικεφαλους, τρικεφαλους αλλα και γενικα ολο το σωμα, τα χερια μου παραμενουν αδυνατα.
Για να ειμαι πιο σαφης, οταν γυμναζομαι εχω αυτο το πρηξιμο στο χερι που λεμε, και ισως και καποιες ωρες πιο μετα, αλλα την αλλη
μερα τα χερια παλι επανερχονται στην αρχικη τους μορφη. Δηλαδη πολυ αδυνατα.

Υπαρχει καποιος εμπειρος που να μου πει τι παει στραβα? Τι λαθος κανω?? γιατι εχω δοκιομασει τα παντα και εχω ξοδεψει πολυ χρονο
και χρημα. Καποιοι μου λενε μονο με αναβολικα θα δω διαφορα γιατι ειμαι εκτομορφος. αλλα δεν υπαρχει περιπτωση ΠΟΤΕ να παρω κατι τετοιο
για να ρισκαρω την ζωη και την υγεια μου.

Μηπως τελικα δεν ειναι για μενα το γυμναστηριο?? Μηπως χανω αδικα τον χρονο και την ενεργεια μου???