Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 30 of 1931

Threaded View

  1. #1
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default The Rebuild - Greg's Log

    Καλησπερα ολους!!.Αποφασισα και εγω λοιπον να ανοιξω το δικο μου ημερολογιο μιας και ηδη ανεβαζα στο φορουμ ανα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα δειχνοντας την προοδο μου και να για να ειμαι και πιο ενεργος τωρα που τελειωσα και με την εξεταστικη μου θα εχω και περισσοτερο χρονο και λεω γιατι οχι? Θα καταγραφω τις προπονησεις μου και την διατροφη μου και γενικα θα ηθελα να μοιραστω ολο το ταξιδι μου.

    Λιγα λογια για εμενα ειμαι 21 χρονων 1.79 υψος και 68.8kg αυτην την περιοδο σωστη δουλεια ξεκινησα απο περυσι το πασχα συνολικα κοντευω να κλεισω 3 χρονια προπονησης με βαρη σε λιγους μηνες αλλα τα πρωτα 2 χρονια με διακοπη ενος χρονου στην μεση δεν ηταν τιποτα στην ουσια 0 διατροφη και 0 προπονηση. Ξεκινησα λοιπον τελη απριλιου του 18 ημουν 82 κιλα τοτε καταφερα επεσα καποια κιλα μονος μου μεχρι που τον ιουνιο αρχισα να γραφω εδω στο φορουμ και με την πολυ μεγαλη βοηθεια και καθοδηγηση της Ειρηνης(kardoula) και την ευχαριστω πολυ καταφερα να φτασω εδω που ειμαι αυτην την στιγμη και συνεχιζω.

    Ολο αυτο το διαστημα απο τον Απριλιο μεχρι τον νοεμβρη βρισκομουν υποθερμιδικα απο εκει και μετα ανεβαζω σταδιακα τις θερμιδες μου μεχρι να φτασω στην συντηρηση και να μεινω για ενα αρκετα διαστημα εκει οποτε σαν τωρινος Στοχος ειναι να φτασω στην συντηρηση και να μεινω εκει και στην πορεια βλεπουμε εδω ειμαστε. Αυτην την στιγμη βρισκομαι στις 2463 θερμιδες P:189,C:249,F:79 ανεβαζω σταδιακα υδατανθρακα 15γρ καθε 2 βδομαδες συνηθως παντα ελεγχω να δω που βρισκομαι αυτην την στιγμη και απο την τελευταια φορα ενω οσο ανεβαζα θερμιδες τα κιλα μου παρεμεναν σταθερα βρισκομουν μετα 67-68κ τωρα απο τον προηγουμενο1.5 μηνα εχω ανεβει 0.5-1 κιλο δεν ξερω αν ειναι καποια ενδειξη αν ειναι λογικο η οχι, νερα κλπ διοτι βρισκομαι πολυ κοντα στην συντηρση μου οπου ειναι 2560 οποτε αυτην την στιγμη κυμενομαι μετα 68-69κ επισης θα ανεβασω και την τωρινη μου κατασταση να δειτε που βρισκομαι.
    Αυτα απο εμενα μεσα στην ημερα θα γραψω την προπονηση μου και την διατροφη μου και θα ενημερωνω καθημερινα

    IMG_2019022_12387.jpgIMG_2019021_173.jpgIMG_20190208_121721.jpgIMG_20190208_121505.jpgIMG_20190208_121844.jpg
    Last edited by Greg0ry; 09-02-19 at 00:33.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Greg Plitt
    By ThunderK in forum Videos & Profiles Αθλητών
    Replies: 29
    Last Post: 12-09-16, 04:09
  2. Greg Kovacs
    By XPeterX in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 18
    Last Post: 18-03-10, 09:40
  3. greg valentino before and after!
    By RONI78 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 2
    Last Post: 24-06-08, 02:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •