Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    New Member
    Join Date
    17-02-19
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης
    Posts
    62

    Default Γυμναστήρια Ηράκλειο Κρήτης

    Καλησπέρα παιδία
    Υπάρχει καμία πρόταση για ενα καλό γυμναστήριο στο ηράκλειο; Εχω πάει στο fitnessfactory και απογοητεύτηκα με τα αποδυτήρια. Εχω δοκιμάσει και το 2b-fit και μαλλον θα ξανα παω εκει γιατι ειναι καθαρά και οι τιμες λογικές.

  2. #2

    Default

    Καλησπερα . Εχω παει στα εξης γυμναστηρια :
    Ε-γλοβαλ , αρκετα οργανα , αρκετος κοσμος αν πας ωρες αιχμης (7-9) . Τιμη 90 /3μηνο
    Πατελες / Παγρητιο . Ετσι και ετσι σε οργανα , πολυς κοσμος ωρες (6-9) , τιμη 15/μηνα

    Τωρα γραφτηκα στο γυμνασιουμ , αρκετα οργανα , παρα μα παρα πολυς κοσμος ειδικα ωρες (7-10) . Τιμη 80/τριμηνο

    Ολες οι τιμες ειναι φοιτητικες .

  3. #3
    New Member
    Join Date
    17-02-19
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης
    Posts
    62

    Default

    Εγω πηγαίνω κυρίως το πρωί οπότε πιστεύω δεν θα εχω πρόβλημα με τον πολύ κόσμο. Σε ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση. Ηθελα να γραφτώ στο γυμνάσιουμ αλλα εχει κοσμο ολη μερα

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    569

    Default

    Δεν μένω μέσα στο Ηράκλειο αλλά κάπως είχαν βρει το μέιλ μου και μου έστελναν μηνύματα με φωτογραφίες, προσφορές κλπ από το Gymnasium. Οπότε μια μέρα που περνούσα σταμάτησα να το δω γιατί από τις φωτογραφίες φαινόταν υπερβολικά καλό. Τελικά όντως είναι καλό, έχει άφθονα μηχανήματα, άφθονους διαδρόμους κλπ και ξεχωριστό μέρος για ελεύθερα βάρη που δεν είναι η κλασική τρύπα αλλά άνετο ενώ μέτρησα και κάμποσα ρακ κάτι που σπανίζει. Γενικά πολύ καλό, έβαζαν και πολύ χαμηλές προσφορές απ' ότι έβλεπα λογικό ήταν να γεμίσει.
    Ο σκοπός κάθε επιχειρηματία προφανώς είναι να βγάλει χρήματα αλλά κάπου αναιρείσαι με το να φτιάχνεις έναν πολύ καλό χώρο που μπορεί να μαζέψει άτομα που ασχολιούνται σοβαρά με την γυμναστική και να βάζεις πολύ χαμηλές τιμές.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by conan1982 View Post
    Δεν μένω μέσα στο Ηράκλειο αλλά κάπως είχαν βρει το μέιλ μου και μου έστελναν μηνύματα με φωτογραφίες, προσφορές κλπ από το Gymnasium. Οπότε μια μέρα που περνούσα σταμάτησα να το δω γιατί από τις φωτογραφίες φαινόταν υπερβολικά καλό. Τελικά όντως είναι καλό, έχει άφθονα μηχανήματα, άφθονους διαδρόμους κλπ και ξεχωριστό μέρος για ελεύθερα βάρη που δεν είναι η κλασική τρύπα αλλά άνετο ενώ μέτρησα και κάμποσα ρακ κάτι που σπανίζει. Γενικά πολύ καλό, έβαζαν και πολύ χαμηλές προσφορές απ' ότι έβλεπα λογικό ήταν να γεμίσει.
    Ο σκοπός κάθε επιχειρηματία προφανώς είναι να βγάλει χρήματα αλλά κάπου αναιρείσαι με το να φτιάχνεις έναν πολύ καλό χώρο που μπορεί να μαζέψει άτομα που ασχολιούνται σοβαρά με την γυμναστική και να βάζεις πολύ χαμηλές τιμές.
    Διαφωνω με αυτα που λες και σε βρισκω λιγο υπερβολικο . Εχει οσα μηχανηματα εχει ενα μεγαλο γυμναστηριο π.χ ε-γλοβαλ και τον 2πλασιο κοσμο . π.χ εχει 2 οριζοντιους παγκους για στηθους , εναν επικλινη . 5-6 παγκους . Μονους και μερικους διπλους σε κιλα αλτηρες. Για να ισχυε η προταση σου θα επρεπε να εχει ολα αυτα χ2 .

    Τωρα στους διαδρομους κτλπ και σε αιθουσες για ομαδικα θα συμφωνησω εχει αρκετο πραμα .

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    569

    Default

    Δεν θέλω να το διαφημίσω σε καμία περίπτωση, Όταν είχα πάει δεν είχε κόσμο, δεν θυμάμαι τώρα τι μέρα και ώρα ήταν, μπήκα, το είδα, μου φάνηκε μεγάλο, ειδικά ο χώρος με τα ελεύθερα. Πόσα Ρακ έχει αλήθεια;
    Μου έκανε γενικά πολύ καλή εντύπωση, το e-global που λες δεν το ξέρω, αλλά έχω δει αρκετά γυμναστήρια στην Αθήνα ως μέτρο σύγκρισης.

  7. #7
    New Member
    Join Date
    17-02-19
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης
    Posts
    62

    Default

    Σας ευχαριστω πολυ παιδια. Καλη γυμναστικη σε ολους μας.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Καλησπέρα απο Ηράκλειο Κρήτης
    By ZacharyVslks in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 4
    Last Post: 28-02-19, 07:28
  2. Γυμναστηριο Στο Ηρακλειο Κρητης
    By Kostas84 in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 02-03-12, 11:54
  3. Γυμναστηριο στο Ηρακλειο Κρητης
    By sounik in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 20-10-11, 21:29
  4. Καλησπέρα απο Ηράκλειο Κρήτης!!!!
    By arxontis in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 13
    Last Post: 17-06-11, 15:47
  5. Γεια σας από Ηράκλειο Κρήτης
    By manolispatelis in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 13
    Last Post: 22-02-09, 06:10

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •