Καλησπέρα.

Εδώ και πολύ καιρό (4 χρόνια) η κοιλιά μου είναι πολύ προς τα έξω σαν κάτι Mr. Olympia bodybuilders και δεν ξέρω τον λόγο. Εχω μέτριο λίπος θα έλεγα στο 15-17 % αλλά και πάλι πιάνω το λίπος το μαζεύω και ότι μένει Δλδ οι κοιλιακοι είναι έξω σαν bubble gut αν το λέω σωστά. Ποτέ δεν έκαναν κοιλιακούς τακτικά αλλά χτυπουσα μια στο τόσο κοιλιακούς. Τώρα πλέον που είμαι και γυμναστήριο 1 μήνα τους χτυπας σε κάθε προπόνηση και δεν έχω δει βελτίωση σε αυτό. Γίνονται πιο σφιχτοι οι κοιλιακοι και πάλι όμως είναι προς τα έξω η κοιλιά σε τέτοιο βαθμό που σκέφτομαι να μην χάσω λίπος και φαίνονται χάλια οι κοιλιακοι και Νάξο έχω σα δικαιολογία το λίπος και να λέω ότι γιαυτό έχω κοιλιά. Χθες έκανα σύγκριση με κάτι φίλους μου στα αποδυτήρια με ίδιο λίπος οι φίλοι μου και εμένα η κοιλιά ήταν αισθητά πιο έξω και μου έλεγαν πρέπει να χάσει τι μπυροκοιλι είναι αυτό ενώ έχουμε το ίδιο λίπος ή καλύτερα το ίδιο θολωμα. Συμβουλές γιαυτό? Άκουσα κάτι για Vacuum εάν το λέω καλά.. Δεν ξέρω τι να κάνω, είναι ο μόνος λόγος που που δεν θέλω να κάνω γραμμωση. Το καλό είναι ότι παλαιότερα δεν το είχα τώρα καμία 4ετια το έχω. Δεν με ενδιεφερε πιο παλιά αλλά τώρα που ασχολούμαι με το σώμα μου κάνει μπαμ δεν ξέρω είναι άσχημο.