Καλησπερα παω γυμναστηριο εδω κ 7 μηνες περιπου ειμαι 15 χρονων 1.52 υψος 54 κιλα και πριν 2.5-3 μηνες ειχα μπει σε προγραμμα ''ογκου'' διοτι ηθελα να μεγαλωσω καποια μερη του σωματος μου ομως το εκανα λιγο λαθος, ετρωγα παρα πολυ με σκοπο να βαλω 5-6 κιλα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα (βεβαια φαινομουν πολυ μεγαλυτερη στα ποδια και στο πανω μερος του σωματος) ομως τα ποδια μου εφτασαν σε σημειο να φαινονται σαν γυναικας bodybuilder ο οποιος δν ηταν ο συγκεκριμενος στοχος μου.. γενικα βαζω πολυ ευκολα μυικη μαζα ειδικα τα ποδια μου αρπαζουν ευκολα οποτε θα ηθελα να τα γραμμωσω λιγο..Κατεβασα τις θερμιδες που τρωω και υδατανθρακες για να χασω κιλα (με βασανιζει γιατι δεν το εχω συνηθισει να τρωω λιγο) απλα οι απορειες που εχω ειναι 1) τι αεροβιο να κανω για χασιμο λιπους κ βαρους; Τρεξιμο, περπατημα ή σπριντακια; Και 2) τι επαναληψεις να κανω για να τα γραμμωσω λιγο και να ξεπρηστουν; παρατηρησα οτι κ 10-12 επαναληψεις δεν με αλλαξαν πολυ αλλα δεν θελω να φυγει τελειως ο γλουτος που εχω φτιαξει..