Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-02-19
    Posts
    4

    Default Νέο Μέλος

    Φτιαχνει το σωμα στα 47?Ειμαι γυναικα και τα τελευταια χρονια,εβαλα κιλα ,εκανα κυτταριτιδα στους γλουτους και στα ποδια και χαλαρωσε το σωμα .Πηγαινω 3 φορες στο γυμναστηριο και κανω σωστη διατροφη υγιεινη .Μου λενε οτι δεν θα ξανασφιξει το σωμα ακομα και αν παω στα 62 κιλα απο τα 69 που ειμαι τωρα .1 68 υψος .Ειμαι ανυπομονη και θα ηθελα να ξερω αν θα μπορεσω να φτιαξω το σωμα μου.Αλλιώς να χαλαρωσω και απλα να εχω καλη υγεια γιατι ετσι και αλλιως δεν θα φτιαξει ποτε?Θα ήθελα να ξέρω αυτό θα με βοηθήσει πολύ.
    Last edited by leftymaria; 28-02-19 at 20:20.

  2. #2
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-02-19
    Posts
    4

    Default

    Καλησπερα σε ολους και μπραβο για την βοηθεια στα μελη σας .Ειναι πολυ ωραιο και αισιοδοξο αυτο ..!!!

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλώς όρισες στο φόρουμ Μαρία.
    Κάνε τη γυμναστική σου, φροντισε να κανεις τρόπο ζωής τη σωστή διατροφή και κυρίως να έχεις υπομονή.
    Φυσικά και μπορείς να φτιάξεις το σωμα σου στα 47. Βέβαια, για να πουμε όμως και αλήθειες, εξαρτάται πως του έχεις φερθεί όλα αυτά τα χρόνια... Γι αυτό ακριβώς το λόγο πάρε το χρόνο σου, κάνε γυμναστική με βάρη, αερόβια και διατροφή και ότι καλύτερο να είναι θα έρθει.

    Μπορείς στη γυναικεία ενότητα να γράψεις και τη διατροφή σου , τι γυμναστική κανεις κλπ

    Καλή διαμονή!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •