Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    27-01-19
    Posts
    3

    Question Ισορροπημενο Προγραμμα

    Καλησπερα, ξεκινησα γυμναστηριο 2-3 μηνες τωρα και ενας φιλος μου που σπουδαζει personal μου εφτιαξε ενα προγραμμα. Εχω φτιαξει τους μυες μου σε μια καλη κατασταση. Το προβλημα μου ειναι οτι εχω αρκετο λιπος που δεν ξερω πως να το χασω (στηθος,κοιλια,"ψωμακια").Πηγαινω γυμναστηριο καθε μερα εκτος απο Κυριακη και κανω 2 φορες την καθε μυικη ομαδα (Δευτ & Πεμπτ: Στηθος-Δικεφαλα, Τριτη-Παρασ: Πλατη-τρικεφ, Τετ-Σαββ: Ποδια-Ωμους). Στοχος μου ειναι η γραμμωση, να φαινεται απλα ωραιο και γυμνασμενο το σωμα μου. Σκεφτομουν να μειωσω τις μυικες ομαδες σε 1 φορα την εβδομαδα και μερα παρα μερα να τρεχω διαδρομο 40 λεπτα για να καψω λιπος. Ειναι καλη ιδεα ή οχι?

  2. #2
    Advanced Bodybuilder babisvaleris's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Posts
    1,088

    Default

    καλωσήρθες στο φόρουμ.
    είναι πολύ νωρίς να μιλάς με όρους όπως γράμμωση, όγκος κλπ αλλά έχεις ξεκινήσει μια καλή προσπάθεια για να δυναμώσεις και να δώσεις στο σώμα σου πολλά πράγματα με τη γυμναστική που κάνεις. Σου προτείνω σιγά-σιγά να διαβάζεις κομμάτια από το φόρουμ που έχουν πολλές πληροφορίες και θα σου είναι χρήσιμα για την πορεία σου και θα λύνεις και τις απορίες που θα δημιουργούνται καθημερινά.

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    27-01-19
    Posts
    3

    Default

    Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Διατροφή Bodybuilding - Το Πιο Ισορροπημένο Πλάνο Διατροφής Στον Κόσμο!!
    By Musclemar in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 25
    Last Post: 22-01-19, 23:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •