Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Member
    Join Date
    15-05-19
    Posts
    17

    Default Trx Πρόγραμμα Προπόνησης

    Καλησπέρα στο φόρουμ. Έχω αγοράσει ιμάντες trx και ψάχνω κάποια καλά πρόγραμμα τα για αρχάριους. Ασχολούμαι με το ποδήλατο αλλά αγόρασα και ιμάντες για να κάνω σπίτι γυμναστική. Είχα σκεφτεί το γυμναστήριο αλλά το κοντινότερο είναι στα 20 χιλιόμετρα και δεν με βολεύει οπότε αγόρασα trx ketlebell και σκοινακι + ποδήλατο που κάνω 3-4 φορές την εβδομάδα από 1-2 ώρες την ημέρα σε χώμα και άσφαλτο. Στόχος είναι φυσική κατάσταση και γραμμώσει. Είμαι 1.82 και 85 κιλά και 30 χρόνων

    Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #2
    Pumping Iron cano's Avatar
    Join Date
    30-08-06
    Location
    athens.
    Posts
    538

    Default

    Κανεις τοσο πολυ ποδηλατο αλλα σου φαινεται μακρια το gym? Θα μποροσες να πηγαινεις με το ποδηλατο...
    Απλα το λεω γιατι καλη η εναλλακτικη γυμναστικη γενικα αλλα τα βαρη θεωρω οτι σου προσφερυν αλλα πραγματα....
    Στην τελικη ομως σημασια εχει να μας αρεσει αυτο που κανουμε, για να το κανουμε...
    Στη θεση σου λοιπον θα εβαζα για αρχη 1 ασκηση για καθε μυικη ομαδα, θα κρατουσα σταθερα διαλειματα μεταξυ των σετ,
    και μετα θα πειραματιζομουν με μειωση των διαλειματων, αλλαγη ασκησεων, αλλαγη στη σειρα των ασκησεων, κυκλικο
    προγραμμα χωρις διαλειμα κλπ

  3. #3
    New Member
    Join Date
    15-05-19
    Posts
    17

    Default

    Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Το ποδήλατο το "ανακάλυψα" εδώ και 5 μήνες και την έχω κατά βρει. Μου αρέσει αρκετά. Γυμναστήριο λόγο απόστασης οικογένειας δουλειάς κλπ δεν πάω άσε που δεν μου αρέσει και πολύ γιατί σαν "νέος" στο γυμναστήριο σε κοιτάνε όλοι καπως,άλλοι πάνε για χαβαλε άλλοι για κουτσομπολιό και προτιμούσα έως τώρα ποδήλατο και είπα να συνδυάσω και λίγο αερόβια trx κλπ. Επίσης έχω ξεκινήσει και μια πρωτεινη της my protein που είναι diet ( θέλω να χάσω λίγα κιλακια) έχεις κάποια άποψη γι'αυτό!

    Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #4
    Pumping Iron cano's Avatar
    Join Date
    30-08-06
    Location
    athens.
    Posts
    538

    Default

    Η πρωτεινη δε θα σε βοηθησει οπως και κανενα αλλο συμπληρωμα, αν η διατροφη σου δεν ειναι αυτη που πρεπει.
    Δυστυχως δεν υπαρχουν μαγικες λυσεις, μονο σταθερα να τηρεις ενα πλανο με επιμονη, υπομονηκαι πειθαρχια.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Πρόγραμμα προπόνησης
    By gadolenn in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 18-07-17, 02:08
  2. Πρόγραμμα Προπόνησης
    By thanefst6 in forum Bodybuilders.gr Over 35
    Replies: 1
    Last Post: 25-08-16, 17:21
  3. Το Πρόγραμμα Προπόνησης Μου
    By Niki93 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 12
    Last Post: 21-11-14, 23:24
  4. το προγραμμα προπονησης..........
    By fitness boy in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 27-09-06, 00:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •